Awatar użytkownika
asiaczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:28

08 cze 2010, 14:08

Witam:)
Jestem tu nowa, mam nadzieję, że mnie przygarniecie ;) Kiedyś poleciła mi to forum Ula-zaczarowana, ale nie miałam zbytnio czasu, a teraz pracuję i się nudzę całymi dniami, więc postanowiłam dołączyć:)
Jestem mamą Zuzi, która urodziła się 26 listopada, leżałyśmy z Ulą na jednej sali po porodzie:) Jest pogodną dziewczynką, choć potrafi pokazać rogi ;) mogłaby siedzieć całymi dniami, choć nie pozwalam jej zbyt dużo bo jeszcze się boję. Do raczkowania jeszcze jej daleko, nie bardzo lubi leżeć na brzuszku:) Jest jeszcze szczerbata, widać dwie dolne jedynki pod dziąsłami od niedawna ale jakoś przebić jeszcze się nie chcą. No i jest bardzo maluśka kruszynka, bo ważyła niecałe dwa tyg temu 6200g :) około 61cm ma:) w piątek znów idziemy ważyć przez to, że tak mało przybierała na wadze. Potrafiła przez kilka tyg nic nie przybrać, potem przybrała trochę, potem znów nie i tak w kółko... ostatnio przez dwa tyg przybrała 30g, a następne dwa 555g i bądź tu mądry:) Jest na cycusiu i dodatkowo dostaje kaszkę na to przybieranie na wadze oraz obiadki, deserki itp:) W nocy śpi całkiem fajnie, nie wiem co to znaczy nieprzespana noc:) Był taki okres, że budziła się co godzinę-dwie na cycka, nijak nie dało się jej oszukać, ale przeszło, uff:) wieczorem kładę ją do łóżeczka, jak się obudzi na pierwsze jedzenie to zostaje już ze mną w łóżku do rana i tak nam pasuje, jak się obudzi to daję cycka i odlatuję :) dziś akurat spała caluteńką noc, zasnęła po 21 i obudziła się o 7 :)
Pozdrawiamy i liczymy na ciepłe przyjęcie do grona mamusiek z dzieciaczkami:)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 cze 2010, 14:21

Asiaczek witamy i pewnie że was przygarniamy:)
A gdzie pracujesz? kto jest z mała?
Czekamy na jakieś fotki;)\

Magda33 no to super, że nie dodawałaś nigdy rosołków. To ja chyba mam sie czego wstydzić. No ale moja mama dodaje i jakoś tak się przyzwyczaiłam. Nie myślałam nawet, że można osiągnąć dosłownie taki sam smak przez dodanie warzyw, ziół, soli i pieprzu.

Mila przykimała, nie zdążyłam iść na spacer bo czekam na mamę, aż z pracy wróci. \no nic pójdziemy po obiedzie. Ja z matim na rower, a one sobie pochodzą.

Awatar użytkownika
asiaczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:28

08 cze 2010, 14:30

Asiaczek witamy i pewnie że was przygarniamy:)
A gdzie pracujesz? kto jest z mała?
Czekamy na jakieś fotki;)\
Dziękuję :-) hihi
ja pracuję w kantorze, mała od 9 była ze mną, dopiero niedawno pojechała do babci na obiadek :-) moja mama się nią zajmuje :-)
nie bardzo wiem jeszcze jak wstawiać fotki, jak zaczaję to wstawię:P na razie udało mi się avatara ustawić :-) :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 cze 2010, 17:09

asiaczek a jak załadowałaś tego avatara?
fotki możesz wgrać przez fotosik.
A to wasz kantor, że możesz tak być z małą?:)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

08 cze 2010, 17:50

asiaczek, pewnie że przygarniemy ;-) Napisz mi ile mała ważyła jak się urodziła i ile miała cm długości to umieszczę ciebie na pierwszej stronie. Witaj u nas i czuj się jak u siebie.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 cze 2010, 18:07

Nie mają jeszcze nic wspólnego z nazywaniem osób
No właśnie tak myśle. Bo aż się przeraziłam, że tak szybko mówią dzieciaczki. :)
naleśniki z serem i świeżymi truskawkami,
Ale smaka zrobiłaś. :)
widać dwie dolne jedynki pod dziąsłami od niedawna
Witamy i u nas to samo. :)
6200g :) około 61cm ma:)
To Kinga wielka jest. Młodsza o kilka dni, a większa o 10cm i waży ponad 7kg. :)
Czekamy na jakieś fotki;)\
dokładnie!
na razie udało mi się avatara ustawić :-) :-D
zdolna jestes. :) ja umiem wszystko, a avatara dalej ustawic nie umiem. nie chce mi sie zdjecie wczytac. :-D :-D

[ Dodano: 2010-06-08, 18:08 ]
a do zdjec ta strona fajna:
http://www.imagebanana.com/

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

08 cze 2010, 21:40

Witam laseczki
Ja tylko na chwilke bo juz siedze jak na szpilkach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jutro mamy operacje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A boje sie jak cholera, w nocy po 2 ostatnie karmienie i potem na czczo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: przeciez on sie zaplacze rano bez mleczka.
Trzymajcie za nas kciuki

Odezwe sie jak wrocimy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 cze 2010, 23:25

witam standardowo nocnie :ico_oczko:

a no ja taka nocna zawsze byłam , a teraz tez odpoczywam w ten sposób :ico_haha_02:

u nas dziś skwar , ale miło wkońcu rozebrać siebie i dzieciaczki w krótkie spodenki i rękawki :ico_haha_02:
jutro mamy operacje
trzymamy kciukaski i napewno wszystko sie uda i wkońcu bedzie po kłopocie :ico_haha_02:

asiaczek, witaj serdecznie :ico_haha_02:
wieczorem kładę ją do łóżeczka, jak się obudzi na pierwsze jedzenie to zostaje już ze mną w łóżku do rana i tak nam pasuje, jak się obudzi to daję cycka i odlatuję :)
hi hi to tak jak u nas , z tym ze ja już nawet na piersza drzemkę nie używam łózeczka , ale ja zazwyczaj sie kładę dopiero około 1 jak mały budzi sie na cycusia :ico_oczko:
ja nigdy nie dodawałam rosołków itd. o niebo lepsze jest takie jedzonko
rosołków to i ja nie dodaje , ale kucharka tak

Magda33, oj to Zosieńka się przejadła , ale dobrze że się długo nie męczyła i nadmiar zwrócila :ico_oczko:
od 12 do 14 jest pauza na placu i musieliśmy się zwijać. dziwna zasada
a no dziwna , ale trzeba się podstosować do zwyczajów w danym kraju :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 cze 2010, 08:32

Witam z rana.

Jaki mam tu luzik. nie gotuję dziś i nie sprzątam.
Ok 10 idziemy z dziećmi ok 2km spacerkiem do miasteczka obok na pizzę i tak w sumie dla zabicia czasu :ico_haha_01:

Wiolaw to masz dużo siły skoro tak późno spać chodzisz.

Kasia90
mi mati późno mówił, a teraz gęba mu się nie zamyka i mówi bardzo dobrze i wyraźnie także wszystko w swoim czasie. Ja ponoć już na roczek trochę gadałam, ale Mati powiedział mama na 10 miechów i potem znów długo nie.
A naleśniczki z truskawkami musisz zrobić:)

Ewcia trzymam kciukasy, aby Pawcio mocno nie płakał. Jeszcze chwila i będzie już ok.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

09 cze 2010, 09:08

witam upalnie

wpadlam na chwilke , bo mój krasnal dosypia a ja szukam książek dla Ali do 3 klasy , bo ceny sa tak różne a w szkole nauczycielka to wogóle z księżyca cenę wzieła i muszę jej udowodnic że można kupić o 50 zł taniej cały komplet :ico_noniewiem:

upał fajny , zaraz na podwórko wychodzimy
u nas jest fajnie chłodek i nie czuć tak tego skwaru , natomias na ulicę się nie da wyjśc :ico_noniewiem:

przez ten upał i zabieganie mam takie zaległosci w prasowaniu , ze jak patrezę to aż się boję ile na to czasu trezba :ico_placzek:

matikasia, fajnie masz , odpoczywaj jak możesz :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość