karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

20 cze 2010, 13:58

a powiedz mi będziesz mieć wyrywane w przychodni stomatologicznej przez dentystę czy przez chirurga dentystycznego? I czy miałaś robione zdjęcie, często jest tak że korzeń ósemki jest mocno zawinięty i nawet może na 6-tke zachodzić. Ja miałam przyjemność wyrywać ósemkę w przychodni a skończyło się na wizycie i chirurga dentystycznego
dentysta z przychodni nie był wstanie jej usunąć, rozwalił mi całe dziąsło... jak już dotarłam do chirurga to mnie zapytali: Co za rzeźnik mnie tak urządził?
podobno chirurgiem jest.zdjęcie kazała zrobić i z tym zdjęciem na wizyte przyjść.
co do nauk przedchrzcielnych to u nas trwały ponad pół godziny.najpierw gadała dlaczego chrzcimy dzieci i dlaczego małe dzieci.Potem mówił jak cały ten chrzest będzie wyglądał.mój Piotrek przysypiał i musiałam go trącać co chwile.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 cze 2010, 22:27

hej!

a u nas nie ma żadnych nauk :ico_sorki:

eve.ok no jasne,...lepiej że rosną powoli, ale zdrowo! a nie jakieś monstrualne rozmiary
Jagódka to chyba każde dziecko się rzuca po chwili ssania, moj to samo
Qanchita a bo Wy macie tę niespecjalną lekarkę....szkoda, ale załatw gdzieś receptę, szkoda kasy na to mleko. Ja miałam raz dla Hani bebilon pepti, też jak pasza, ale chyba nutra gorszy co?
jeju...ja z pamięcią to mam rpoblemy, bo co WY pisałyście to już nie wiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 cze 2010, 22:32

Qanchita a bo Wy macie tę niespecjalną lekarkę....szkoda
No tak;) Ale teraz będzie mi tylko potrzebna po to żeby recepty wypisywać :ico_oczko:
W razie jakiejś awarii mam już inną lekarkę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Co prawda prywatnie ale babka warta tego :-)
No a mleko jak pasza, bo bebilon pepti też próbowaliśmy i był smaczniejszy ale mała po nim też wymiotowała :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 cze 2010, 22:49

quanchita no my tak samo - do przychodni tylko ze szczepieniem a tak prywatnie do babeczki którą w szpitalu jak Jaga leżała poznałyśmy i przy niej zostałyśmy. niestety jutro będziemy musieli się do niej przejechac bo Młodego kaszel zaczął męczyć :ico_placzek: i taki dziwny - ani to krtaniowy ani oskrzelowy, ani mokry ani suchy - taki charczący bardziej, jakby z obrzęku wynikający i nie wiem czy to nie alergiczny przypadkiem :ico_noniewiem: bo ani kataru ani gorączki nie ma. zobaczymy. oby nic poważnego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 cze 2010, 23:05

Oj, to zdrówka dla Tymka :ico_sorki:
Ja mam nadzieje, że Jolka ode mnie nie załapie, bo mnie już katar i ból gardła rozłożył :ico_chory: A temp. mam 35 st. Rano miałam mroczki przed oczami. Mam nadzieje, że niunia pozwoli w nocy troszkę pospać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 cze 2010, 23:09

no to mykaj quanchita do łóżka.
ja też już lecę, chatkę dosprzątałam co by jutro spokój był. tym bardziej, ze mamy urodzinki i pierwszy dzień lata jutro kochane :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 cze 2010, 09:20

Dzień dobry :-D

Zdążyłam już chatkę oblecieć bo (UWAGA!!!) moja niunia jeszcze śpi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Jak się obudzi to lecimy po sąsiedzku do bratowej na kawkę urodzinową.
A popołudniu mieliśmy z mężem na jakąś kolacyjkę się wybrać do restauracji bo dziś mamy 2 rocznicę ślubu ... no ale to choróbsko mnie męczy :ico_placzek:
No i rzeczywiście.... pierwszy dzień lata. Ale jakiś chłodny troszkę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 cze 2010, 12:50

a my dzisiaj smigamy na szczepienie

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

21 cze 2010, 12:59

quanchita to zdrówka kochana :ico_sorki:

nam tymek charczy na całego - na 14.40 do lekarki, mam nadzieję, ze nic nie wysłucha na oskrzelach :ico_noniewiem: .

jagódka jak najmniej łez na szczepieniu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 cze 2010, 13:18

a my dzisiaj smigamy na szczepienie
ała :ico_olaboga:

My mamy za tydzień.

Jolka śpi, to mam czas na buszowanie po necie :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość