bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

23 cze 2010, 12:15

Ja tez zapomniałam postawić z swój 28 tydzień wczoraj :ico_tort:
Moja bratowa zawsze chciała mieć dzieci tylko nie chciała rodzić naturalnie,natura trochę jej pomogła bo dzieci były owinięte pępowiną i miała dwie cesarki.Ja wolę naturalny poród

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

23 cze 2010, 12:22

Hej
Ja wolę naturalny poród
Ja też wolę poród naturalny. Pierwsze dziecko urodziłam normalnie i drugie też mam nadzieję tak rodzić. Może dla tego, że moja siostra bardzo źle zniosła cesarkę, a może dla tego, że rodziłam tylko 1h20 min. Może jakbym się mordowała z 20 godz. to też bym była za cesarką.
Madzia dziękuję za życzonka dla mamy :-)

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

23 cze 2010, 12:36

Dona za 7 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bcian, za 28 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja też wolę poród naturalny
Ja tak samo :-) Tak sie na sluchalam na temat cc, ze wole silami natury rodzic, choc jest ciezko, a po cc tydzień boli brzuch i 1 dobe nie mozna sie ruszać i jeszcze ten okropny cewnik-na sama mysl juz mam dreszcze :ico_olaboga: No ale jak bedzie trzeba na to trudno trzeba wszystkiego posmakowac :-)

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

23 cze 2010, 13:54

czesc dziewczyny

ja mam dzs wizyte wieczorkiem o 18 jak wroce to dam znac co i jak, a teraz ide sie polozyc bo zuza dzis 3 godziny na placu wariowala i niew chciala wyjsc tak sie dobrze sie bawila a mnie teraz brzuch boli.

dziewczyny mnie tez wczoraj zoladek bolal chyba od truskawek, wypilam herbatke i przeszlo dzis znow kupilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

dla wszystich :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie to juz niedlugo. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja wam jutro cos postawie :ico_oczko:

lece papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 cze 2010, 16:39

Ja tak samo :-) Tak sie na sluchalam na temat cc, ze wole silami natury rodzic, choc jest ciezko
no u mnie to nie była kwestia wolę-nie wolę :ico_oczko:
tylko mus i koniec nie ma wyjścia, ale po 19 godzinach miałam dosyć i nawet ucieszyłam się że będzie ta cesarka i zaraz będe tulić synka.

U mnie w rodzinie wszystkie kobietki miały "problem" z urodzeniem dziecka, moja mama tez miała dwie cesarki , a babcia rodziła tydzień moją mamę... :ico_szoking: :ico_oczko:

rety jaki u nas upał,
ja nerwowa już ze dwa razy nakrzyczałam na synka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

23 cze 2010, 16:47

dziewczynki stawiam :ico_tort: za wasze tygodnie
ja wrocilam ale myslalam ze nie dojde i umre gdzies na poboczu, nogi mi siadaja :ico_szoking:
ale zalatwilam wszystko i urzad i zus , bylam tez na hali i kupilam czeresnie(az bordowe tak dojrzale) i truskawki, poza tym zrobilam ogorki malosolne(robia sie w sloiku)teraz czekam na malza i bedziemy jedli obiadek(pyzy z mieskiem)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

23 cze 2010, 18:17

Ale nie które kobiety jednak same wybierają cc,bo jak nie ma wyjścia to rozumiem nie ma że wolę to i to.Ciekawe jak mała mi się ułoży bo jeszcze nie odwrócona jak trzeba

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

23 cze 2010, 20:14

no u mnie to nie była kwestia wolę-nie wolę
Ja nie mowie, ze chce tak i koniec tylko napisalam, zebym wolała ale jak juz trzeba to trudno nikt nie wybiera :-)
Ciekawe jak mała mi się ułoży bo jeszcze nie odwrócona jak trzeba
No właśnie, mam ten sam problem. Moj synuś ostatnio nadal był ustawoiny posladkowo. Ale czytalam gdzies, ze przy pierwszej ciazy zmienia pozycję główkowatak 36, 37 a nastepna to przed nawet samym porodem :ico_noniewiem: Ja juz nawet siedze oparta o poduszki z nogami lekko uniesionymi. Niby to pozwala na zmiane pozycji dziecka :-)

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

23 cze 2010, 20:23

no ja juz po wizycie u malego wszystko super ::)
wazy 1800 juz :ico_szoking:
przesunol mi sie termin o tydzien.

ogolnie to szyjka mi sie znow skraca ma 2,7 i dobrze wam mowilam ze brzuch mi sie obnizyl bo lekarz to mi nawet powiedzial i pytal czy nie zauwazylam.
ja przytylam od tamtej wizyty tylko kilogram z czego bardzo sie ciesze :ico_sorki:
lece odp[oczywac, zalecenie lekarza.

[ Dodano: 2010-06-23, 20:26 ]
synek glowa w dól jest juz

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

23 cze 2010, 20:32

basia24, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Twój synuś też duży :-D Będziemy rodzić kolosow :-D Wlasnie z tym terminem tez juz nie wiem o co chodzi :ico_noniewiem: Moj synus wtedy mial wymiary juz na 32 tydzien, a jak sie go pytalam czy termin sie zminil to on twierdzi, ze jest nadal ten sam tylko dziecko bedzie duze, a z usg z tego raportu co mi zawsze daje wychodzilo 16 sierpnia :ico_noniewiem: To w praniu sie okaze :-) Ja bym sie cieszyla gdyby szybciej bylo :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość