Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

22 cze 2010, 09:54

Dona a ty gdzie bedziesz rodzic?
chyba tez w wejherowie :-D jak zdażę dojechać, hehe :-D
boli brzuch ze szok, tez tak macie
ja to cie podziwiam za to,ze wytrzymujesz do rana :ico_brawa_01: może rzeczywiscie pęcherz jest przepełniony i przez to boli brzuch
chociaz jedno by się przydało karmić cycem,bo tak butle,mleko trza ze sobą ciągać
o tak, najgorsze to wożenie tego wszystkiego, wyliczanie, kombinowanie z ciepłą wodą itd. Ja tez zamierzam karmic piersią, chciałabym tak z rok (wczesniej 6 m-cy karmilam) , ale widze ,ze zapał do tego coraz mniejszy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

22 cze 2010, 10:30

Hejka!
Ja dzis wyspana tylko na jak dlugo??? Pogoda coś sie psuje, a my mamy jeszcze jechac na działke po truskawki :ico_sorki: Oby nie padało :ico_zly:
Sylwia z tym siusianiem to ja nie wytrzymuje do rana. Chodzę dwa razy podczas snu, bo jak nie pojde to wlasnie brzuszek mnie az boli. Co za dlugo to niezdrowo :-D
Juz dzis przegladalam na allegro potrzebne przybory na porodowke i powiem ze taniocha :-) Staniki juz od 13 zl. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 cze 2010, 10:34

Madzens mowisz ze od 13 zl? ale ja mam duze piersi i zawsze mam problem z doborem stanika , a jak bede karmic to pewnie zostane przy 2 beretach i gumce :-D
ja kiedys kupilam staniki na allegro i zle lezaly, wiec co jak co ale staniki wole kupic w sklepie, co nie znaczy ze na allegro nie kupuje , przeciwnie kupilismy mnostwo rzeczy od aparatu zaczynajac ,przez rower i lozeczko dla dziecka

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

22 cze 2010, 10:38

a jak bede karmic to pewnie zostane przy 2 beretach i gumce
:-D Hihi dobre :ico_haha_02: Ja też sie obawiam ze beda wieksze jak urodze ale chce juz kupic o rozmiar wiekszy na zas. A tam maja rozpisane rozmiarowki i chyba tak zle nie bedzie. A Ja tu w Tczewie nie wim gdzie kupic, a szukac mi się nie chce :-)

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

22 cze 2010, 11:00

hej laseczki.
Ja tez dziś wyspana, przyznam, że przed 10 wstałam, córa już duża to sama wstaje i robi sobie śniadanie. No ale nie może być mi za dobrze i niebawem od nowa, zarwane noce :ico_szoking: itp.
Co do siusiania w nocy to ja leniwa jestem i nie chce mi się na dół schodzić i czekam aż do rana, przez co spać nie mogę bo tak strasznie mi się chce.
Juz dzis przegladalam na allegro potrzebne przybory na porodowke
Ja też miałam to dziś zrobić i poprzeglądać allegro. Wczoraj oglądałam w sklepie komody, ale jakoś nic nie wpadło mi w oko.
No i zdecydowałam się na wózek :-D Maxi-cosi mura4. Koleżanka sobie taki kupiła i przyznam że jest super i co najważniejsze bardzo wygodny. Ma sporą gondolkę to w zimę się dzidziuś zmieści.
Ja tak jak ostatnio zamierzam karmić piersią do ok 5 miesiąca. Nie dłużej :ico_nienie:
Jakoś mnie to strasznie męczyło. Może dla tego, że miałam bardzo dużo pokarmu który mi tryskał z piersi.

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

22 cze 2010, 11:53

Najlepsze to te berety z gumka,ja mam nie duże piersi.Moja bratowa wcale dzieci nie karmiła bo nie chciała,wolała butlą

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

22 cze 2010, 12:59

pewnie zostane przy 2 beretach i gumce

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
staniki wole kupic w sklepie
to tak jak ja, u mnie problem polega na tym,ze mam spory tzw. rozstaw piersi. a tak w ogóle, to staniki do karmienia sa koszmarne, jesli chodzi o wygląd, oczywiscie nie wszystkie. Teraz do domu bedę miec te zwykle, ale koniecznie musze kupić sobie jakis jeden, w którym biust "normalnie" wygląda :ico_oczko:
Jakoś mnie to strasznie męczyło.
to tak jak mnie. ale nie czuję się wyrodna matką. Najwazniejsze to nie dac się wpędzic w jakieś poczucie winy. Większosc mlodych mam chce karmic piersia, ale niektórym po prostu się to nie udaje z różnych powodów. Ach, to temat rzeka...
A, ostatnio czytałam świetną książkę, własnie o tzw. terrorze laktacyjnym, i baaardzo podoba mi się określenie matkopolko :-D
Maxi-cosi mura4
własnie niedawno podziwiałam taki w gazecie, fajny :ico_brawa_01: tylko cena troche duża :ico_szoking:
ja bardzo bym chciała miec nowy wózek, ale mam ten poprzedni, więc bez sensu nowy zakup. Zastanawiam się nad chusta, ale zima mnie do niej trochę zniechęca :ico_noniewiem:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

22 cze 2010, 15:38

Ja mam chustę ale czy będę jej używać nie wiem?

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 cze 2010, 18:19

ello
ja juz po wizycie , wszystko ok ,przez caly miesiac przytylam az 1,2kg z czego bardzo sie ciesze :-D
za 3 tygodnie mam usg , a za 4 mam kolejna wizyte

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 cze 2010, 18:43

Witam :ico_haha_02:

Ja tez po wizycie już jestem.
wsio OK :-D
Dzidzia OK, wyniki badań super bez zastrzezen,
łącznie z tymi ze szpitala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Pytałam o te ruchy,
mówiłam że są dni że mało czuję powiedziała mi że według scanu z 20 tygodnia mój dzidziol jest tak ułożony że mogę rzadziej go czuć...i narazie mam nie panikować, nie nakrecac sie (hihi łatwo powiedzieć) a zacząć liczyć po 28 tygodniu, 10 ruchów dziennie ma być.

a twardniejący brzuch to nic innego jak skurcze Braxtona-Hicksa, to nic grożnego.
Podobno cęsto zdarzają sie kobietą w kazdej kolejnej ciąży.

Serdunio słyszałam...a następną wizytę mamy 13 lipca, więc nie tak długo :ico_brawa_01:
z tym siusianiem to ja nie wytrzymuje do rana.
oj ja też nie wytrzymuję łaże ze trzy razy w cigu nocy,
no może zalezy to od tego o której się położe, bo ostatnio dłużej siedzę.

Marta tez maxi cosi ładny jest rzeczywiście a czy on ma jeszcze w "zestawie" fotelik samochodowy?
...ale my chyba juz sie zdecydowalismy na ten graco symbio. :ico_haha_02:

Sylwia ciesze się że i u WAS OK! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość