Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 maja 2010, 11:39

ja juz po zakupach i nawet kupilam dla meza piwko :-D
ciasta nie robie , mam kupne, posprzatalam lazienke ,zostalo tylko odkurzyc i zmyc podloge no i siebie wyszorowac
odwiedzilam sklepik i zakupilam dla dziecka kilka rzeczy, mowie wam slicznosci(przynajmniej dla mnie)
pogoda boski , jakby bylo lato w pelni, ogolnie mam super humor, moj brat ma jutro urodzinki :ico_szoking:
buziaczki dla was :-D

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

22 maja 2010, 15:04

Hej.
Ja nic tylko sprzątam. Wypucowałam całą kuchnię, łącznie z szafkami w środku, ale muszę przyznać że juz padam.
Pogoda u mnie boska :-) Umyłam głowę i zaraz lecę na zakupki i nie wiem czy z córą na pogotowie nie pojadę bo coś mi gorączkuje i gardło ją boli, boję się, że to angina bo taki wirus u mnie lata :) Mężuś zjechał do domku i właśnie poleciał kosić trawę.
Ze zmęczeniem to u mnie jest tak samo, więcej pochodzę i juz mam opuchnięte nogi i d łonie. Wieczorkiem ok 20 juz zaczynam ziewać. Jednym słowem masakra aby do końca :-)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

22 maja 2010, 19:16

Ja też szybko sie meczę a chodze spać 22-23

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

22 maja 2010, 21:28

Hej.
Właśnie nałożyłam sobie farbę na włosy i jakoś swędzi mnie głowa. Ale zawsze farbuje tą samą. Mam nadzieje, że włosy mi nie wyjdą :ico_szoking:
Nie wiem jak Wam ale mi ostatnio strasznie szybko brzuszek rośnie z dnia na dzień jest coraz większy.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

23 maja 2010, 06:25

czesc, :ico_ciezarowka:

no, my juz w domku :-D z w-wy jechalismy 4,5 godzinki, ale z 3 przystankami :ico_szoking: po drodze, za mławą był smiertelny wypadek, wiec trzeba było szybko jechac jakims objazdem...

w domu wszystko zakurzone, wiec trzeba bedzie w tygodniu to ogarnąc. ja nie wiem, dlaczego, znow budze sie tak wcześnie. i po co? :ico_puknij: :ico_puknij: ale wczoraj to dosłownie padałam ze zmęczenia.. samo rozpakowywanie trwało z godzinke, potem zawiesiłam nowa firankę u bianki (niestety, kupiłam o metr za mało :ico_placzek: ) i małż połozył nowy dywan. A dzis chcę pojechac do gdyni na plac zabaw na plazy, a potem zaliczymy jakis market, bo echo w lodówce...

Mnie od tygodnia pobolewa poniżej podbrzusza, nie w pachwinie, ale na kosci łonowej, no i teraz zastanawiam się, co to moze byc... :ico_olaboga: no i znów stresik :ico_placzek:

No i dla Was :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie i miesiące :-D

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

23 maja 2010, 08:25

witam
Mnie od tygodnia pobolewa poniżej podbrzusza, nie w pachwinie, ale na kosci łonowej, no i teraz zastanawiam się, co to moze byc... :ico_olaboga: no i znów stresik :ico_placzek:
popytaj gina, niegdy nic nie wiadomo, może to nic takiego, ale lepiej mieć pewność

ja odpoczywam sprzątejąc - wczoraj zmusiłam moich chłopów = męża i teścia do uporządkowania pawlacza - matko, czego tam nie było!!! denaturat, łyżwy, uszczelki do samochodu, śrubki wkrętki i co jeszcze!!! większość wylądowała na śmieciach i mam dużo miejsca na nasze "mniej potrzebne" rzeczy :ico_haha_02:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

23 maja 2010, 08:52

Ja kapkę posprzątam i pozmywam,potem obiadek u teściów

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

23 maja 2010, 11:31

Mnie od tygodnia pobolewa poniżej podbrzusza, nie w pachwinie, ale na kosci łonowej, no i teraz zastanawiam się, co to moze byc... no i znów stresik
mi siw wydaje ze brzuszek ci rosnie :ico_brawa_01:
a mi sie znow wydaje ze mi stanol i nie rosnie :ico_noniewiem:
witam u nas pochmurno ale cieplo.
zycze milego dnia :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

23 maja 2010, 15:20

czesc
mnie wszystko po staremu, jutro ide do lekarza bo wrocil mi mega kaszel i dodatkowo bola mnie plecy, kaszel strasznie meczacy

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 maja 2010, 21:24

Cześć dziewczynki.

Ja nie daję rady jest dopiero z 25 stopni, a ja jestem już popuchnięta i jakoś ciężko mi oddychać, niewiem czy mi cisnienie nie podskoczyło.
Nie miałam siły zrobić Antolkowi torta , ale jutro zrobię, napewno :ico_brawa_01:

Weekend mieliśmy taki urodzinowy :ico_haha_01:
Wczoraj był prezencik, i inne atrakcje, dzisiaj na ogródku urzędowaliśmy, Antoś pluskał się w baseniku, hihi ja tez skorzystalam :-D

A jak ruchy Waszych najmniejszych skarbów? :-D
Mój wcoraj prawie nic a nic, a dzisiaj prawie cały dzionek szaleje.

Dona mi się wydaję że masz to co ja , porostu brzuszek rośnie, wszystko sie tam rozciąga, ja tez mam od czasu do czasu takie ból, czasem czuję jakby mnie tam rwało.
Dona wez sobie nospę, czy apap, powinno być dobrze! :ico_oczko:

Basiu brzusio napewno rośnie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość