Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

23 cze 2010, 20:39

Dobry wieczór

Melduję się po całym pięknym i intensywnym dniu ;)

mmarta81, piękne córeczki masz ;) focie super ;) :ico_brawa_01:

julchik22, ja już się przekonałam, że te cudowania nic a nic nie pomagają ;)

tibby, pięknie wyglądasz ;) maciezyństwo Ci służy ;) syn rewelacyjny i mogłabym Ci to powtarzac codziennie ;D

slooowgirl, no to zdrówka życzę i wiary w lepsze jutro - Twoje jutro ;)

U mnie dzisiaj miły, udany dzionek ;) Mój tato stwierdził z uśmiechem na ustach, że dzieciaczkowi nie śpieszy się na ten świat tak jak jemu na tamten ;) dzielnego mam ojca i farciarza ;) ech...

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

23 cze 2010, 21:10

mmarta81, cudne foteczki Córeczek :-) Są po prostu urocze :-)

Samanta, julchik22, gdyby tak łatwo było wywołać poród, to większość ciąż byłaby nie donoszona :ico_oczko: Maluszek wie najlepiej, kiedy wyjść i zrobi to jak będzie gotowy :-) Pozostało cierpliwie czekać :-) Ale to i tak pewnie max tydzień w Waszym przypadku :-D

Ja dziś zerwałam nowe truskaweczki i zrobiłam z nich koktajl. Jutro serniczek na zimno :-)

A to my tydzień temu :-)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 cze 2010, 21:27

Karo,ślicznie wyglądasz :)

mmarta, twoje dziewczyny super!! Jaki Amy ma świetny kapelusz (powiem Ci, że szukałam takiego małego na Milenkę, na lato do chusty by się nadał, ale u nas same duże mają, tzn na dzieci od 6 mcy... :/ albo trzeba mieć farta chyba :ico_noniewiem: )..

Dzień, a właściwie popołudnie koszmarek... wysiadam...
Jak mnie mój najstarszy wkurza! Jaki jest niedobry!!!!! :ico_olaboga: kłamie, oszukuje, dzisiaj raz uszczypał damiana w buzię (bo D chciał mu dać lizaka :ico_szoking: ), a potem popchnął, że młody aż huknął o glebę... normalnie się poryczałam... jeszcze hormony chyba buzują we mnie, bo nie mogę dzisiaj się uspokoić i chodzę jak bomba zegarowa :ico_wstydzioch: buuuuuuuuu

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 cze 2010, 21:48

DZEKI DZIEWCZYNY :ico_sorki: bardzo kocham te moje dziewczynki :-D moze sobie jeszcze jedna sprawie :ico_oczko:

Martalka, wiesz dzieciaki to tak lubia czasem powkurzac a juz chyba najbardziej jak widza ze mamy nerwa :ico_olaboga: wiem cos o tym :ico_oczko:
i rycz rycz - lepiej sie wyzbyc tych negatywnych emocji( zlosci ) placzem niz inaczej...a duszone zle emocje...wiadomo zmleczkiem dzidzia bedzie wypijac smuteczki.
kapelusik jeszcze minimalnie za duzy rozmiar od 0 do 3 wiesz u nat nawet duzo takich widzialam ten akurat dostala mala od kogos w kaplecie z bodziakiem .
karo-22, Ty tez taka laska ze szok :ico_brawa_01: i brzusio BOSKI :ico_brawa_01: a wlosy jakie masz geste i grube :-D tobie to nie grozi wypadenie wlosow od karmienia :ico_haha_01: i tak duzo zostanie :ico_haha_02:
Samanta, no tata ma racje :ico_haha_02:

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

23 cze 2010, 21:54

Heloł...
Melduję się po całym dość męczącym dniu.... Boże kiedy to cholerne katarzysko zostawi mojego malutkiego biednego misiaczka... Jest mi tak strasznie szkoda Krzysia, męczy się okropnie. Nie może swobodnie oddychać, a na to wszystko strasznie ropieją mu oczka. Jak śpi (o ile śpi bo dzisiaj miał w ciagu dnia tylko jedna trzygodzinnną drzemkę, reszte czasu męczył się z katarzyskiem), to wygląda na takiego spokojniutkiego, zdrowiutkiego. A jak tylko zaczyna sie budzić, kaszleć, ksztusić ta wydzieliną z noska, to tak mi go szkoda. Ściągam mu jak najczęściej tą wydzielinę, jak nie śpi to kładę go sobie na kolanach na brzuszku, żeby nie spływało to wszystko nie daj Boże na płuca.... W piątek idę z chłopakami do lekarza do kontroli zobaczę co mi powie... Może da jeszcze jakieś lekarstwa które bardziej pomogą mojemu Krzysiulkowi....

Martalka, chyba faktycznie te hormony jeszcze buzują bo ja czasami tez na Karola się drę i w sumie sama nie wiem z jakiego powodu... Czasami wściekam się sama na siebie ze nie potrafie nad sobą zapanować....

karo-22, kolejna zgrabniutka laseczka z piłeczką z przodu :-) Ślicznie wyglądasz, kwitnąca ciężaróweczko!! Aż chyba wam wstawię swoje ciążowe zdjęcie zebyście wiedziały dlaczego zachwycam się tak bardzo waszymi zgrabniutkimi piłeczkami... :ico_haha_01:

Samanta, a Ty co jeszcze tutaj robisz?? Na porodóweczkę, raz dwa ;-) Wogóle chyba nie doczytałam, przepraszam, ale jaki jest Twój dalszy plan?? Masz jeszcze jakieś wizyty zaplanowane w szpitalu, na KTG kiedy jedziesz??

[ Dodano: 2010-06-23, 21:56 ]
mmarta81, Tobie na temat dziewczynek chyba nie muszę nic pisać, bo są prześliczne!!! A Amy w tym kapelusiku jak malutka damulka :-) Zazdroszczę Ci dwóch dziewczynek, mi niestety nie było pisane mieć córeczki, a tak bardzo chciałam......

[ Dodano: 2010-06-23, 21:59 ]
A, jeszcze zapomniałam napisać ze nie jestem taka i zmobilizowałam Karola żeby narysował laurkę dla taty na Dzień Ojca... Pięknie mu wyszła, narysował traktor (który wygląda jak wielki ślimak), kwiatuszka - słoneczko, tatę w samochodzie sportowym i pięknie napisał "TATA". Mam nadzieje ze chociaż szanowny małżonek doceni starania synka.....

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

23 cze 2010, 22:15

karo-22, 100% kobiety w kobiecie - wygladasz rewelacyjnie :ico_brawa_01:
slooowgirl, teraz to pozostało nam czekać. Do soboty mam zwolnienie lekarskie więc w sobotę tak czy siak będę musiała pokazać się lekarzowi w gabinecie prywatnie, a co dalej zdecyduje. Mam wielką nadzieję, że jednak do soboty coś się zacznie ;) bo najmniej chciałabym miec wywoływany poród ;(
mmarta81, mówisz, że myślisz o trzecim dzieciaszku? Ja też chciałabym miec trójeczkę ;)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

23 cze 2010, 22:40

karo, cuuuuudnie wyglądasz!!! Taki zgrabniusi brzusio no i podobnie jak mmarcie podobaja mi się Twoje włoski piękne! :ico_brawa_01:
slooowgirl, zdróweczka dla Krzysia - oby to paskudne katarzysko jaknajszybciej go opuściło! :ico_sorki:

Martalka, może Bartek ma jakiś okres buntu? :ico_noniewiem: Rozumiem, że się popłakałaś widząc że jest niesprawiedliwy wobec Damianka - oby takie jego zachowanie szybko minęło :ico_sorki: No i Tobie kochana życzę wytrwałosci i też uważam, że wypłakanie się to dobry sposób na pozbycie się negatywnych emocji.

Samanta, no ja podobnie najbardziej bym nie chciała mieć wywoływanego porodu. Powiem szczerze, że nie wiem czy nie wolałabym cesarkę :ico_olaboga: Aż strach o tym pomyśleć, ale z doświadczenia znajomych wiem, że chyba ta druga opcja jest łagodniejsza :ico_noniewiem:

Mój wykanczający dzionek dobiega końca. Umyłam okna, wyprałąm firanki, poprasowałam co nie co, zrobiałm też pranie ręczne, byłam na zakupach, zaliczyłam 8x8 piętro i mogę ze spokojem stwierdzić, że "przyspieszacze" nie działają. No może skusze się na jeszcze jeden :ico_wstydzioch: i na pewno nie będzie to lewatywa :ico_haha_01:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

24 cze 2010, 07:52

Dzień dobry ;)

julchik22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 40 t.c. :ico_ciezarowka: wiem, że chciałaś się dzisiaj rozpakować - więc życzę Ci tego z całego serca ;)

Martalka, czy dzisiaj już czujesz się lepiej psychicznie?

U mnie leje deszcz. Jest cieplutko ale co z tego jak pada ;( ze spaceru chyba nici dzisiaj no chyba że pod parasolem ;)
Wczoraj późnym wieczorem pięknie mi się macica kurczyła i rozkurczała ;) ale zupełnie bezbolesnie i dzisiaj już cicho-sza ;)

julchik22, no fakt, że chyba cc łagodniejsza niż wywoływanie porodu ale mnie niesamowicie zależy bardziej na porodzie sn, zobaczymy byle dzieciatko było bezpieczne :ico_ciezarowka:

Miłego dnia dziewczynki i duuużo uśmiechu życzę

[ Dodano: 2010-06-24, 07:54 ]
mmarta81, tak przyglądam się Twoim córeczkom i wydaje mi się, ze są bardzo do siebie podobne ;) cudo ;)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 cze 2010, 09:41

Samanta, niby podobne ale jednak rozne :ico_haha_01: noski maja zupelnie inne i ksztalt glowy - zobaczymy jak sie Amy zacznie zmieniac :ico_oczko:
julchik22, no to dzis :ico_brawa_01: :ico_tort: wybila 40-stka :-D
slooowgirl, mam nadzizje ze Krzysiowi katar juz mija :ico_sorki:

u na sdzis nocka ok mala znowu zjadla o 10 30 i spala do 4 :ico_sorki: ale posniej juz obudzila sie o przed 6 bo ja kupka meczyla :ico_olaboga: na koniec jeszcze na mnie zwymiotowala :ico_noniewiem: definitywnie cos jej nie pasi w tym moim pokarmie :ico_noniewiem: dzis 2 dzien bez bialka w mojej diecie - zobaczymy czy cos bedzie lepiej bo narazie to nic.
Kumpela mowila mi ze mimo ze pila wode i jakdla suchy chleb to jej synek ciagle miala takie obiawy jak Amy - dopiero lekarz przepisal jej jakies mleko bebilon pepti czy cos i przeszlo mu - no ale u mnie to odpada :ico_nienie: bo chocbym sama wode miala pic to butelki nie podam takiej malenkiej biduli :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 cze 2010, 10:01

mmarta, ee, chyba zbyt łatwo zostało stwierdzone że to białko. To raczej tak szybko się nie da stwierdzić, ale obserwuj po prostu na razie. (wg mnie reakcje na białko to głównie czerwone lakierowane policzki, zmiany z pachwinach, suchość na łokciach..)
Może po prostu za szybko je/za dużo je... Milenka jak się przeje, albo zbyt pełną pierś zajada to się potem jej ulewa, czasami dość mocno.

julchik, Bartek ma okres buntu odkąd skończył 1,5 roku :ico_haha_01: Ale ostatnio czuje się chyba zbyt pewnie, i się chłopak stawia, chce rządzić i decydować. Przeciąga strunę ci rusz. A Damiana najpierw drażni, potem pogania, wygania, pcha, szczypie... a Damian się uczy i też podobnie się zachowuje... :ico_olaboga:
ojojojooooooooooooooooooooojjjjjjj
Dobrze, że dzisiaj jest już w przedszkolu :ico_wstydzioch: ostatnie dni przed wakacjami kiedy mogę odstapnąć (Damian gdy Bartka nie ma jest jak do rany przyłóż!)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość