Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 cze 2010, 00:38

witam

niestety napisałam posta i mnie wywaliło i nie mam sily powtarzać
wstawię tylko kilka fotek z komuni

Obrazek

Obrazek
teraz cała rodzinka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a na zakończenie ja w całej okazałości i moje dwie siostry
Obrazek

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 cze 2010, 09:01

Witam!!!
Wlasnie wstalam i jak zwykle z katarem juz mam dosc tej alergii oczy zaczerwienione i katar non stop :ico_placzek:

Dawno mnie nie bylo ale my znowu caly dzien poza domem jak nie w ogrodku to w parku - znowu upaly nas dopadly - wczoraj w ogrodku o 15 mialam 33 stopnie :ico_olaboga: niebobeschmurne takze slonce walilo caly dzien - dzis powtorka z rozrywki bo juz mam za oknem 20 stopni uffffff

A dziewczynki jak tam w pl pozalewalo Was szczegolnie Magda33 i Magdusia - co tam u Was ????

Zapomnialam dodac ze u nas kolejne zabki wychodza takze tak jak myslalam jak wyjda to wszystkie naraz ....

wiolaw, super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

04 cze 2010, 09:58

Witam,
wpadam tylko na chwilę życzyć Wszystkim udanego i słonecznego dłuuugiego weekendu. Jest piękna pogoda, mam wolne wiec nie będzie mnie na forum, będę nadrabiać zaległości w spacerkach :-D U nas wszystko w porządku, Zosia zdrowa, a już 3 ząbka i czwarty się pcha, na razie jest bezboleśnie :ico_brawa_01:

Sabcia we Wrocku ok, osiedle koło mnie na razie nie pływa, więc może nie będzie powtórki sprzed dwóch tygodni :-)


NO dobrze, to zmykam, pa.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 cze 2010, 10:23

witanko z rana

u mie pogoda paskudna , leje od rana :ico_noniewiem:

mieliśmy z rana pojechać do w-wy zakupic Ali komputer, ale plany się zmieniły i pojedziemy później
Ala miala dziś jechać na wycieczkę po komuni z księdzem, odstawiłam ją przed 8 pod kościól , zapakowali się do autokarów więc wróciłam do domu się szykować a tu po 9 tel żeby Alę odebrać bo wycieczka odwołana , bo na 3 autokary 2 są niesprawne :ico_noniewiem:

na 15.30 odwiozę ja na kolejny autobus bo jedzie na obóz zuchowy na 3 dni i wtedy my skoczymy , ach wszystko nie tak jak planowałam :ico_noniewiem:
Zapomnialam dodac ze u nas kolejne zabki wychodza takze tak jak myslalam jak wyjda to wszystkie naraz ....
:ico_brawa_01: za kolejne ząbki ,
u nas góra też hurtowo idzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 cze 2010, 12:23

Witam sie po 2 dniach nieobecnosci.Od razu przepraszam ze bez polskich liter bede pisac, no ale taki laptop u taty.
Jestesmy juz na miejscu. Lot strasznie ciezki, ale spokojny w sensie ze samolot nie spadl i autem zajechalismy szczesliwie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mati zniosl wszystko idealnie, byl zafascynowany. T tez. Milenka w smaolocie sie wkurzala i plakala, ale w czasie startu dostala cycysia i usnela i obudzila sie jak ladowalismy. Ja tragicznie. Glowa juz od rana mnie cmila ze zmeczenia. W samolocie to mi rozrywalo skornie i glowe z tylu, nic nie slyszalam. W domu bylismy o 16 i ciagle bolala mnie glowa. Ledwo sie rozpakowalam i dzieci ogarnelam. T mi pomogl. W nocy bol glowy sie tak nasilil,ze do polnocy nie spalam i nawet wymiotowalam :ico_placzek: na szczescie jak milenka obudzila sie o 5 to juz bylo ok.

A jeszcze o eksperymencie z mlekiem modyfikowanym. W szoku wczoraj bylam bo wydoila 100 ml na raz i poszla spac. Najpierw mama ja chciala karmic bym sie mogla polozyc, ale plakala. No jednak nie widziala ich 2 miesiace wiec. No wiec wzialam ja, wypila ta butle i nastalo czekanie. Obudzila sie za pol godziny. Dostala cycusia do..5 :ico_brawa_01: potem do 6 lezala ze mna i na 1,5 h znow znow przykimala. Matiemu sie cos poprzestawialo i o 5.30 byl na nogach. Przetrzymalam go do 6.20 i dalej sie nie dalo. poszedl do dzadkow do wyrka. Ciekawe czy i dzis tak pospi :ico_haha_01:

Wiolaw super fotki :ico_brawa_01: pieknie Ala i Lolek wygladali :ico_haha_01:

Sabcia no takie upaly za duze to chyba tez nie za fajnie. Ja nie lubie az takich bo laze jak cien. W domu sie nie da, bo na spacer trzeba isc. Potem glowa mnie boli.

Od wczoraj u nas cieplo, a w niemczech od dis. Nareszcie krotkie rekawki. Bylismy juz na spacerku i placu zabaw. Zaraz mama po obiedzie zostaje z dziecmi a my z t jedziemy sobie na zakupki :ico_haha_01:

<milcia upodobala sobie fotel bujany.
potem wkleje pierwsze fotki z pobytu

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 cze 2010, 12:49

Witam
Wpadam szybcikiem abyście o mnie nie zapomniały :-)
Przedwczoraj chciałam wejśc na forum to mnie wywalało a wczoraj nie miałam już humoru bo znowu siostra M robi nam problemy jednak moze będa chrzcili 20 :ico_zly: a może w innym kosciele to 27 :ico_zly: chyba jak ja mam się teraz zorganizować :ico_noniewiem: musze robic w domu bo zarezerwuje lokal zapłace od osób a przyjdzie połowa i popłyne z pieniędzmi :ico_puknij: co za nieodpowiedzialni gówniarze :ico_zly: nie wiem jak ja pomieszcze tyle ludzi w domu no trudno najwyżej jak wszyscy będą to M siostra z mężem będa siedzieli w łazience albo kuchni :ico_oczko: :ico_zly:
wiolaw, - śliczne zdjęcia wszyscy pieknie wyglądaliscie :ico_brawa_01:
matikasia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby spanko juz tak się układało
Dla wszystkich dzieci za kolejne zabki :ico_brawa_01:
U nas od wczoraj pogoda więc siedzimy na działce :-) dziś lece do koscioła donieśc papierki a później tez mykam na działkę i do późnego wieczora posiedzimy

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 cze 2010, 14:59

edulita, współczuje
a moja mama ma półpaścia :ico_szoking: i teraz wielkie oczekiwanie czy Oliś będzie mieć ospe czy też nie :ico_noniewiem: (bo to ten sam wirus wywołuje obie choroby)
najwyzej bedziemy miec juz z głowy
poza tym wszystko gra tylko pogoda mogła by być lepsiejsza :) napisze moze cos pozniej

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

04 cze 2010, 19:53

edulita, kochana nie denerwuj się bo nie warto a faktycznie nieodpowiedzialna ta siostra M :ico_puknij: :ico_puknij: niech się puknie w głowę kobieta.
isiawarszawa, no kurczę pogodę to macie do nonono :ico_olaboga:
Ja dzisiaj z małą byłam od samego rana na dworze i wróciłyśmy dopiero ok 18 i o dziwo nawet ramiona i dekolt opaliłam sobie a jutro jak będzie taka ładna pogoda jak dzisiaj to znowu wybędę na cały dzień ;-)
matikasia, no widzisz i jednak mleko modyfikowane pomogło. Jak się będzie budziła jeszcze wnocy to zaaplikuj jej herbatkę dla dzieci bo może będzie chciało jej się pić i dalej zaśnie ja tak robię i jak mleko dostaje ok 19.30-20 to potem w nocy 2 razy dostaje do popicia herbatkę i potem dopiero ok 6 mleko ale już w nocy się przynajmniej nie budzi tak często ;-)
Jakoś ostatnio nie mam natchnienia aby wchodzić na forum i pisać bo jakoś brak ochoty i w ogóle :-/

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 cze 2010, 21:26

Isia oj oby mała jednak nic nie załapała na razie, bo męczyć się będzie.
Ale masakra z tymi chrzcinami. Co za ludzie. Nie zazdroszczę Ci. Napisz potem jak tam wszystko się ułożyło.

Edulita jak można zapomnieć o Tobie :ico_haha_01:

A ja mam relaksik. Kupiłam trochę szmatek w sklepie i wystawiłam na allegro. Tak w sumie 3-4 zł na sztuce ma być zarobek, ale gdyby się rozkręciło to może coś z tego będzie.
Wstawiam link
http://www.allegro.pl/myaccount/sell.php/

Jutro T z tatem jadą po auto. Cały dzień ma ich nie być. Ja zostaję sama z Milenką. Mama jedzie na 3 h do pracy. Może pojadę z nią, połażę po sklepach. Także jutro też relaksik :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 cze 2010, 23:49

Witam jeszcze nocnie bo spac niemoge nerwy mnie noszą co za ludzie i to ma byc rodzina :ico_olaboga: ale jak juz powiedziałam to robie w domu i może nawet lepiej bo taniej mi wyjdzie ale jej nie daruje zapamiętam to sobie bądx tu człowieku dla kogos dobry to ci odpłaci pieknie przy najbliższej okazji :ico_zly: sory że tak ciągle o tym ale mam takie nerwy że cały czas mnie to trzyma :ico_zly:
matikasia, - ja tez tak kiedyś robiłam wyszukiwałam fajne łaszki w ciuchlandzie i swoje których już nie nosiłam i zawsze pare groszy wpadnie :-) teraz ostatnio to po Idzie sprzedawałam ale jak sie córcia M siostrze urodziła to większośc oddaje jej ale teraz stwierdzam że może niepotrzebnie bo oni nigdy o nas nie myślą a ja co matka Teresa jestem :ico_puknij: jak sprzedam to choc pare groszy na kolejne łaszki dla moich dziewczynek :ico_noniewiem:
Bigotka - ja tez moge teraz całe dnie na dworze tym bardziej że mówia że lato ma być niesiekawe więc trzeba korzystać puki pogoda jest :-)
Zaczarowana skad ty tyle wrwy masz kobieto ? podziwiam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wielkie brawa dla ciebie :ico_brawa_01:
isia oby Olisie ominoł wirus :ico_noniewiem:
Sabcia oby alergia odpusciła :ico_sorki:

Jas padam na twarz bo z M na działce szykowaliśmy wykopy pod prąd bo nam teraz maja podłączać :-) i na roczek to chcemy juz zrobic taka wiate na dworze aby roczek zrobic na działce jak pogoda dopisze i na inne imprezy to tez sie przyda :-)
Troche poplewiłam, popodlewałam i niby nic a cały czas w ruchu i padam juz na mordke ide juz spac może uda mi się zasnąć :ico_noniewiem: choć nerwy mam niedoopisania a jeszcze @ dziś przyjechała więc mam apogeum :ico_zly:
Dobranoc

[ Dodano: 2010-06-04, 23:50 ]
matikasia, ten link nie działa :ico_noniewiem: kieruje do logowania :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość