Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 maja 2010, 15:43

monia m - no to gratuluje corci - myśle ze u Ciebie bedzie jednak ta córcia - wttedy tez 3 mozna robic - moze tym razem blixniaki no bi jeszcze byscie nie mieli :ico_brawa_01:


sylwia no tak z ta plcia róznie bywa - mi doktor w 100% potwierdzil wika w 19 tyg, no ale ja juz wiedzialm, intuicja :) wiec teraaz tez jestemna 100% pewna dziewczynki - no a zdaz sie ze mówią ze chlopiec a sie okzuje przy porodzie ze dziewczynka - sama znam taki przypadek
:-D

ania-r ja mysle ze nie ma znaczenia czy chlopiec czy dziewczynka - mój wiko urodzil sie o czasie i byl duży - jesli chodzi o dlugosc no a wagowo 3350 wiec taki wcale nie wielki :) ja mysle ze to nie ma znaczenia - nie martw sie na zapas, może bedziesz miec cesarke - kurcze u was to przekichane - ja mialam cc na zyczenie i mysle ze tak powinno byc, moja siostra tez co teraz rodzila - sila dziecko wyciagali bo nie miala sily urodzic - ale dali rade - a ty masz jeszcze duzo czasu - i sie okaze czy ta dzidzia bedzie taka duża :)

ja sie z kolei martwie - bo ciagle waga na minusie - brzuch plaski sie zrobil , moje jedzenie jest karygodne i w dodtku ja wegetarinka jestem, nie mam czasu na odpoczynek i jedzenie tez, w poniedzialek do gina - zobaczymy o powie

[ Dodano: 2010-05-20, 20:42 ]
ejustysia, czytam, ze piszesz o swoim dzidziulku niunia, czyzbys tez juz znala plec po usg :ico_brawa_01: , bo tego nie doczytałam :ico_noniewiem: ??
oczywiście ze znam pleć - moja intuicja mi podpowiada :) tak jak z synkiem :) a usg mam dopiero w poniedzialek :)
I jak synu po zabiegu????
znaczy tym pierwszym? dobrze - wszystko sie pogoilo, tylko mial za male pieluchy i troche mu sie ranki akurat odparzyly ale sytuacja opanowana a operacja nastepna - duzo powazniejsza 6 godzinna :ico_olaboga: za 2 miesiace

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

20 maja 2010, 20:58

Monia M, :ico_brawa_01: za 4 okienko
podobaja mi te suwaczki co mają sylwiab0000, i Monia M, ale nie znam angielskiego.. :ico_noniewiem:
kurcze dużo sie u was tu dzieje
u nas na grudniówkach troszkę cicho :ico_noniewiem:
mogę do was zaglądać...? :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-05-20, 21:03 ]
eeeeeeee
no ale jestem genialna
MAM SUWACZEK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-05-20, 21:05 ]
tylko chyba mi źle liczy dni bo ja w sobotę wchodzę w 10 tc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

20 maja 2010, 21:32

mogę do was zaglądać...?
Pewnie że tak. Zaprasamy :-D
tylko chyba mi źle liczy dni bo ja w sobotę wchodzę w 10 tc
Mże dlatego, że źle ustawiłaś datę, spróbój jeszcze troche sie pobawic tym suwaczkiem, żeby liczył prawidłowo.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

21 maja 2010, 08:07

dzień dobry :-D
wstałam dzis wcześniej bo jakoś uleżeć nie mogłam :ico_noniewiem:
mam juz uszykowane 3 pralki do prania
w tym pościele
ale myslałam, ze dzisiaj bedzie ładnie i sobie wyywale kołdry na balkon a tu nonono bo mżawka pada :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
mogłam to zrobić wczoraj :ico_noniewiem:
mamy dziś zebranie w gminie w sprawie gazociągu w miescie,mam nadzieje,że jakoś uda mi sie wyrwać i iść tam żeby posłuchać co mają do powiedzenia
Pewnie że tak. Zaprasamy
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
spróbój jeszcze troche sie pobawic tym suwaczkiem, żeby liczył prawidłowo.
no muszę koniecznie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-05-21, 08:16 ]
nie umiem :ico_noniewiem: :ico_zly:
pozostane przy tym pierwszym :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

21 maja 2010, 09:37

cześć z rana :-) Miałam cięzką noc najpierw oglądałam z mężem horror a potem 997 :ico_puknij: i przez to spac nie mogłam :ico_puknij: ale ja jestem głupia bo kurde zawsze sie potem boje a oglądam takie głupoty :ico_puknij:
Wiecie co nie wierzyłam, że w ciązy mozna być zapominalskim i roztargnionym, a wczoraj przekonałam sie na własnej skórze.
Poszlismy z mezem na zakupy on wczesniej z synkiem wyszdl z domu a potem ja za nimi. wracamy po dwoch godzinach mówię do męża no lotwieraj drzwi, a on mowi przeciez ja nie mam klucza ty zamykałas, ja mowie, ze nie zamykałam, Maz lapie za klamke a tu drzwi otwarte :ico_olaboga: jezu nie zamknelam drzwi poprostu sobie wyszlam :ico_puknij: na szcescie nic nam nie ukradli :-D
oczywiście ze znam pleć - moja intuicja mi podpowiada
cudowna taka intuicja!!!!!
Mój maż taka ma :ico_oczko: ja nie mam :ico_placzek:
z synkiem juz od samego poczatku mi kazal nie ogladac rozowych rzeczy bo mowi bedzie chlopak :-D i mial racje, a teraz mowil, ze brzuchu na bank cora, no i podobno tak jest :ico_oczko: zobaczymy w lipcu na kolejnym usg czy sie potwierdzi drugi raz intuicja ojcowska mojego meza :ico_haha_01:
znaczy tym pierwszym? dobrze - wszystko sie pogoilo,
tak tym pierwszym, ciesze sie, ze sie pogoilo, i ze synek wrocil szybciutko do formy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielny maluch
a operacja nastepna - duzo powazniejsza 6 godzinna za 2 miesiace
bedziemy mocno trzymac kciuki!!!!!!

[ Dodano: 2010-05-21, 09:40 ]
Monia M, za 4 okienko
dziekuje bardzo :ico_sorki:
mogę do was zaglądać...?
jeszcze pytasz??? zagladaj i pisz pisz, dzieki Tobie bedzie sie dzialo jeszcze wiecej :-D
no ale jestem genialna
MAM SUWACZEK
nooooooooo gratulujemy!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

21 maja 2010, 10:09

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: goraca czekoladke stawiam :-D

Monia M, a jaki horror :-D bo ja to uwielbiam horrory - mam ich pelno na plytach :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

21 maja 2010, 10:35

Piła ta ostatnia VI chyba.....

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

21 maja 2010, 15:07

Piła ta ostatnia VI chyba.....
to juz tyle nakrecili, ja mam 5 :-D ale zobaczcie sibie paranormal activity - ja to dopiero portkami trzeslam :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

21 maja 2010, 15:28

ja podziekuje, bo ja sie boje a w ciazy to juz w ogole nie chce tego paskudztwa juz ogladac :ico_oczko: ale mezowi przekaze, dzieki :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-05-21, 18:07 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2010-05-21, 18:08 ]
udało mi sie wstawic zdjecie :ico_szoking: no to sie chwalę :) brzuszkiem rzecz jasna :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

21 maja 2010, 20:39

Monia M, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: e no super - u mnie coś splaszczal :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość