Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

08 cze 2010, 09:11


a bo co moze ty nie? my tu wszystkie jak modelki :ico_brawa_01:
nie no pewnie :-D

[ Dodano: 2010-06-08, 09:12 ]
a tak w ogóle to my wszystkie fajne laseczki jesteśmy no nie....?
no nie da sie ukryc :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-06-08, 09:13 ]
aniaj84, łóżeczko super.
Ja jeszcze mebli przez allegro nie zamawialam, ale wiele wiele innych rzeczy duzych tak :) np wózek :-)

[ Dodano: 2010-06-08, 09:21 ]
u nas tez piekna pogoda, znow :-)
lece zaraz do dentysty :ico_chory:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 cze 2010, 09:55

aniaj84, ja kupuje tylkona allegro :-D lózeczko dla mlodego kupowalam i teraz meble do salonu raczej tez przez allegro - okna i drzwi do domu - bo jato uzalezniona jesrtem :-D
lece zaraz do dentysty :ico_chory:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 17 tydzien :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

08 cze 2010, 11:56

witam dziewczyny
jak obiecałam tak w końcu zasiadłam do kompa.
Pogoda super, aż żal w domu siedzieć ale Weronika śpi to trochę poklikam. Wyszło na to że mnie tu nie było od 17 maja przed południem i mam do nadrobienia 13 stronek... :ico_olaboga: :ico_sorki:

sylwiab0000 no dobrze że obyło się bez mandaciku.... :ico_haha_01: nawet pewnie gdybyś źle zaparkowała to wdzięk kobiecy dałby radę... :ico_haha_01: i :ico_ciezarowka: też :-D
co do mojego terminu porodu to taka babeczka co mi kiedyś karty stawiała ostatnio była w mojej okolicy i się jej słabo zrobiło i o dziwo trafiła do mnie do domu i postawiła mi karty oczywiście i wyczytała że przed moimi urodzinkami będzie rozwiązanie, czyli przed 13 września... Nie dziwię się w sumie... Tyle nerwów mam że szok... Ale dopiszę o tym za chwilę... Super że masz pozytywne odczucia po usg, ja na razie nic nie czuję... :ico_placzek:

Ania R super dzidzia :-D a Maja nie ma jeszcze żadnego ząbka? :ico_szoking: przecież ma już rok i 2 miesiące...

ejustysia cieszę się że Twoja siostra urodziła. Szkoda tylko że tyle godzin i że się namęczyła.

MoniaM dobrze że urlopik się udał :ico_haha_02:

ja horrorów nie lubię za bardzo...

Aniu R ja mam teraz problemy z kręgosłupem szyjnym ale nie miałam RTG bo wiadomo że w ciąży nie wolno :ico_nienie: ale byłam u neurologa i zaleciła specjalne masaże które samemu można robić i smarowanie robionym płynem w aptece... A te bóle moje to przez nadwyrężenie, bo przy przewijaniu Weroniki, praniu, prasowaniu i wielu codziennych domowych czynnościach ma się pochyloną głowę do przodu. Przy kompie też... :ico_noniewiem:

ejustysia ja też w ogóle apetytu nie mam ale w ciąży tak może być :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-06-08, 12:17 ]
dziewczyny wybaczcie ale chyba nie dam rady doczytać, powoli jakoś będę czytać i odpisywać ok? :ico_noniewiem: :ico_sorki:

a mnie nie było tak długo bo przez 4 dni byłam w szpitalu...
od 20 maja 23:00 do 24 maja do południa... :ico_chory:

zaczęło się od domowych problemów małżeńskich.
W sumie 17 maja złożyłam pozew o rozwód bo mam już dość wszystkiego.
Rafał tylko z jakimiś dupami na kompie klika a ja i dzieci to w nonono za przeproszeniem :ico_olaboga: Jak on może? Myślałam że jak złoże pozew to on się uspokoi ale się myliłam.
Same prośby i komunikaty że mnie boli to jak pisze z "koleżankami" nie poskutkowały, powiedział że nie zrezygnuje z "koleżanek". Ekstra, nie? W czwartek miarka się przebrała. Kolejna rozmowa, bezskuteczna, prawie...
Godzina 22. On mówi że skoro ja mu nie ufam to na pewno ja mam kogoś... I że to dziecko :ico_ciezarowka: które teraz noszę pod sercem to z pewnością nie jego, tylko na boku sobie zrobiłam... :ico_placzek: Tego wszystkiego było za wiele... Kazałam mu powtórzyć. Powtórzył więc wstałam od stołu. Kazałam powtórzyć raz jeszcze. Powtórzył, podeszłam do apteczki. Za trzecim razem gdy powtórzył, wyjęłam z opakowań WSZYSTKIE leki z apteczki. I zaśmiał się że i tak nie wezmę tabletek... Ale gdy raz jeszcze powtórzył że to nie jego dziecko ze łzami w oczach wzięłam ponad 200 tabletek. Teraz pisząc to, emocje wracają i mi ciężko... :ico_placzek:

Uratowali mnie, nawet nie robiąc płukania żołądka tylko oczyszczając kroplówkami i okropnie bolącymi zastrzykami... W sobotę R przyszedł do szpitala z Weroniką i aż się popłakałam co mogłam stracić i że mogłam osierocić Niunię. Kilka razy miałam usg, nawet czasem 2 razy dziennie... Nie czułam nic nawet jak mi lekarz pokazywał serduszko, jak machało to to rączkami i nóżkami, jak akurat w szpitalu poczułam pierwsze ruchy dziecka... :ico_placzek: W niedzielę też wziął Weronikę do szpitala i zostawił mi ją. Miała na godzinę iść do domu posprzątać i wyjść z psem. Nie było go 5 godzin, i co później wyszło, oglądał na netlog.pl profile laseczek i to 3 razy w ciągu dnia!!! :ico_szoking: Tak się martwił o matkę swoich dzieci... :ico_zly:

Kilka dni później po powrocie z 2 zmiany, przed 12 w nocy do 2 siedział na kompie i klikał, wybudzając Weronikę ze snu. Kilka razy zwracałam mu uwagę ale bezskutecznie... W końcu wstałam z łóżka, odłączyłam kable od laptopa i R wtedy wpadł w szał. Doszło do rękoczynów więc wezwałam policję. Założyli mu niebieską kartę za przemoc w rodzinie. I pomogą odebrać prawa rodzicielskie do Weroniki. Zastanawiam się też nad powrotem do nazwiska panieńskiego i zmianie na nie nazwiska dzieciom... Rozprawa rozwodowa to tylko kwestia kilku tygodni, może nawet przed końcem czerwca... :ico_sorki:
Ale doszłam do wniosku że nadal go kocham. Chora miłość...

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 cze 2010, 12:44

ejustysia ale masz super brzucholek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moj zaczal troche malec, ale ja tez troche schudlam, poki co....

Kala nawet nie wiem co napisac :ico_noniewiem: bardzo ci wspolczuje, zycze ci tylko duzo cierpliwosci i dobrze podjetych decyzji, nie doradzam bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji, trzymaj sie kochana :ico_noniewiem:

ja jestem po nocce, jeszcze pojechalam rano po zakupki bo nic nie bylo do chleba i jogurciki dla amelki bo jej obiecalam, w pracy myslalam ze umre, ogolnie taka zmeczona ze szok, wogole sie mecze byle czym, ale wczoraj bylam w tym szpitalu to od nas prawie godzina drogi autem ale tam tez rodzilam amelke i jestem dosc zadowlona, bylam u tej pani fizjoterapeutki, ponastawiala mnie, poucikala, pytala czy nie mialam zadnego wypadku bo mam jakby krzywa jakby krotsza jedna strone, znaczy noge, na koniec mowi ze mnie troche naprawila, hahahha, nie wiem ale czuje sie troche lepiej, poza tym nie wiem czy dzidzia sie nie przestawila bo bol jest do zniesienia od kilku dni i jestem bez paracetamolu wiec nie wiem....ale mam zgage wiec napewno sie wiercil dzidzius...mam nastepne spotkanie na 14 ale nie wiem czy pojade bo to cala wyprawa, a amelka musi miec chrupki na droge, i piciu i na slodko cos i do tego sto tysiecy pytan w trakcie jazdy, ale zobaczymy, kilka dni temu mialam nawet jeden dzien gdzie mnie energia roznosila, wysprzatalam chalupe oczywiscie potem mnie polamalo ale podgonilam sobie :-D

a wogole wam sie nie chwalilam kupilam amelce rowerek, z drugiej reki ale calkiem fajny, na normalnych kolach chyba 12", taki malutki, jezdzila, troche jej pomagalismy ale kabaret, na drugi dzien wstala nam po 10:30 co normalnie jest pobudka po 8 az sie balam ze ja nogi bola i nie moze wstac z lozka :-D

lozeczko super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja amelka ma podobne, troche bardziej tradycyjne ale bardzo je lubi, widze ze pietrowki tez maja fajne, ja zamierzam sprawic jak dzidzia bedzie wieksza bo mam malutki pokoik

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 cze 2010, 12:52

http://ambasadorki.tolpa.pl/ref/go/hash/b693e514da


prosze dziewczynki kliknijcie mi w link - bede wdzieczna - nic nie trzeba wypelniac tylko kliknac




potem odpisze na posty bo zaraz z goraca umre :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

09 cze 2010, 14:54

w dużym skrócie...
byłam u lekarza
dzidzia zdrowo sobie w brzuszku rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pomachała do mnie nóżkami i rączkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
strasznie sie ciesze

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 cze 2010, 19:44

w dużym skrócie...
byłam u lekarza
dzidzia zdrowo sobie w brzuszku rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pomachała do mnie nóżkami i rączkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
strasznie sie ciesze
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a sesja zdjęciowa byla???

[ Dodano: 2010-06-09, 20:04 ]
Kala ;), wiem ze radzic najlatwiej z daleka- kazdy mądry jak do gadania gorzej jak sam mialby stanąć w takiej sytuacji - dlatego i radzic nic nie bede - powiem tylko jedno - Twoje dzieci - lącznie z tym w brzuszku niczemu nie sa winne - co ta mala kruszynka zawinila? nawet jesli ty nie bardzo czujesz cos do niej i nie jestes w stanie sie z niej cieszyc, nie powól by przez kogoś ona cierpiala bo ona jest bezbronna i moze liczyc ttylko na ciebie - z lykaniem tabletek - nie robisz na zlosc jemu tylko sobie, jesli cos staloby sie dziecku obwinialabys sie do konca zycia. Musisz sie trzymac a wszelkie sprawy z mężem zalatw lepiej po porodzie - co do rozwodu jesli go kochas i widzisz ty jakies szanse - to moze lepsza bedzie separacja - i moze jakas blokada na internet - nie wiem czy dobrze kojaze ale chyba ty za niego placisz?



dziewczyny was tez tak piersi bolą, mnie jak sciagam stanik to sa takie ciezkie ze boli jakniewiem, dosc ze nosze duze d to jeszcze teraz mi rosną w ciąży :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 cze 2010, 07:43

czesc dziewczyny

ale upaly :ico_olaboga: wczoraj bralam 4 razy prysznic w ciagu dnia a gdybym mogla to nie wychodzilabym spod prysznica. Dzis tez mnie gorac obudzil i juz spac nie moge :ico_olaboga:
Zaraz znow musze leciec do dentysty na upchanie lekarstwa w dziaslo. Zrobila mi sie jakas kieszonka przy zebie, i boli mnie i dentystka przez caly tydzien mi tam cos wpycha przeciwzapalnego. Podobno takie odklejanie sie dziasel to czeste w ciazy :ico_noniewiem: nie wiem z Matim tego nie mialam.

Kala ;), ja tam radzic nie bede, bo tak jak pisza dziewczyny gadac to latwo i radzic, ale jak samemu staneloby sie w takiej sytuacji to juz inna sprawa.
Szkoda tylko, ze lykajac tabletki nie pomyslalas o dziecku. Tym dziecku w brzuszku.
:ico_placzek: ??
Zycze Ci oby wszystko w zyciu ci sie pukladalo a Twoj maz zmadrzal :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

aniaj84, strasznie sie ciesze, ze z dzidzia wszystko super!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ejustysia, mnie tak bolaly w pierwszym trymestrze, byly wieksze o rozmiar, nabrzmiale, bolace i az gorace non stop. Teraz wrocily do swojego rozmiaru i juz tak nie bola :ico_noniewiem: sa tkliwe, ale juz nie tak bardzo.

Ja w srode musze pogadac z moja ginka bo od paru dni dziwnie boli mnie caly brzuch, tak jakby twardnial, i mam na dole takie klocie, ale takie klocie to ja mialam z Matim przed samym porodem jak juz glowka na dol napieral, a teraz???? jakies to dziwne jest :ico_noniewiem:
Uciekam powoli myc glowe i sie szykowac.Milego dnia.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 cze 2010, 09:13

wczoraj bralam 4 razy prysznic w ciagu dnia a

wczoraj w pytaniu na sniadanie mówili jak przetrwac lato w ciazy i powiedzieli ze najlepszy jest CIEPLY prysznic i moczenie nóg w cieplej wodzie :)
sa tkliwe, ale juz nie tak bardzo.
zazdroszcze - w sumie mnie to nie bolą caly czas - tylko wtedy jak stanik sciagne :)
dziwnie boli mnie caly brzuch, tak jakby twardnial,
no to ja mam tak od tygodnia i to są te skurcze braxtona coś tam, ale wczoraj juz byly rzadziej

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

10 cze 2010, 10:24

cześć dziewczynki :-D
ejustysia, co do sesji to niestety nie mam zdjęć z usg bo ja na NFZ chodzę i on chyba w sumie nie drukuje :ico_noniewiem:
co do bolących piersi to mnie strasznie bolą
szczególnie sutki, są bardzo wrażliwe na dotyk
mąż sie śmieje że brodawki mam wielkości kołpaka od jelcza :ico_haha_01:
u nas upał niesamowity, pospuszczałam rolety bo nie idzie wytrzymać
zaraz jade do mamuni na kawusie
do wieczorka :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość