Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 maja 2010, 19:31

Jak ja bym chciała by Milcia już przesypiała noce...jak jest łaskawa jak dziś to pośpi do 4, ale zazwyczaj je już około 1. Teraz też już niby spała. I znów marudzi. Ile to dziecko ma energii. A ja jeszcze nic nie poćwiczyłam dziś, a T poszedł wannę myć.

Co do ubranek to ja zachomikowałam wszystko łącznie z majtkami poporodowymi, wkładkami laktacyjnymi i podpaskami do szpitala. Wózki, łóżeczko, ubranka, ale fakt było gdzie trzymać. W innym przypadku też nie wiem co by było.

[ Dodano: 2010-05-23, 21:36 ]
A miałam pytać. Jaki numer pampków zakładacie dzieciom??

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

23 maja 2010, 21:46

Isia to, że ją naciągać zaczęło tzn, że na wymioty ją tak naciągało. Czasami tak robi, jak ma za duże kawałki. A na tej kaszce pisze ze od 6 mca, wiec raczej nie za wczesnie.

Mikusia zdrówka! A nowe zupki smakuja Kingusi.

Dziś Kinga jadła pierwszy raz zupkę na 6mc. Trochę gęsta była, więc dolałam pół chochli rosołku i zjadła wszystko. I jak jej smakowało!
A ja zrobiłam koleżance sesje zdjęciową. Posiedzieliśmy troszkę z moimi rodzicami. No i niedawno dotarliśmy do domu.
Przez cały tydzień będzie u mnie moja siostra z mężem i dzieciakami. Więc przez dnie będę sama z Martą i trójką dzieci. Więc pewnie bede wchodzić nam forum raz dziennie lub wcale. Tylko jak ja to nadrobie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 maja 2010, 21:50

Kasia90 no od nas nie masz co odpoczywać:) ale towarzystwo w domciu Ci się przyda:) zawsze taka sama tam byłaś.
A ta kaszka jest dość słodka i może dlatego ją na wymioty brało. Nie wszystkie dzieci są łasuchami :ico_haha_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

23 maja 2010, 22:00

Matikasia no możliwe. :) A towarzystwo się przyda. :)

Obrazek
A tu zdjęcia...

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

24 maja 2010, 08:01

Witam,
melduję, ze jestem cała i zdrowa i woda na szczęście do mnie nie doszła. Zalało jednak troszeczkę żłobek do którego zapisałam Zosię :ico_olaboga: Całe szczeście tylko trochę, najbardziej podwórko i chyba trochę piwnicy, bo budynek jest na górce :-) ale to co się działo na osiedlu, to jakaś makabra. Prześlę zaraz trochę zdjęć na pocztę, zobaczycie jak było w piątek ,a jak w sobotę czy w niedzielę. Poza tym u nas w porządku. Zosia już samodzielnie siada, kładzie się na boczek, podpiera rączką i siedzi :ico_brawa_01: raczkuje coraz szybciej :ico_olaboga: i ostatnio ma taki apetyt, że jestem w szoku :ico_szoking:

Kasia90 świetnie wyglądasz. Szczuplaki z Was dziewczyny :ico_brawa_01:


Matikasia moja Zofia też jeszcze budzi się w nocy. Czasem o 1.30, a czasem jest łaskawa dla mnie i śpi do 4-ej :-D

jeśli chodzi o czekoladową kaszkę, to Zosia bardzo ją lubi i w niej nie jest dużo kakao, więc spokojnie można dziecku podać, jednak ja ją dałam Zosi zaledwie dwa razy, bo nie chcę jej na razie do słodkości przyzwyczajać :-D jeszcze ma czas.

isia zamawialaś juz ten dmuchany kojec? Pytam, bo moja mama się uparła, ze chce taki Zosi kupić na dzień dziecka :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-05-24, 08:05 ]
mikusia Ty się nie wygłupiaj i nie choruj :ico_nienie: dobrze, że dziewczynki zdrowe. A tak w ogóle to super fotki na poczcie, a dziewczynki cudne.

Matikasia świetna prezentacja z sesji :ico_brawa_01: WIdziałam, że są tam fotki z bańkami mydlanymi. Piter ostatnio puszcza Zosi bańki i mała ma niezłą radochę, jak lecą duuuże bani, to wystawia paluszek i jak bańka pęka, to ZOsia śmieje się jak nie wiem co :-D

Ewka82 śliczne fotki z Pawełkiem, ja też muszę się w końcu wykąpać z Zosieńką.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

24 maja 2010, 08:23

Zosia już samodzielnie siada, kładzie się na boczek, podpiera rączką i siedzi :ico_brawa_01: raczkuje coraz szybciej :ico_olaboga: i ostatnio ma taki apetyt, że jestem w szoku :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zosieńki!
Cieszę się, że Was nie zalało! Całe szczęście.
świetnie wyglądasz. Szczuplaki z Was dziewczyny :ico_brawa_01:
Dziękuje, chociaż nie do końca tak myśle. :ico_noniewiem:
ja ją dałam Zosi zaledwie dwa razy, bo nie chcę jej na razie do słodkości przyzwyczajać
Ja narazie raz. Co dalej, zobaczymy.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 maja 2010, 09:20

Magda nie kupowałam jeszcze bo nie wiem czy mi sie do kuchni zmiesci i finansów brak, wiec jesli bede to pewnie w połowie czerwca, nom nic zobaczymy... a teraz musze uciekać bo oli sie drze

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

24 maja 2010, 09:48

wysłałam na naszą pocztę fotki z powodzi i kilka Zosieńki :) są w mojej etykiecie

[ Dodano: 2010-05-24, 09:48 ]
nie wiem czy mi sie do kuchni zmiesci i finansów brak
rozumiem

[ Dodano: 2010-05-24, 09:49 ]
Cieszę się, że Was nie zalało! Całe szczęście.
uff, tez się cieszę :-)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

24 maja 2010, 09:54

Czesc :)
Zalatany weekend ale znowu tydzień i chyba więcej spokoju :-D
Chłopaki rajcują na kocu, wcinają biszkopciki zupka się gotuje na gazie dzisiaj mamy pomidorową z zacierką. A potem na spacer.
Jaki numer pampków zakładacie dzieciom??
my 4 już od jakiegoś czasu.
A zdjęcie z festynu super, szkoda że u nas takich nie ma festynów!!
Magda33 no własnie słyszałam że żłobek podlało. Dobrze że nie mocno.
na 6mc. Trochę gęsta była
no właśnie zauważyłam że te słoikowe zupki są gęste bardzo. Jak raz na jakiś czas daje chłopakom to dodaje wody albo rosołu.
Mikusia chorowanie zabronione :ico_nienie:
dmuchany kojec?
a co to jest????
Kasia90, super wyglądasz :ico_brawa_01: laseczka :ico_brawa_01:
Szczuplaki z Was dziewczyny
no a ty to normalnie taki szczuplak :ico_brawa_01:
Ja wkleje zdjęcia ale jak pójde w piątek do fryzjera bo teraz wyglądam nie za dobrze :-D

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

24 maja 2010, 09:57

Witajcie
własnie mnie posta wcielo :ico_zly:

czuje sie dzis bardzo zle :ico_placzek: :ico_placzek: katar az mi z nosa leci i do tego ten meczacy kaszel ale sie porobilo rozlozylam sie na maksa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Matikasia ja jeszcze uzywam pampkow 4-9kg bo zostalo mi pol paczki a teraza kupilam 2 paki juz 7-18kg bo byly w rosmanie tylko nie zalapalam sie juz na ślimaczka :ico_placzek: :ico_placzek:

Kasia90 super wygladasz rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i fajnie ze bvedziesz miec towarzystwo niebedziesz sie nudzic tymbardziej ze niemasz tam znjamomych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla KIni za nowe obiadki

Magda33cale szczescie ze was niezalalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: boze to taka tragedia
no i oby tego żłobka niezalalo :ico_olaboga:
A tak w ogóle to super fotki na poczcie, a dziewczynki cudne.
dziekuje bardzo w imieniu dziewczynek :-D :-D

ja wrocilam juz z BIedronki bo sa te promocje
i zrobilam zapas deserkow,obiadkow soczkow i mleczka no i kupilam takie wafelki ryzowe od 7 miesiaca zobaczymy czy Zuzi zasmakuja

ide do mojej marudni dam jej mleczko i lulku :-D
aja sprzatnac chatke poprasowac troche chociaz mi sie niechce za bardzo jak leci mi znosa
:ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości