Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

18 cze 2010, 15:41

Madzia jak masz wolna chwile to odpoczywaj :-) Widocznie Twój organizm tego potrzebuje :-) Moze faktycznie duzy wysiłek był przyczyną, ale wiadomo teraz trzeba sie oszczedzać w koncu to ciąża, a my czasem o tym zapominamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

18 cze 2010, 16:33

Madzia wracajcie szybko do siebie i słuchaj się synka. Ach te nasze kochane dzieciaczki.
Ja dziś w dzień się przespałam, poleżeć chciałam aż zasnęłam, teraz jakoś dojść do siebie nie mogę. U mnie jest gorąco, na podwórku długo posiedzieć nie mogę choć bym się tak z miłą chęcią popalała, bo już wyglądam jak córka młynarza :ico_sorki:
Dona to wszystkiego naj naj lepszego dla Was :ico_brawa_01:
Basia nie tylko ty masz takie wrażenie, u mnie dzieje się tak samo. Niektórzy pytają się mnie czy ja już do porodu idę bo mam brzuch nisko. Ale na wizytach u gina wszystko jest ok. Co prawda jak się najem to od razu wyżej się wydaje :-)
Marzenko co prawda to prawda, ja tez często zapominam, że w ciąży jestem Dopiero jak coś mnie zacznie boleć to zwalniam tępo, co dla mnie męczące jest bo ja z natury niespokojny człowiek jestem i w jednym miejscu ciężko mi wysiedzieć.

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

18 cze 2010, 19:16

A tu co cisza?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 cze 2010, 21:11

Madzia jak masz wolna chwile to odpoczywaj :-)
własnie dzisiaj udało mi sie odpocząć, trochę sie nawet zdrzemnełam, Antos bajeczkę w tym czasie oglądał :ico_oczko:
Ja dziś w dzień się przespałam, poleżeć chciałam aż zasnęłam, teraz jakoś dojść do siebie nie mogę.
ja tez po śnie w dzień jakas kołowata jestem :-D
i musze koniecznie coś słodkiego zjeść :ico_oczko:

Zaraz kłade synka , męża nie mam w domu od dwu dni :ico_noniewiem:
a dzisiaj będzie dopiero ok północy :ico_olaboga:
normalnie stęskniłam się :-D

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

18 cze 2010, 21:35

Magdalena ja też na co dzień nie mam męża, dziś przyjechał, ale taki padnięty że już śpi. O 5 rano znów jedzie.
Właśnie najadłam się czereśni i coś czuję, że niezłą rewolucję i w brzuchu zrobią :-D
Dziś cały dzień mierzyłam cukier glukometrem i na szczęście w normie mi wychodził, z czego jestem bardzo zadowolona :-)
martaraz cieplutko pozdrawiam :-)
Madziu bardzo dziękuję Ci za cieplutkie pozdrowienia :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 cze 2010, 22:33

Madziu bardzo dziękuję Ci za cieplutkie pozdrowienia :-)
kochana jest taka opcja na forum że jak w podpisie wpiszesz (you) (tylko to pisane w kwadratowym nawiasie) to każdemu kto czyta wyśletli sie Jego nick :-)
miłe to jak się czyta posty :ico_sorki:

Co do czereśni to to ja ich niestety tez nie moge jeść...a bardzo lubię.
Miałam laparoskopię woreczka żółciowego i takich pyszności jak czereśnie jesc nie mogę...bo zaraz mnie żołądek bardzo boli...
orzechów tez nie mogę niestety a UWIELBIAM, a teraz w ciąży to dodatkowo musze uważać na takie "rarytasy" :-D

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

19 cze 2010, 07:04

Dona :ico_prezent: :ico_prezent: z okazji rocznicy :ico_haha_02: my mamy w grudniu w 2 dzień świąt

mój mały wczoraj tak szalał w brzuchu, że aż się rozpłakałam z bólu, dobrze, ze się rusza i jast taki żywy, ale trochę mnie to męczy, a wczoraj jeszcze miałam zły dzień i tak jakoś smutno mi było...

dziś jest już ok, za to Tomuś wstał o 5!!!!!teraz sobie drzemie, a ja po kawie co mam robić...

po południu jedziemy do mojej mamy i zostajemy tam z Tomciem do jutra, no i wieczorkiem na wybory :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

19 cze 2010, 08:34

hejka!
A Ja dziś cały dzień sama:( Mąż w pracy do 18. Trzeba sobie znaleść zajęcie aby czas szybciej poleciał :ico_oczko: Jeszcze dziś idziemy na urodziniki do kumpeli , a mi sie tak bardzo nie chce :ico_noniewiem:
Właśnie najadłam się czereśni i coś czuję, że niezłą rewolucję i w brzuchu zrobią
Ostatnio też jadłam czereśnie, aż musiałam sie pochamować bo bym wszystkie zjadła :-D No a potem rzeczywiście brzuszek bolał :ico_olaboga: A dziś mam dużoooo trukawek do jedzenia z działki od teściów :ico_brawa_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

19 cze 2010, 15:28

hej :ico_ciezarowka:
zuza spi :ico_szoking: tata ja ukochal i zasnela a ja z filipkiem pijemy kawke, chociaz jeden facet w tej rodzinie co kawe ze mna pije, oczywiscie ciagle jest w ruchu i tak mi daje popalic ze czasmi az mnie zaboli,

milego dnia :ico_ciezarowka:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

19 cze 2010, 17:20

A chociaz sprawdzacie te czereśnie?Bo one przeważnie bywają z mięskiem,niby te wczesne nie ale sprawdzić można.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość