Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 cze 2010, 20:46

herbaciana, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


wpadlam do Was bo u nas cisza, ja dzis mialam sttraszny dzien - nerwowy no i teraz mam - brzuch twardy - surcz za skurczem , zaraz K. wysle po nospe no ale teraz mlodego usypia, do tego sie zwazylam - przytylam 300 gram , biorąc pod uwage ze schudlam 4 kg od poczatku ciazy no to dalej jestem na minusie co strasznie mnie martwi - za 2 tyg zaczynam 5 miesiac a waga :ico_olaboga: brzucha zero chyba ze sie najem a z Wikiem wszystko inaczej bylo. Boe sie o malą :ico_placzek: no tak taki ladny dzien a ja wam smece

[ Dodano: 2010-06-07, 08:17 ]
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ale tlumy :-D :-D :-D :-D

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

07 cze 2010, 11:19

a co tu tak pusto???
stawiam :ico_tort: za 13tc
KASIU gratulacje 14tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

07 cze 2010, 19:50

a w ogóle to witajcie :ico_oczko:
troszku mnie nie było ale męczyło mnie przed ndz strasznie
potem byliśmy na wesele - zdjęcia zaraz wam wkleje :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
troszke sie pobawiłam, do 24.00 to chyba aż za mocno bo od 24.00 to do 4.00 siedziałam przy stole bo nie mogłam sie ruszyć, strasznie mnie brzuch bolał, tak mnie kuło :ico_szoking: wystraszyłam sie naprawde
a tak to w środe ide do lekarza, juz sie nie moge doczekać
boje sie oczywiście bo mnie coś dziś brzszek pobolewał
no ale przecież wszystko musi być dobrze :ico_sorki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 cze 2010, 23:27

witam

aniaj84, cudne zdjęcia,wyglądasz pięknie.Weź nospę :ico_sorki:

ja przestałam ryczeć,nie będe się rozpisywać ale...
powoli wracam do żywych :ico_sorki:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

08 cze 2010, 07:37

Ania mnie tez brzuch boli i mam skurczyki a po no-spie przechodzi:)
Zubelek a co się stało?
stawiam cacao i kanapeczki z serkiem

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 cze 2010, 08:57

dobry :-D
herbaciana, ja juz sie poczęstowałam :ico_oczko:
aniaj84, cudne zdjęcia,wyglądasz pięknie.Weź nospę :ico_sorki:
dziękuję kochana :ico_buziaczki_big:
zubelek jak tam twoje gardełko?
a co z mdłościami?męczy sie?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 cze 2010, 11:21

hejka.
Zubelek a co się stało?
a no ta choroba mnie wzięła i postanowiłam brać ten antybiotyk a jedna mama na forum mi pojechała,że sama chyba tego dziecka zdrowego mieć nie chcę,że źle robię i bla bla bla i miałam doła ,wyrzuty sumienia i ogólnie okropnie się czułam ale jak zaczęłam się slaniać z bólu zrozumiałam,że ten antybiotyk był niezbędny i i tak by się bez niego nie obeszło.
Jeszcze tak chora w życiu nie byłam i nie widziałam nikogo żeby tak anginę przechodził,to był koszmar i dzięki Bogu miałam przepisany ten antybiotyk :ico_sorki:
zubelek jak tam twoje gardełko?
a co z mdłościami?męczy sie?
a dziękuję,dziś już wcale nie boli,jeszcze boli ucho i nie słyszę dobrze na nie ale i to pewnie minie :ico_sorki: Gardło boli między gardłem a nosem :ico_noniewiem: tak miałam najwięcej rany ale już wszystko się goi .Miałam też takie jakby mrowienia,skórcze w głowie ale tak pod czaszką,określałam to jak zdrętwienia mózgu i bardzo bolało i to na szczęście też mija :ico_sorki:

dziś już o niebo lepiej .

a mdłości nie mam :ico_sorki: tylko czasem zgaga,nawet dość często ale nie jakaś uciążliwa uf :ico_sorki:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

08 cze 2010, 11:32

Zubelek to ty nadal chora???jejuś,zdrowiej nam tu szybciutko.

byłam u lekarza z sobą i starszym.młodszy ma biegunkę od wczoraj,a starszy od tygodnia(a że był u mojej mamy tydz to dziś się o tym dowiedziałam)
mamy dietkę-właśnie jem chlebek wasa z masłem i piję kisiel.chłopcy dostali tabletki i acidolac(aci ja też piję) ja tabl tych nie mogę,mogę tylko naturalne wszystko-odgazowana cola,glutki z siemienia i woda z mąką.dodatkowo mogę jabłko pieczone(nie surowe),wodę z solą.gdybym w ciąży nie była mogłabym parę kropli nalewki z orzecha włoskiego z wodą,ale że to na spirytusie lekarz nie pozwolił.pogadałam o tabl dla ciężarnych.co prawda z pediatrą ale on też lekarz...no więc powiedział,że tabl typu prenatal to pic na wodę,składem mało co się różnią od moich(vita-miner) najważniejsze żeby w witaminach był kw.foliowy i jod.a te akurat je mają.jeśli kobieta zdrowo się odżywia,je warzywa,owoce,ryby i mięso nie ma potrzeby na dodatkowe witaminy.

wczorajsze skurcze mnie dobiły.ból promieniował od kręgosłupa przez brzuch po uda
po no-spie i spanku w południe troszkę przeszło.
jutro mam wizytę u położnej i swojego lekarza rodzinnego w związku z ciśnieniem.skacze mi jak pchła na psie.dziś miałam 153/88.

a co u was tak więcej?

zubelek na kiedy masz termin?

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

08 cze 2010, 13:03

Hej laski,

daje znac ze zyje.
Wlasnie wrocilam od dentysty :ico_placzek: Takie moje szczescie... Wyleciala mi plomba a pod nia okazalo sie ze caly nerw zepsuty i trza bylo go usuwac :ico_placzek:

Zaraz zmykam do pracy ale od jutra mam 4 dni wolnego wiec na pewno zajrze.

Buzka

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 cze 2010, 18:38

herbaciana, z tymi witaminami dla ciężarnych to jest tak,że nie tyle różnią się one składem,że mają coś więcej a właśnie coś mniej ,np witaminy A mniej albo wcale bo jest bardzo niebezpieczna w ciązy a inne zestawy mogą jej mieć za dużo,tak samo jest z cynkiem.Więc jeśli już wybierać zestaw to lepszy odpowiedni dla ciężarnej.
a w sumie niektórzy mówią,że tyle jedzą owoców,warzyw,mięsa itp że nie trzeba witamin,mi się wydaje że jednak jak nie wszystko jemy surowe,a jak się gotuje czy smaży to niewiele witamin zostaje poza tym rzadko kupuje się tzw zdrową żywność a w tej zwykłej wiadomo,nie tyle witamin bo więcej nawozów.Pewnie ,że nic się nie stanie jak się witamin dodatkowo nie będzie brać ale ja sama sobie akurat nie ufam tzn jeśli chodzi o jedzenie,nie wszystko zjem bo i nie lubię albo po prostu cięzko kupić więc mimo wszystko biorę dodatkowo witaminki.
zubelek na kiedy masz termin?
ja mam termin z OM na 7 stycznia :-)

kasi.k, mi w każdej ciązy jakieś zęby poszły :ico_olaboga: ale lepiej wyrwać niż jakieś poważne zapalenie okostne miałoby być :ico_sorki:

a tak co u mnie? :ico_haha_01:
nuda...pada cały dzień,dzieci się nudzą w domu.Ja zdrowieję,robię obiadokolację bo M wraca dopiero o 7 z pracy...i tyle :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość