Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

06 cze 2010, 07:39

witajcie kochane :-)

ja dziś wczesnie bo słonko obudziło, Młody kimnął dalej, jaga też jeszcze chrapie - po wczorajszej imprezie wszyscy wykończeni, ale chcrzciny się udały cudnie, zdjecia wkleję jutro albo dzis wieczorkiem :-) w każdym razie Młody impreze przespal oprócz samych chrzcin w kościele, gdzie darł się wniebogłosy jak tylko tata chrzestny próbował go inaczej niz na pion ustawić :-)

herbaciana ja zadnego sms-a nie dostałam :ico_placzek: i syn powiadasz? :ico_brawa_01: jejuś, fantastycznie, najważniejsze, ze wszystko w porzadku, oszczędzaj się, dba o siebie i Maluszka - imie wybrane? :-D a ja byłam pewna, ze dziewuszka bedzie - jaki z tego wniosek? za 2 latka jakoś kolejne :-D

karmelciu :ico_brawa_01: dla Filipka za przekręcanie się :ico_brawa_01: u nas nadal przekrecania brak, jeśli juz to uda mu sie z brzuszka na plecki, ale odwrotnie na pewno nie. tak jak pisze zborra każde dziecko rozwija sie we własnym indywidualnym i dla nego najlepszym tempie :-) Tymek uwielbia leżenie na brzuszku, czołganie sie do zabawek itp. i widac do tego mu bardziej po drodze :-) najważneijsze, ze kochane te nasz dziabągi a reszta jeśli pora będzie - nadejdzie :-)

dzieki dziewczyny za komplementy, ale ja poproszę ze 2 kg chociaż wiecej :ico_sorki:

a u nas ciag dalszy walki o mleko z piersi :ico_noniewiem: nie pytajcie co robiłam, bo maskarycznie było przez ostatnie 2 dni, ale rezultaty sa - po 100 ml z kazdej piersi odciagam teraz minimum, więc póki co wczoraj tylko raz musiałm dokarmiać w dzień, nockę z nowu przespał na moim cycuchu całą, wiec moze wszytsko wróci do normy, chcoiaż on chyba taki zarty zostanie :ico_noniewiem: przedwczoraj na noc...uwaga....250 ml wypił i nie był zadowolony, ze się skończyło :ico_noniewiem: my juz słoiczkujemy na całego, bo on z jedzeniem jakis przyspieszony - juz jabłka próbowaliśmy i zupki jarzynowej, nic się nie zadziało, toleruje, lubi i krzyczy jak słoiczek sie kończy :ico_szoking:

widze, ze niektóre uczelnianie, niektóre domowo weekenduja a my chyba skorzystamy z pogody i gdzies wybedziemy :-)
aaa...któras pytałą o ten park miniatur? to w pobiedziskach jest, ale...nie polecam, zawidołam się, mało tego i neiciekawie w ogóle, ale za to kilka km dalej jest skansen w lednogórze - bajka, w ałdne dni waro sie wybrać na zwiedzanie plus potem rejs promem na wyspę, też skansen, super :-) a to juz blisko g-na więc zapraszam na kawke jakby którś sie wybierałą :-D

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

06 cze 2010, 08:47

Ewuś a to nie wiem czemu nie dostałaś,nr masz ten sam prawda?
ja tez miałam nadzieję,na sukienusie i warkoczyki ale póki co ok,niech syn bedzie :ico_brawa_01: oby zdrowy :ico_haha_02: z 2 dzieckiem sie wstrzymamy dopoki domu nie postawimy

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

06 cze 2010, 18:08

zborra karmię piersią z butli tylko jak mnie w domu nie ma

[ Dodano: 2010-06-06, 18:09 ]
dziś wczesnie bo słonko obudziło, Młody kimnął dalej, jaga też jeszcze chrapie - po wczorajszej imprezie wszyscy wykończeni, ale chcrzciny się udały cudnie, zdjecia wkleję jutro albo dzis wieczorkiem w każdym razie Młody impreze przespal oprócz samych chrzcin w kościele, gdzie darł się wniebogłosy jak tylko tata chrzestny próbował go inaczej niz na pion ustawić
to czekamy na fotki. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tymka

[ Dodano: 2010-06-06, 18:10 ]
dzieki dziewczyny za komplementy, ale ja poproszę ze 2 kg chociaż wiecej
chętnie oddam,bo pomimo tego że waga jest sprzed ciąży to jednak ciut za dużo mam tych kg.Chętnie sie podzielę z tobą

[ Dodano: 2010-06-06, 18:11 ]
przedwczoraj na noc...uwaga....250 ml wypił i nie był zadowolony, ze się skończyło
:ico_szoking: naprawdę???? mój z butli to jak zje 120ml to jest dobrze,bo zawsze coś na dnie zostawi

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

06 cze 2010, 20:59

Ale mnie nie było :-D

Trawa posiana, grill udany :ico_brawa_01:
nie pytajcie co robiłam, bo maskarycznie było przez ostatnie 2 dni, ale rezultaty sa - po 100 ml z kazdej piersi odciagam teraz minimum
A ja zapytam... najwyżej mi nie odpowiesz :-D :-D
Bo też chyba musiałabym zwiększyć produkcję bo np dziś przed spaniem Jolka miała mało. W ogóle przy tej temp na dworze ona potrzebuje więcej. Tylko pobudzałaś laktacje laktatorem czy coś jeszcze?

[ Dodano: 2010-06-06, 22:01 ]
zborra wiem że masz na sprzedaż ciuszki po córci ale ja też mam zaopatrzenie po bratanicach i córeczkach kuzynki tylko jeszcze nie przywiozłam tych większych rozmiarków.
dzieki dziewczyny za komplementy, ale ja poproszę ze 2 kg chociaż wiecej :ico_sorki:
Kochana, to ja Ci mogę i z 10 podrzucić :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 cze 2010, 22:57

hej!
ja dziś zorana na maxa!
rano kościół, potem dom...potem z Hanką na pogotowie musiałam, bo ją coś pogryzło wczoraj i ręka jak bania :ico_olaboga: dostała zastrzyk w dupsko....chwila płaczu, ale generalnie dzienla była! a mądra mama zabrała plaster z hello kitty i ból ustąpił momentalnie :-D a potem do znajomych i na wesołe miasteczko!
dzieciaki padnięte...ja też..........

Jagódka to super śpi! fajne masz mleczko usypiające...szkoda, że mój nie chce przespać choć 4godzin w nocy :ico_placzek:
eve.ok, czekamy na fotorelację!!!
jeju...to ten ma pojemny żołądek! mój w życiu by tyle nie wypił...
karmelka, myślałam ,że butlą i dlatego te słoiczki...
Qanchita, ech...aż mi się zachciało tego grila!!! i zimnego piwka hahaha

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

07 cze 2010, 10:01

witajcie kochane :-)
u nas neistety deszczowo, ale mam andzieję, ze przelotnie tylko bo nadal upalnie :-) wczoraj całyd zień na dworze, Młody w bodach na narameczkach, super, oby jak najdłuzej :-)

zborra aż sie przestarszayłam jak o tym pogotowiu zaczęłam czytać, ale dobrze, ze to "tylko" taki wypadek. najważniejsze, ze zastrzyk pomógł i wesołe miasteczo humor poprawiło :-D

quanchita odciągałam po każdym karmieniu, ale koniecznie do pustego!! dlatego laktator też, ale niestety recznie też musiałam bo u nas nie ma poradni laktacyjnej co bym mogła elektryczny odciągacz wypozyczyć, a tyle kasiury nie wydam :ico_puknij: wiec koniecznie do pustego dociagac, tak ze nic juz nie leci i pić, pić, pić...wypijam dziennie po 3 l wody mineralnej + herbaty, soki itd, łacznie z 5 l i niby karmi pomaga, całe wytrąbiłam,a le po nim akurat poprawy nie widziałam :ico_noniewiem:
ale neiw iemc zy musisz sie tak męczyć, bo skoro tak stopniowo zwiększa zapotrzebowanie Malutka to nie jest źle, pociamka wiecj dla popicia tylko to powoli zacznie Ci anchdozić wiecej. u mnie było najgorsze, ze Małemu z dnia na dzień przestało wystarczać :ico_noniewiem: zresztą do końca nadal nie opanowałam sprawy, bo jak on w ciągu dnia tyle je to na noc, na ostatnie karmienie czasem mi nie starcza i musze go dokarmic bebilonem :ico_noniewiem: efekt? dzisiaj na wadze.... 7 kg :ico_szoking:

a jakie na dziś plany? widze, ze forum troszkę nam przymiera, ale to znaczy, ze pogoda dopisuje :-D

[ Dodano: 2010-06-07, 10:03 ]
aaa...zdjecia :-)

takie robocze wrzucę, bo od kuzyna jeszcze nie mam, a on za fotografa robił :-)

tutaj z chrzestnymi
Obrazek

a tutaj z męzem i kuzynem-chrzestnym :-)
Obrazek

Tyemk w sumie zdjeć nie ma, bo 5 h przespał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 cze 2010, 10:06

no ja tez odciągałam ręcznym jak nei mialam nic

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

07 cze 2010, 10:09

no ja tez odciągałam ręcznym jak nei mialam nic
jagódka ale recznym ponoć nie jest sie w stanie odciągnąć do kompletnie pustego, przynajmniej nie moim, ale z tego co czytałam to wszystkie ręczne tak mają. albo elektrycznym odciagaczem albo recznie zupełnie :ico_noniewiem:

a co w ogóle u was słychać? :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 cze 2010, 10:12

ja ta,m nie wiem czy sie da
ale juz nie leciało nic
z tym że słyszałam że jak mozesz odciągnąć cos z piersi po karmieniu to znaczy że dziecko nie je wszystkiego i dlatego jest głodne :ico_noniewiem:

u nas po staremu
wieczorem mielismy niemiłą niespodzianke po jagodzia nam sie posikała................
dosłownie chyba wyprzedzila nam 15 min

a maja spala do 5 zjadła ulała strasznie i w koncu po 1,5 godz zasnela

[ Dodano: 2010-06-07, 10:13 ]
dzisiaj musze sie rozejrzec za sandałkami dla jagody

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

07 cze 2010, 10:18

jagódka pewnie ulała, bo po takim całonocnym spanie była głodna i łapczywie jadła, hm? :-) to gratulujemy przespanej nocki :ico_brawa_01:
no my szukaliśmy tez dla Jagódki sandałków i problem był, bo niby wszystkiego w bród, a jak szukasz konkretnie to cieżko. teraz jeszcze sportow emusze jej kupic i będzie wyposażona. Ona ma najwiecej butów ze wszytskich domowników - z japonkami, kaloszami, tramkami i innymi - łącznie 9 par wiosenno-letnich :ico_noniewiem: sobie nie kupisz, ale dziecku nie odmówisz :ico_noniewiem:

a co do posiusiania - to tak czsami bywa, nie ma sie co przejmowac. jaga wołała od kiedy 1,5 roku skończyła a ostatnio w przedszkolu też jej sie zdarzyło - zabawiła sie i nie zdążyła :-)

co do tego mleka - to choć niby jakies resztki były jemu nie leciało, w każdym razie nie tak szybko i nie tak duzo jak chciał i wiecej powietrza łykał niż mleka, stąd to odciaganie i problem. ale póki co dajemy radę :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość