Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 cze 2010, 08:44

Witajcie upał straszny mój śpi w samym body i jest mu w sam raz
a tu zdjecia z wczorajszego spacerku

Obrazek
Obrazek
a tu z innego dnia
żółty kanarek
Obrazek
Obrazek
a tu Julcia
Obrazek
Obrazek

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 cze 2010, 10:19

gozdzik, sliczne masz dzieciaczki a jaka Julcia juz duza.


noc jak zwykle nieprzespana. Zuzia zasnela o 2. kurde jak goroaco w tym domu M dzis ma jechac do obi po siatki bo wczoraj juz mnie komary pogryzly jak okna byly otwarte

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 cze 2010, 10:26

z tymi komarami to oszaleć można u Nas nawet w dzień gryzą :ico_zly:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 cze 2010, 10:30

u nas na szczescie bez komarow sie narazie obywa, ale muchy :ico_olaboga: walcze z nimi dzien w dzien, i tez A. niemoge wyprosic o siatki na okna :ico_olaboga:
gozdzik, jaka Julcia juz duza i jakie ma dlugie wloski :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bartus super od razu widac ze chlopczyk tak sliczniusio w niebieskim :ico_brawa_01:


Julke dzis do przedszkola wyslalam narazie nie dzwonili mam nadzieje ze jej ta nowa medycyna troche pomoze, choc wczoraj tylko wieczorne dwie godzinnki byly bezobjawowe :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-06-10, 10:54 ]
kratka no wlasnie ten steryd wziewny jej podajemy - ten akurat uzywamy codziennie rano i wieczorem bardziej profilaktycznie, choc slabo pomaga. Ale niechcemy juz brac sie za sterydy w tabletkach bo tam ponoc duzo ryzyko skutkow ubocznych :ico_noniewiem:
gozdzik echhh naprawde od tej Julci astmy depresji mozna dostac bo co rusz kaszle i sie dusi :ico_olaboga: wogole jak nam tlumaczyli jak astme sie czuje no to jakby sie zdyszanym powietrze ciagnelo przez rurke :ico_olaboga:
kaczorek ja w domciu mam kolo 19-20 stopni, chyba ze zimno jest na dworzu to i 18 sie zrobi, Lilci zakladam na noc body z krotkim i wtedy przykrywam kolderke lub kocyk ale tylko na nozki inaczej sie poci. Probowalam tez spioszki i wtedy bez kolderki i bez kocyka ale sie pocila :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 cze 2010, 12:20

nie wytrzymam musze sie wygadac. wiecie co mi zrobili?
bylam ubiezpieczona w pracy i zanioslam wniosek o urodzenie dziecka zeby mi wyplacili miala to byc kwota1350 i czekam juz prawie miesiac i zadz do firmy ubezpieczeniowej a ta powiedziala ze moje ubezpieczenie wygaslo 1 stycznia. no to rano zadzwonilam do kadr do pracy a ta mi mowi ze nie wie jak to sie stalo ze nikt mnie nie poinformowal i zgonila na mojego kierownika tak sie na nia wydarlam ze szok kazal jej oddac ze swojego portfela powiedziala ze zastanowi sie co z tym zrobic i ma zadz ale ja tego nie popuszcze. moj kierownik jest od 14 w pracy i chyba sie przejde.

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

10 cze 2010, 12:31

MamciaKochana, o tym myslalam http://pl.wikipedia.org/wiki/Cyklezonid ale czytam ze u dzieci nie wolno stosowac jednak

wisnia3006, ozesz kurde tez bym sie wsciekla!

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

10 cze 2010, 23:18

witam,
zaglądam codziennie, ale nie zawsze mam jeszcze czas na pisanie.
wisniarozumiem Cię, ja nadal czekam na wypłatę macierzyńskiego przez ZUS. ponieważ prowadzę działalność - jeszcze nawet decyzji nie dostałam - dzwoniłam ju kilka razy, ale mam czekać na decyzję - to już się 3 miesiąc zaczął. ale ciągle musze płacić zdrowotne. bardzo jestem zła z tego powodu.
tak mnie bardzo boli łopatka - aż tak szczypie momentami...
ok. idę spać
pa

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 cze 2010, 23:58

kratka, hmm o kurcze, w sumie nie znam tego leku, ale widze ze nalezy do grupy glikokortykosteroidy tak jak ta nowa mieszanka co Julcia dostala - Seretide ( flutikazon + salmetrol ) to samo budezonid, czy to oznacza ze te leki naleza do grupy sterydow wziewnych?? tak jak cyklezonid? u nad tez cyklezonid nie podaja dzieciom ponizej 12 roku zycia, wiec pewnie nie ma mozliwosci leczenia tym lekiem ale czytam tez o skutkach ubocznych ktore sa w sumie mniejsze niz przy braniu steroidow doustnych ale wciaz wystepuja :ico_noniewiem: echh nienawidze tych wszystkich lekow :ico_olaboga:
wisnia3006, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: bosze ale historia, ja tez bym padla i teraz kto ma placic za blad :ico_olaboga: :ico_noniewiem:


dzisiaj mezowy wrocil :ico_sorki: juz za przytulanki sie wzielismy ale nam Lilcia przerwala :ico_wstydzioch: :ico_olaboga: wieczorna kolacyjke sobie zazyczyla :-D jak A. wrocil to tak sie wysciskalismy niby to tylko 3 dni, ale w sumie nigdy tak dlugo nie bylismy z dala od siebie :-D i zaraz mnie wzial na rece i wygladalismy jak para mlodych zakochanych :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-10, 23:59 ]
Alkasbir, hmmm co Ci tak ta lopatka dokucza? uderzylas sie?? bylas u lekarza??

NICOLA_1985

11 cze 2010, 00:27

hej laski
jakoś nie umiem sobie znaleźc czasu na forum, mialam tyle do nadrobienia z praniem i prasowaniem... a do tego taki upał ze mały cały czas przy cycku wisi . bede miala sobote wolną bo Karolka jedzie do babci w piątek wieczorem wiec na pewno tu do Was bede zagladac.
jutro juz moj Sebastian wraca do pracy wiec zostaje z dzieciaczkami sama.
musze Was nsdrobic z czytaniem bo nie orientuje sie w tematyce i nawet nie mam siły dzisiaj sie wgłebiac w lekturę bo już padam na pyszczek :ico_spanko:
jak wpadne tu do Was to powklejam fotki
a teraz przesyłam buziaki i mówie dobranoc
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 cze 2010, 07:33

Witajcie u Nas straszna duchota normalnie w nocy nie dało sie spać :ico_noniewiem:
NICOLA_22, Słodki ren Was Krystianek :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość