karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

19 cze 2010, 21:19

eve.ok, dzieciako boskie :ico_haha_01: z Tymka naprawdę dorodny mężczyzna :-)
pochwalę się że Filip dziś w nocy przespał 5 godzin,ale znając życie to jednorazpwy wybryk :ico_placzek:
jejku F tak się śl;inie że szok :ico_szoking: wszystko mokre i ciągle go przebieram.Muszę mu zamontować ślinioak na stałe :-) od tej śliny ma krostki na brodzie.
Dziś byłam na naukach przedchrzcielnych,a 4.07 chrzest.Ubranko już zakupione :)
od paru dni ósemka znowu mi dokucza :ico_placzek: wywrywanie z NFZ mam dopiero na 6.07 i nie weim czy dotrwam,a prywatnie chcą ok.250zł plus zdjęcie-koszmar!!!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 cze 2010, 21:25

karmelka, nauki przedchrzcielne??? a czegóż oni tam uczą???

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

19 cze 2010, 21:40

Qanchita, a co ona, odmawia piersi? czyli powoli też będziesz miała takie mieszane karmienie co??
Może nie całkiem odmawia ale pije tylko do momentu póki mocno leci, potem jak już musi się wysilić to zaczyna dosłownie piszczeć i się wyginać. I tak jak piszesz... że głupie wyrzuty sumienia że własnego bobo nie mogę wykarmić :ico_puknij: No i miałam nadzieje, że będę pracować godzinę krócej przez karmienie :ico_oczko:
Damy sobie jeszcze jedną szansę w poradni laktacyjnej. Może położna coś pomoże bo jeśli nie to zostajemy na noc z tym ble-nutramigenem.
quanchita a dlaczego wy na nutramigenie?
Pisałam już kiedyś, że kilka razy dokarmiłam małą bebilonem i za każdym razem zwymiotowała :ico_olaboga: No i do tego te problemy brzuszkowe w momencie kiedy ja wypiłam mleko i lekarka stwierdziła że na pewno organizm nie toleruje mleka krowiego. A nutra sama kupiłam bo już jednego dnia wieczorem wysiadłam nerwowo i szybko skoczyłam do apteki.
No póki co pije to mleko, nie dużo, bo tylko przed spaniem wieczorem. Wczoraj obaliła 120 a dziś tylko 60. Jak zaciągnie to pije, chociaż co chwilę puszcza i się otrząsa. Mleko poważnie ohydne. Słone jakieś :ico_szoking:

Eve śliczne dzieciaki! A Tymek naprawdę wygląda jakby miał z 6 miesięcy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

19 cze 2010, 21:41

no my też mieliśmy takie nauki. niby - bo skończyło sie na 5 min. luźnej rozmowy i podpisach. ale formalnosci jak w urzędach :ico_noniewiem:

karmleciu współczuję ósemki bolącej :ico_placzek: moja siostra też sie z nia tak długo bujała bo kasy prywatnie zal było a ona musiała chirurgicznie miec usuwanego i jej zawołali ponad 1000 zł. biedactwo pewnie się jakimiś prochami faszerujesz żeby wytrwac? :ico_noniewiem:
ja na stomatologa po ciaży z Tymkiem juz położyła 800 zł a to dopeiro początek bo sie okazało, ze mam źle zęby poleczone :ico_placzek: i mi się od nasady psują a do tego potem aparat. masakra fonansowa :ico_placzek:

zborra aj tam - waga, najważniejsze, zeby zdrowe nam rosły a przynajmniej z nadwaga nie będą się bujać, tymek teraz tak na wadze łazienkowej z 7200 ma, ale do szczepienia za 2 tyg. dopiero to sie dowiem :-) co do tego bartusia małego to mi sie też wydaje cos nie teges, nawet sugerowałam po troszku, no ale co ja ją straszyć bedę :ico_noniewiem: niby lekarka twierdzi, ze ok, ale ci powiem, ze takie dzieci aż karykaturalnie wyglądają, wiec niech sobie rosna po normalnemu :-)

[ Dodano: 2010-06-19, 21:45 ]
quanchita to Ty poproś lekarkę o recepte bo po co masz bulić tyle za 100% nutramigenu. ale to faktycznie lepiej na nim a potem bedziecie najwyżej sprawdzac czy to uczulenie czy nie.
a Tymek mi z cycem robił dokładnie tak samo. póki leciało ciurkiem, ok. ale jak trzeba było pociągfnąć - leń :-) co do pracy - to jakos weryfikowane jest? czy karmisz? zaświadczenie musisz mieć? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-19, 21:47 ]
aha - no i dziękuję za komplementy w imieniu Tymka, ale on aż taki duży nie jest. przynajmniej jak go zobaczyłam w porówaniu z tym wielkim 3-meisieczniakiem to sie uspokoiłam, ze za szybko mi idzie w górę :-D

dobra...ja lece pod prysznic i do wyrka na jakąś lekturkę :-) dobranoc i przespanych wsystkim życzę :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

19 cze 2010, 21:47

["zborra"]karmelka, nauki przedchrzcielne??? a czegóż oni tam uczą???

A jak to tak bez nauk??? :ico_oczko:
U nas podobnie jak u eve. Kupa zachodu a skończyło się na 5 minutach. Ksiądz mówił kto i jak ma dziecko trzymać , jak świece odpalać itp :ico_puknij:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 cze 2010, 21:54

wiecie co no ja tez nie potepiam przecież jak dajecie słoiczki
trzeba zacząc dawac jak tylko sie widzi że dzieciaczkowi nie wystarcza
ja tez juz zakupilam kulka słoików i za kilka tyg zaczniemy próbowanie
poki co to mojej małej wsytarcza moje mleko chociaz i tak dziwnie jakos bo ssie góra 15 min a potem sie denerwuje i wyrzuca i juz nie chce
jak proponuje butle bo mi sie wydaje że głodna to ona nie chce więc chyba najedzona nie?

no wiem nutramigen to pachnie i smakuje jak rozmoczona w wodzie karma dla psów ale moja tez wcinała
a jak butelki śmierdzą po tym :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-06-19, 21:55 ]
u nas tez takie nauki są
ale nie pasuje mi ni w ząb bo o 19

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

19 cze 2010, 21:56

jakos weryfikowane jest? czy karmisz? zaświadczenie musisz mieć? :ico_noniewiem:
No właśnie muszę mieć od pediatry :ico_puknij: Wiadomo że da się to załatwić tylko że u nas jest sporo kapusiów, ich się boję bardziej. Ale będziemy kombinować.
A po receptę na mleko się udam. Po prostu teraz nie było już czasu na wizyty lekarskie.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

19 cze 2010, 22:09

od paru dni ósemka znowu mi dokucza :ico_placzek: wywrywanie z NFZ mam dopiero na 6.07 i nie weim czy dotrwam,a prywatnie chcą ok.250zł plus zdjęcie-koszmar!!!!!
a powiedz mi będziesz mieć wyrywane w przychodni stomatologicznej przez dentystę czy przez chirurga dentystycznego? I czy miałaś robione zdjęcie, często jest tak że korzeń ósemki jest mocno zawinięty i nawet może na 6-tke zachodzić. Ja miałam przyjemność wyrywać ósemkę w przychodni a skończyło się na wizycie i chirurga dentystycznego :ico_zly:
dentysta z przychodni nie był wstanie jej usunąć, rozwalił mi całe dziąsło... jak już dotarłam do chirurga to mnie zapytali: Co za rzeźnik mnie tak urządził?

Ewuś ale Jagoda duża... moja Marti to kruszynka przy niej :-D może w tym roku uda nam się w końcu spotkać

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

19 cze 2010, 22:12


Ewuś ale Jagoda duża... moja Marti to kruszynka przy niej :-D może w tym roku uda nam się w końcu spotkać
Ty to wiesz, ze sie meldujesz i to niedługo :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

19 cze 2010, 22:19

Ewuś no ja mam taką nadzieję :ico_brawa_01:

Kurcze, można w kompleksy wpaść :ico_smiechbig:

http://www.kciuk.pl/Szok-Dwulatek-tancz ... ada-a16800

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość