Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 cze 2010, 12:17

gaga22, widzę,że masz nerwówki :ico_haha_01:

po mnie w pierwszej ciązy było widać początkiem 6 miesiąca

w drugiej ciąży już na przełomie 4 i 5 miesiąca

w trzeciej już w 3 miesiącu choć dzidzia się nie rozwijała,to brzuch się uwypuklił jak w normalnej ciązy

noa teraz już w 3 miesiacu widać :ico_haha_01:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 cze 2010, 13:15

A no mam dużA tą fasolke :ico_brawa_01: Ja tez juz mam brzusio taki wystający lekarz mówi że normalnie ponieważ rosnę na dwójkę , na pierwszym usg była dwójka na kolejnym jeszcze tez natomiast na ostatnim tydzień temu juz jedna dzidzia :ico_noniewiem: Nie bardzo rozumiałam ale teraz juz wiem że czasami tak bywa szkoda... Ale cóż ważne że druga fasola rosnie :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 cze 2010, 13:32

witam jestem tu nowa borykam sie z paroma problemami mam nadzieje ze chociaz tutaj uslysze pare cieplych slow.4 miesiace temu poronilam pierwsza ciaze dzis jestem w 4 tygodni i 5 dniach ciazy od zaplodnienia 2 tygodnie temu bylam u lekarza przepisal ma duphaston, no-spe poniewaz mialam bole w podbrzuszu od tego czasu juz mnie nie boli.w poniedzialek mialam isc na wizyte ale dopadla mnie choroba mam straszny katar kaszel na szczescie goraczka minela czuje sie zagubiona mam nadzieje ze z dzidzia wszysko wporzadku barzo sie martwie :ico_placzek:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 cze 2010, 13:49

Aniula nie martw sie :ico_nienie: Wszystko będzie w porządku napewno pamiętaj że nasza psychika działa na nasze maleństwa bardzo.... Ja teraz jestem w 9 tyg ciąży tez leże w domu biore duphaston ,acard, nospe i luteine. Plamiłam bardzo mocno ale już wszystko w porządku mój lekarz powiedział że jesli jet to ciąża któras z koleii a każda nie udana to kiedys sie musi udac, moja to 3 pierwszą poroniłam w 17 tyg , drugą w szóstym a teraz jestem w dziewiątym tyg. Też miałam infekcje brałam tylko lipomal na gorączke ponieważ jestem uczulona na paracetamol. Po kilku dniach mi przeszło. A byłaś u lekarza? :ico_brawa_01: Gratuluje mamusiu i głowa do góry :ico_oczko:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 cze 2010, 13:53

dziekuje za mile slowa bylam u lekarza stwierdzil ze nie moge nic brac ze wzgledu na ciaze wiec polykam czosnek pije mleko z miodem a no i mam tez syropek prenalen

[ Dodano: 2010-06-08, 13:58 ]
jezel jestem chora to moge isc na wizyte do gina czy lepiej poczekac tak bardzo bym chciala wiedziec ze napoewno jest dobrze

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 cze 2010, 14:10

Nie czekaj tylko lec do gina lepiej pójść raz za dużo niż za mało :ico_haha_01: :ico_ciezarowka: A na kiedy masz termin? Nie martw się napewno jest wszystko ok. I koniecznie daj znać jak wrócisz od lekarza.... Trzymam kciuki :ico_szoking: i wypatruje odpowiedzi

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 cze 2010, 14:14

i chyba tak zrobie pojde do gina porozmawiam jeszcze z mezem a termin may na 27 stycznia dziekuje za wszystka i napewno sie odezwe pozdrawiam i trzymam kciuki za was!!!!!

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 cze 2010, 14:44

Dziękuje. Zawsze możesz napisac po tu jest to forum nie ma to jak pogadac o rosnących brzuszkach... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 cze 2010, 18:52

Agnieszka26, czyli miałaś bliźniaki? Zostało jedno? Sory,że tak pytam no ale jak piszesz to pytam :ico_haha_01: Wiem,że się zdarzają takie przypadki,że jedna fasolka się nie utrzyma,nie rozwinie lub wchłonie...Kurde ta cała "ciąża" to jedna wielka tajemnica nie?
Jak oglądam filmy typu " w łonie matki" to jest to dla mnie niesamowicie fascynujące.

Aniula, witaj nowa styczniówko i moja imienniczko przy okazji :-D
Po pierwsze szczerze bardzo ci współczuję utraty maleństwa [*] dla Twojego Aniołeczka.
Teraz jesteś pełna obaw i lęków a przede wszystkim dlatego,że jesteś na prawdę bardzo świeżo po poronieniu,mi też się to przytrafiło i ja dopiero po 3 miesiącach wpadłam w depresję.Ty już nie możesz sobie na to pozwolić,bo masz fasolkę pod serduszkiem czego ci serdecznie gratuluję.
Wiem co czujesz z tym przeziębieniem,pamiętak ,że mając gorączkę musisz ją zbijać bo jest niebezpieczna dla ciąży,najbezpieczniejszy oczywiście paracetamol.
Na przeziębienie domowe sposoby,no niedawno z przeziębieniem walczyłam ciężko było bo nie wiele cokolwiek pomaga ,najskuteczniej u mnie działam rosół z kury i tony warzyw :-D
Dawki uderzeniowej witc też nie można. :ico_sorki:
Do lekarza polecam iść jak najprędzej oczywiście :ico_sorki: skoro liczysz wiek ciąży od zapłodnienia to moze podaj od ostatniej miesiączki? Będzie nam chyba łatwiej :ico_haha_01: a przynajmniej mi :ico_oczko:
I głowa do góry.Nie jesteś tu sama jeśli chodzi o zamartwianie się o fasolkę z powodu najmniejszej dolegliwości i nie jesteś tu sama jeśli chodzi o przeżywanie smutku po stracie.
Więc pisz ile wlezie :ico_oczko:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 cze 2010, 21:42

zubelek dziekuje ci za te cudowne slowa otuchy bardzo sie ciesze ze odwazylam sie tu napisac teraz wiem ze nie jestem sama i nareszcie moge z kims o tym porozmawiac. jezeli chodzi o tydzien ciazy od@ to jest to 7 tydzien!!!jutro ide do lekarza zobaczymy co powie trzymajcie kciuki!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość