Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 cze 2010, 20:32

Samanta, ty oszczędzaj siły na poród,przydadzą się :ico_haha_01:
a ponoć jak się dużo "pracuje" przed porodem ,to wcale porodu nie przyspieszy bo właśnie organizm dużo na niego siły potrzebuje i jak jest zmęczony to się za rodzenie nie bierze.Odpoczywaj.

nasz imprezka urodzinowa się udala,dzieci zadowolone,wypieki się udały,pogoda piękna :ico_brawa_01:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

20 cze 2010, 21:05

Dobry wieczór

zubelek, przekonałaś mnie, dla mnie faktycznie bardziej logiczne jest to, że będzie chciał rodzić organizm wypoczęty, a nie przemęczony :ico_olaboga: byliśmy dzisiaj na KTG - sa skurczyki ale ja ich wcale nie odczowam. Lekarz mnie badał i stwierdził, że szyjka twarda, wszystko zamknięte ale podobno u pierwiastek tak jest najczęściej i wszystko może się zacząc w każdej chwili, nie ma reguły ;) To będzie gorący tydzień dla mnie :ico_szoking:

A w ramach odprężenia przedstawię Wam siebie i mojego męża ;)

Obrazek

:ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 cze 2010, 22:21

Samanta, fajna z was para :ico_brawa_01: i świetną masz fryzurkę :ico_brawa_01:

to i ja się pochwalę fotkami z urodzin córci :-D

Gabi czeka na gości...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to wczoraj o 8 rano,wstały i jeszcze w piżamach musiały wypróbować trampolinę :-D

Obrazek
paczcie jak fajnie miały włosy naelektryzowane,normalnie całe im do góry latały :ico_haha_01:

a z tym porodem,to na prawdę różnie bywa u pierwiastki,ja pierwszą ciążę miałam całą podtrzymywaną,zakładany szew bo szyjka się skracała i rozwierała już od 20 chyba tygodnia a jak przyszło co do porodu,to rodziłam 7 dni po terminie,dawali mi ciś na szyjkę żeby się rozwierała,robili masaż szyjki ,przebijali worek owodniowy i choć nie długo bo 7h to jednak nie było łatwo.Za 2 razem już same mi wody odeszły w domu ,wszystko szybko a za 2 godziny już miałam córcię.Ale czasem bywa,że pierwszy szybko a drugi wolno...nie ma reguły .Ważne,żeby szczęśliwie,bez problemów,komplikacji,strachu i płaczu i tego ci życzę :ico_sorki:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

21 cze 2010, 11:10

Dzień dobry ;)

Dwupak cały czas bez jakichkolwiek oznak... :ico_olaboga: tak tez sobie już w 30 t.c. myślałam, że pewnie po terminie urodzę ;) teraz to wyczekiwanie jest takie trudne...
zubelek, impreza się udała, dzieciaki przeszczęśliwe ;) super córki masz :ico_brawa_01: a ta trampolina to jak widzę trafiony pomysł ;) :ico_brawa_01:
Napisz jak się czujesz? Lada chwila zaczynasz drugi trymestr ! :ico_brawa_01:

zoola27, gdzie Ty się podziewasZ? Chyba lato nie pozwala Ci zasiąść i pokonwersować z nami? ;)


Wszystkieo najlepszego kochane w pierwszy dzień LATA :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 cze 2010, 11:46

Samanta, ja czuję się świetnie :-D oby tak dalej :ico_sorki:
Właśnie nie wiem ten 2 trymestr to jak skończę 13 tygodni czy jak zacznę 13 tygodni? :ico_haha_01:
może aż tak nie przenosisz ,no ja wam życzę na tego 23 :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 cze 2010, 15:47


zoola27, gdzie Ty się podziewasZ? Chyba lato nie pozwala Ci zasiąść i pokonwersować z nami? ;)


:
moja córa jest ostatnio bardzo absorbujaca......no i korzystamy z pogody ile wlezie :-D

trzymam kciuki zebys donosiła do 23 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-06-21, 16:05 ]
kocham cie misiu

Obrazek

basenowo

Obrazek

w piaskownicy

Obrazek
Obrazek

z bratankiem
Obrazek
Obrazek

na karuzeli

Obrazek
Obrazek

uciekam
Obrazek

taka jestem
Obrazek

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

21 cze 2010, 16:22

zoola27, wszystko rozumiem i wcale Ci się nie dziwię, korzystajcie ze wspólnych chwil jak najwięcej, to owocuje na przyszłość :) Super fotki, az miło patrzeć na zadowoloną mamę i piękna córkę :) radosną i beztroską ;) nie dziękuję za kcikasy ale trzymaj mocno :P

zubelek, z moich wiadomości drugi trymestr rozpoczyna się w czwartym miesiącu czyli w przybliżeniu od 14 t.c. czyli jak skończysz 13 t.c. ;) podobno to nalepszy czas dla cieżarnej, a ja całą ciążę miałam superową i czułam się świetnie ;)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 cze 2010, 19:43

zoola27, świetne focie

Samanta, no właśnie ja też wiem,że jak się skończy 13t a na niektórych stronach czytam o pierwszym trymestrze a tam do 12 włącznie a 2 trymestr to już od 13t podają.licząc po 4 tygodnie to już po 12 ale to przy księzycowych miesiącach gdzie na ciążę ich 10 przypada :ico_haha_01: ciekawe jak mi suwaczek przeskoczy :ico_noniewiem:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

21 cze 2010, 20:33

zubelek, ;) obserwuj, obserwuj ;)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

22 cze 2010, 10:51

witam w pierwszy dzień lata :-D
Samanta, jutro rodzisz tak? :-D jak się czujesz?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość