Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

26 maja 2010, 20:36

Widze, ze nie tylko ja mam pierdzielca na punkcie wozkow :ico_oczko: moj syn mial 5 :-D no, ale juz wyrosl wiec na tym koniec, ale Twoja ilosc wozków Justysia jest porazajaca. Moj w 3 lata mial 5 a Ty tyle kupilas w przeciagu roku :-D

[ Dodano: 2010-05-26, 20:39 ]
karolina-ch, prezent rewelacja, bardzo oryginalny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 maja 2010, 20:48

eee laseczki chyba powariowałyście z tymi wózkami :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
mój igo to miał w sumie 2 bo pierwszy głęboki i potem spacerówka :-) :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 maja 2010, 09:22

mój igo to miał w sumie 2 bo pierwszy głęboki i potem spacerówka :-)
no tak ale jak mój wiko sie urodzil w kwietniu a ja cale lato od rana do nocy w terenie to liczyl sie dla mnie komfort, jak mi cos w wózku nie odpowiadalo to byl duuuuzy problem :) za 5 razem trafilam, ale juz mi sie odwidzial :) kupie chyba taki jak mialam przedosttni chicco tour

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

27 maja 2010, 09:28

Witam z rana

Wczoraj byłam na wizycie u mojej ginki. Wszystko jest dobrze. Słyszałam bicie serduszka :ico_brawa_01:
Ania R życze zdrówka dla Maii.
Karolina Ch fajny brzuszek. Bardzo podoba mi się prezent, który kupiłas dla kolezanki i jej maluszka. :-)

Wczoraj bylo mi bardzo miło, bo po mimo, ze nie jestem jeszcze prawdziwą mamusią dostałam prezencik od swojego chrzesniaka- rysuneczki i kwiatki, które pozrywał koło przedszkola :-D
U nas dzisiaj pogoda marna. Pochmurno i zimno.
Pozdrawiam cieplutko i zycze miłego dnia

[ Dodano: 2010-05-28, 10:37 ]
A co tutaj wczoraj i dzisiaj takie pustki? Gdzie was wywiało?

Niedawno Monia pisała, ze kobiety w ciązy czesto zapominają o róznych rzeczach. Oj popieram popieram. Dzisiaj wstawiłam jajka do ugotowania na twardo i gotowały sie chyba z godzine, bo ja zajęłam się komputerem a w miedzyczasie zadzwonił telefon no i tak sie zeszło, zanim sobie przypomniałam. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

28 maja 2010, 13:28

hej, hej, nie bylo mnie od wczoraj bo u rodzicow koczowalismy :-D
a co tutaj tak cicho :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

28 maja 2010, 13:47

a co tutaj tak cicho
mi prosze wybaczyć nieobecność ale wczoraj miałam kilkoro gości i 2 strzyżenia :ico_sorki: a potem zasnełam po 20tej z Mają :ico_wstydzioch:

Maja już całe szczęście lepiej sie czuje, ale oczywiście efektów jej ostatniego samopoczucia dalej nie widać :ico_placzek: więc za pare dni pewnie powtórka :ico_placzek:

Dziś leniuchuje w domu :-) Obiadek sie gotuje, potem może zrobie jeszcze sałatke wiosenną, a po południu Madzia wychodzi na zajęcia więc z Mają będziemy tylko siedziały bo K w pracy :/

A tak z ciekawostek - zgłosiłam swoja działalność w kwietniu jednym telefonem twającym z 5 minut dosłownie, no i dzis sie zebrałam żeby wkońcu zadzwonić czy ja coś musze wypełniać jeszcze, jakiś podatek czy składki płacić i pan (uprzejmy tak maksymalnie że aż mdło sie robiło :-D ) poinformował mnie żeby tylko sobie zapisywac ile zarabiam i dopiero za rok wypełnić formularz jaki mi przyślą :-D Ja pytam czy musze coś wypełniać czy płacić a facet do mnie - że nie bo mu powiedziałam ile zarabiam tygodniowo i to za mało by płacić cokolwiek :ico_brawa_01: No to spoko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

29 maja 2010, 09:29

oj dziewczynki, dziewczynki :ico_nienie: :ico_oczko:
Gdziescie sie pochowaly :ico_noniewiem: ????
Nudno mi :-D
A tak serio wstałam zjadłam sniadanko, mały jeszcze spi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Dzis mam sporo sp;rzatania i wymyslilam krokiety na obiad wiec najpierw farsz a potem smazenie nalesnikow, roboty jak cholera :ico_zly: ale przynajmniej dobre jedzonko bedzie :-D
pogoda widze, ze u nas ladna wiec pewnie i po placu zabaw sobie poszalejemy tylko niech spioch wstanie :-)

[ Dodano: 2010-05-29, 09:30 ]
stawiam :ico_tort: za rozpoczety 16 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

29 maja 2010, 11:03

cześć dziewczynki
Monia M, ty stawiasz za 16 tc a ja za 11 który sie rozpoczął wczoraj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja teraz sobie pije kawke
całe 140 m domu posprzątałm wczoraj więc dziś mam labe, no może później łazieneczke jeszcze ogarne
młody bajki ogląda
mąż tnie drewno, które kupiliśmy na zimę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pogoda jak na razie super, słoneczko świeci, jest cieplutko :ico_brawa_01: :ico_sorki:
a na obiadek schabowe,bo mi sie nic za bardzo nie chce kombinować,a te krokieciki monia to pewnie pyyyycha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

29 maja 2010, 11:06

aniaj84, ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 11 tc, ale 11 skonczony, bo zaczelas juz 12 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: super!!!!!!!!!
Ogromnie sie ciesze, ze udalo nam sie prawie razem zafasolkowac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

29 maja 2010, 11:34

Monia M, aniaj84, gratki za kolejny skończony tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja tylko wpadłam sie przywitać z kawką :ico_kawa: (abo herbatką jak kto woli :ico_oczko: ) i lece na festyn do szkoły Madzi :-) miłego dzionka!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość