Awatar użytkownika
dziunia
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 870
Rejestracja: 29 kwie 2010, 21:56

02 maja 2010, 20:19

Czesc ja ma dwa skarby WIKUNIE MOJA Z 10 LUTEGO 2005 i druga Dominika z 08 grudzien 2007 rosna jak na drozdzach i wesole sa,Wiktoria to moj przedszkolaczek za bardzo chodzic nie chce bo mówi ze nudno ale jak juz pójdzie to nie moge jej wyciagnac z grupy.dwa zywe sreberka :ico_haha_02: pozdrawiam :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 maja 2010, 11:03

dziunia, witaj serdecznie!!!! napisz coś więcej o sobie :ico_sorki:

ja właśnie powoli szykuje się do pracy na 14 ale juro wolne :ico_brawa_01:
co słychać u reszty kobietek?? jak dzieciaczki??

Awatar użytkownika
dziunia
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 870
Rejestracja: 29 kwie 2010, 21:56

06 maja 2010, 19:49

Czesc Ja mam na imie Ada tak jak napisałam wyzej córy zywe jak diabełki biegaja jestem z kołobrzegu siedze na wychowawczym z młodsza córa starsza chodzi do przedszkola a tak to nic ciekawego jak cos chcesz wiedziec jeszcze to napisz a odpowiem jak wejde
pozdrawiam serdecznie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

06 maja 2010, 22:06

Nawet nie wiedzialam, ze ten watek jeszcze "zyje" :ico_haha_01: Witam wszystkie panie, ktorych jeszcze nie poznalam :-D :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

16 cze 2010, 09:42

No ja tez myślałam że ledwo ciągnie. Witam nowe mamusie.
osita, Ale masz już duże dzieciaczki :ico_oczko:
Ja siedze w pracy Wiki mój w przedszkolu. Poza tym powolutku leci. Uciekam popracowac

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

20 paź 2010, 19:14

matko nie możliwe że na forum nie ma mam, których dzieci są z rocznika 2005 :ico_szoking:

co u Was słychać???
ja muszę powiedzieć, ze od momentu kiedy zdecydowałam się na wycięcie migdałków Julce jest mile zaskoczona bo jak na razie ma tylko same przeziębienia :ico_sorki:
u mnie powolutku leci,wiadomo że czasu mało

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

20 paź 2010, 21:02

Jeszcze mnie tu chyba nie było :ico_haha_01: ale się łapię, mam Idę 5,5 roku. Urodzinki 15 luty 2005, taka mała uparciuszka. Jeśli chodzi o choróbska jeszcze maratonu nie miałam ale gardełko i nosek już zaliczone. Na razie nic poważnego, oby jak najdłużej :ico_sorki:

Powiedzcie kobietki jak u waszych przedszkolaków z nawykami przynoszonymi od kolegów i koleżanek?

lilo

21 paź 2010, 08:17

Hej, hej!!!

No pustki, pustki :ico_placzek:

aricia, u nas średnio - Piotruś przynosi głównie słowa ładne - nawet nie "łacine" ale dowiedział się w przedszkolu że ktoś może być "głupek", albo "idiota". Ostatnio powiedział do mnie że jestem żałosna - nakrzyczałam na niego a on się rozpłakal i powiedział że on nie wie co to znaczy i powiedział bo tak koledzy mówią... Ogólnie wie że nie powinien tak mówić, czasem coś mruknie pod nosem jak jest zły.

Niestety nie ma możliwości żeby dziecko od takich rzeczy odizolować...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

22 paź 2010, 17:06

No pustki, pustki
ale jak zaczniemy pisac to pustki nie będą :ico_sorki:

aricia, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak u waszych przedszkolaków z nawykami przynoszonymi od kolegów i koleżanek
tfu,tfu na szczęście u nas nie jest z tym źle, jeszcze nie słyszałam aby Julka mówiła coś brzydkiego albo jakoś źle się zachowywała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

22 paź 2010, 17:36

U nas z tymi nawykami to różnie bywa. Zdarza się Iduśce przekląć, ale wie że nie wolno i robi to po cichu, przypadkiem usłyszałam jak mnie nie widziała i od razu się zaczerwieniła jak mnie zauważyła. Grunt że rozumie. Ale za to podpatrzyła u innych takie okropne wymuszanie, od razu beczy jakby ktoś ją okropnie pobił :ico_olaboga: nawet jak nie chce iść w tym samym kierunku co ja to też tak potrafi. Wcześniej przechodziła to jako dwulatek, ale dopiero w p-kolu to wróciło.

Dzisiaj przyjemna uroczystość - pasowanie na przedszkolaka starszaka, było całkiem miło ale wyssało mnie z energii hehe.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość