Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 cze 2010, 10:03

Lilcia ma dzis pierwszy raz sukieniusie na sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 cze 2010, 10:06

:-D :-D to prosimy o foteczki

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 cze 2010, 10:44

gozdzik, jak tylko znajda dzies dluzsza minutke :ico_sorki:


babeczki obiad?? ja to nawet sobie malo co czasu znajduje na zrobienie kanapek, bo zawsze sprzatanko sobie zamawiam jak mala spi, i tylko jak zdarze to szybko jedzonko i moze spanko na doklepke ale to juz popoludniu, ale kurcze obiad? nigdy , nawet sie za to niezabieram :ico_olaboga: jak Wy to kombinujecie?? w dodatku czesto gesto sprzatam caly dzien na raty bo nienadazam :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

18 cze 2010, 11:25

hej
u mnie ostatnio z czasem ciężko, nadrabiam z prasowaniem, praniem, sortowaniem ciuszków po Karolinie tych większych bo chcę zostawic tylko te ktore mi sie przydadzą a reszte odłożyc dla kuzynki albo siostry, po za tym jak moj S wraca z pracy to tez chce z nim troche czasu spedzac bo jakos ostatnio sie troche zaniedbujemy.. a przeciez nie chcemy kryzysu małżenskiego.. :ico_oczko:
zaraz biore sie za obiadek i ma przyjsc koło 14,.00 kolezanka z lat licealnych na klachy :-D

moj Krystianek grzeczny ma coraz wiecej czasu czówania, leżac na brzuszku podnosi wysoko główke i klatke piersiową i tak potrafi dośc długo obserwowac to co jest przed nim... wydaje mi sie ze to troche za wczesnie tak wysoko sie podnosi??? no i potrafi sie odwrócic z brzuszka na plecki wiec musze juz na niego bardzo uwazac...
w nocy spi super wiec jestem wyspana :-)
troche mu sie zaczęło ulewac i przez to czesciej jest przy piersi ale je duzo i wydaje mi sie ze juz fajnie podskoczył na wadze. w poniedziałek mamy pierwsza wizyte u pediatry a dzisiaj ma dzwonic do mnie połozna umówic sie na trzecia wizyte. pozniej wpadne was poczytac jak Krystian bedzie spał bo teraz lezy i cos chyba mu sie nie podoba :ico_oczko: ... no ładnie dostał czkawki i mu sie znowu ulewa...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 cze 2010, 12:05

NICOLA_22,
leżac na brzuszku podnosi wysoko główke i klatke piersiową i tak potrafi dośc długo obserwowac to co jest przed nim... wydaje mi sie ze to troche za wczesnie tak wysoko sie podnosi???
wrecz przeciwnie , powinnas byc z niego dumna :ico_brawa_01: Lilcia slabo chce podnosic glowke, najczesciej rzuca sie na swoje raczki wtedy i je ssie i trzeba kombinowac, zagadywac ja itp. zeby podniosla, ale jak juz sie jej zachce to podnosi i glowke i ramiona. A jej kuzyneczka ktora ma prawie 3 tygodnie zupelnie jak Krystianek :ico_brawa_01: ciesz sie ciesz :ico_brawa_01:

Obrazek
hehe przed spacerkiem :-D

i w sukieniusi :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2010-06-18, 13:29 ]
wogole strasznie mi przykro bo Julci strasznie lamia sie wlosy i wypadaja, wystarczy delikatnie pociagnac, lub przeczesac i wypadaja, a polowa wlosych ktore ma sa krotkie na 5 cm :ico_olaboga: wogole cale jej wlosy sa takie sztywne jakby np w lato sie szlo kapac codzienie w morzu ale nie mylo glowy wtedy po paru dniach takie dziwne sztywne sie robia, wydaje mi sie ze to od calej tej medycyny, bo dopiero w tym roku zaczely sie jej tak robic, kurcze musze o tym pogadac z lekarzem, a tak sie wlasnie martwilam czy to nie bedzie mialo jakiegos wplywu na nia hormonalnego... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

18 cze 2010, 14:12

Witam
już dawno takiego ruchu na forum nie było :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzisiejsza noc zdecydowanie lepsza Jasio obudził sie o 2.20 potem o 5.30 i potem o 7.00 poleżeliśmy w trójkę do 9.00 :-D, z pokarmem zdecydowanie lepiej nie zauważyłam żeby mały się denerwował przy piciu :-) , teraz smacznie śpi, mam nadzieje ze kryzys zażegnany ale to nigdy nie wiadomo :ico_noniewiem:

MamciaKochana, Lilcia jest bardzo ładna a jakie włoski ma długie, przesłodko w tej sukienusi wygląda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co do chusty co ci moge poradzić hmm... jeżeli w chuście elastycznej jest ciepło spowodowane jest to sposobem wiązania ponieważ chusta ta wymaga naciągnięcia na dziecko 3 warstw materiału- alternatywom była by chusta tkana ponieważ wystarczy jedna warstwa którą otulone jest dziecko po zatym chusty te bywają z domieszką lnu albo bambusa a włókna te bardziej przepuszczają powietrze jak bawłna wiec automatycznie chusty są chłodniejsze. Co do chust elastycznych być może że sa firmy które produkują cieńsze egzemplarze ale ja niestety nie znam wszystkich chust a te co mi sa znane grubością nie różnią się zabardzo pozatym chusta musi mieć też określone parametry żeby była bezpieczna wiec no niewiem :ico_noniewiem:

gozdzik, napisze ci na naszej -klasie ok

[ Dodano: 2010-06-18, 14:20 ]
zapomniałam wam napisać ze dzisiaj miała sen że spotkałyśmy sie wszystkie w realu i to na zorganizowanym wyjeździe. Było bardzo fajnie i miałam wrażenie jak znała bym was wszystkie od dawna :-) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 cze 2010, 15:23

kaczorek, nasze lutoweczki ( od Julci ) spotykaja sie wlasnie raz w roku w maju :ico_brawa_01:
a no wlasnie musze ja tak zawijac kilka razy hmmm a ta bambusowa mozna uzywac przy takich maluszkach?? zastanawiam sie kurcze tylko mi chodzi o bezpieczenstwo, zeby jej kregoslupek byl bezpieczny :ico_sorki: no i wiazanie, z ta dostalam taka broszurke roznych wiazan ciekawe czy przy bambusowych inne sie uzywa??

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 cze 2010, 19:54

MamciaKochana, Lilcia jak malowana lalunia. Jest po prostu cudowna. Aż się na nią napatrzeć nie idzie :ico_brawa_01: A Juleczka z tym kwiatuszkiem we włoskach jak taka dama prawdziwa ;-) Słodziaste masz te swoje dziewuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaczorek, za 30zł tableteczki są twoje jesli cię to nadal interesuje. Już przesyłkę sobie wliczyłam ;-) z resztą 3zł za przesyłkę to nie majątek ;-) jeśli rzeczywiście chcesz nadal tą wit. k kupić, to pisz na PW, gg bądź na maila ;-)

właśnie oglądałam dziś po wiadomościach program na WTK o mamusiach noszących swoje dzieciaczki w chustach.
podawały stronę http://www.chusty.net/a/
coraz bardziej zastanawiam się, czy i dla siebie i Tobiego czegoś takiego nie kupić. Tylko jaka byłaby dobra na początek dla takiego 2-miesięcznego malucha? Nie chciałabym też, żeby mu w niej było gorąco bo teraz takie różne pogody mamy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-18, 20:01 ]
http://www.chusty.net/a/?page_id=12 tu są adresy stronek gdzie można pokupować chusty. może się któreś z was przyda, kto wie ;-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

19 cze 2010, 09:14

hejka

znowu sie nie wyspalam.
martynka wczoraj marudzila i dzis od rana tez
pogodA do kitu bo pada od rana :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 cze 2010, 11:53

witam się.
u nas niestety też pogoda do bani :-/ na szczęście nie pada :ico_sorki:

wasze maluchy też wieczorami tak marudzą? mój to nie wiadomo dlaczego. chyba znów jakiś skok ma tygrysi. ani to o mleko nie chodzi, ani o herbatkę, sucho nawet ma i ciepło, a potrafi płakać w niebogłosy! :ico_olaboga: chwilę się powydziera i jest w porządku. potem znów zaczyna od nowa. a na koniec zasypia jakoś koło 24 :ico_noniewiem:
spokojnego weekendu.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości