Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

22 cze 2010, 19:38

Sylwia i Madzia za Wasze wizyty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a zacząć liczyć po 28 tygodniu, 10 ruchów dziennie ma być.
No a po 30 tygodniu dzidza też mniej sie rusza bo juz nie ma tyle miejsca :-)

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 cze 2010, 20:29

Madzia bardzo sie ciesze ze u ciebie tez ok
ostatnio bardzo sie mecze, jutro musze zaliczyc zus i urzad miasta a checi mam mega wielkie :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 cze 2010, 20:38

a po 30 tygodniu dzidza też mniej sie rusza bo juz nie ma tyle miejsca
też prawda :ico_olaboga:
ech...dziewczyny oby do porodu :ico_haha_01:

Sylwia trzym się i nie pedz tak do tego zusu. :ico_oczko:

Moj Leoś sie rozkręcił i daje czadu, albo czkawa, juz sama niewiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

22 cze 2010, 21:39

Sylwia i Madzia cieszę się że wasze wizyty wyszły pomyślnie i wszystko jest OK.
Madzia maxi-cosi ma fotelik w zestawie. Ten Graco też jest bardzo fajny i godny zastanowienia. Z córką tez miałam graco i powiem, że byłam z niego bardzo zadowolona.
Oj dziewczyny mnie jakoś codziennie o godz 16 spanie zaczyna łapać, dzis to prawie na siedząco zasypiałam, ale twarda byłam i sie nie dałam.
Sylwia ty przytyłaś przez miesiąc prawie tak samo jak ja (1,1 kg) i tez mnie to bardzo ucieszyło :-D

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

23 cze 2010, 07:09

Tweety123, a po cesarce tez tak leci krew???? :ico_wstydzioch: bo nigdy nie zastanawialm sie nad tym :ico_wstydzioch:
Basiu normalnie, jak po porodzie naturalnym, ja krwawiłam 4 tyg. No i dochodzi ból po cięciu i kręgosłupa po bólach krzyżowych i nie wiem po czym jeszcze - masakra :ico_oczko:

kurcze nie wiem czy mam się upierać przy cesarce, czy spróbować rodzić naturalnie, tak bardzo chciałą bym to przeżyć, ale z drugiej strony dzidzia najważniejsza ... :ico_noniewiem:

Arturek kopie szaleńczo, kupiliśmy Tomkowi koło do wody, takie z siedziskiem, kiedyś w aquapqrku wyczailiśmy, super się Tomuś w nim kąpał i czuł się bezpiecznie. no i mini basenik mu kupiliśmy na wypadek, gdyby nam się nie chciało iść na plażę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

23 cze 2010, 08:03

dzien dobry
stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: za moj kolejny tydzien
Madzia i Madzens :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za waze tygodnie

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

23 cze 2010, 08:18

Hejka!
Stawiam za 31 tydzień :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Szok jak to juz zleciało :ico_szoking:

Madzia i Sylwia za Wasze kolejne tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzis mam dużooo roboty :ico_olaboga: Mam mega duzo truskawek :ico_sorki: Chce najpierw zrobic ciasto z truskawkami a potem co zostanie to na kompot :-)

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

23 cze 2010, 09:02

Sylwia i Madzia cieszę się że wasze wizyty wyszły pomyślnie i wszystko jest OK.
ja też , ja też :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sylwia, madzens, za kolejny tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja też stawiam spóxniony :ico_tort: :ico_tort: , bo w piątek zaczęłam 7 m-ąc :-D
Mam mega duzo truskawek
ja ostatnio miksuję truskawy z cukrem i jogurtem naturalnym ,zamrażam, robie z nich takie mini lody w wersji bezjajecznej.

no i miałam paskudna nockę. przed spaniem rozbolal mnie zołądek i trzustka, zastanawiam się, czy to nie po truskawkach :ico_noniewiem: No i wypiłam gorzką herbatę, zasnęłam, ale z wieloma pobudkami na toaletę i lulanie bianki. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

23 cze 2010, 10:43

Ja też stawiam spóxniony :ico_tort: :ico_tort: , bo w piątek zaczęłam 7 m-ąc
Gratulacje!!
Madzia, Sylwia, Madzens za wasze kolejne tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja dziś wstałam już zmęczona. Wczoraj wieczorkiem jak sie położyłam, to dzidziuś tak fajnie mi się wypychał, że aż szkoda mi było zasnąć :-D
Dziś mam trochę roboty, mama ma imieniny i mnie w garnkach usadziła, muszę jeszcze prezenty na zakończenie roku dla wychowawczyń córki zapakować. Masakra :ico_szoking:
Mężuś dziś wraca, strasznie się cieszę, jakoś ostatnio często za nim tęsknie, nie wiem to chyba przez hormony :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 cze 2010, 11:56

Cześć kochane :ico_ciezarowka:

Sylwia za 28 tc :ico_brawa_01:
Marzenka za 31 tc oj oj kochana ale lecisz z tymi tygodniami :-D :ico_brawa_01:

Tweety ja raczej zdecyduję sie na CC , tez miałam juz jedną cesarkę i ....chyba CC bezpieczniejsze ale w 30 tygodniu mam jeszcze wizytę w szpitalu i mam na ten temat rozmawiać z lekarzem.
Chociaż powiem Ci że z drugiej strony jakbym miała poród naturalny wtedy jest większa szansa na trzecie dzieciątko niż po kolejnej cesarce.
Ja cesarkę znoiosłam bardzo dobrze, żadnych problemów :ico_oczko:
Chce najpierw zrobic ciasto z truskawkami a potem co zostanie to na kompot :-)
oj mniaaaam! :ico_haha_01:

martaraz, to wszystkiego dobrego dla mamusi :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość