Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

25 cze 2010, 07:04

madzens mój Tomuś jest z 16 sierpnia :ico_haha_02:

my dzisiaj w nocy wyjeżdżamy, hurra!!!

biorę laptopa, ma tam być internet, więc jak będzie to zajrzę na wątek :ico_haha_02:

trzymajcie się Dziewczyny!!!

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

25 cze 2010, 07:45

To ty jedziesz na wczasy?
Ja musiałam wstać po 7 bo alarm mnie obudził,mąż nie zakręcił pieca i woda się gotowała,waliło w rurach aż miło :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 10:17 przez bcian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

25 cze 2010, 08:56

madzens mój Tomuś jest z 16 sierpnia
o jak fajnie :ico_brawa_01: Moj brat tez ma urodziny 16 sierpnia ale znajac moje szczescie nie trafie w ta date a urodze duzooo pozniej :-D
my dzisiaj w nocy wyjeżdżamy, hurra!!!
Normalnie Ci zazdroszcze!!!! My w tym roku niegdzie nie jedziemy :ico_placzek: Ze wzgledu na ciąże. Boje sie ze cos sie przydarzy a ja w innym miejscu itd. Wiem glupie myslenie :ico_puknij:
Ja mósiałam wstać po 7 bo alarm mnie obudził,mąż nie zakręcił pieca i woda się gotowała,waliło w rurach aż mił
Ojej :ico_olaboga: To ladnie Cię mąż zostawił :ico_szoking: Jeszcze troche to by Ci piec wysadzilo. Pewnie jak mąż wroci z pracy to mu sie oberwie :-D

A u nas pogoda brzydka :ico_zly: Zaraz wezne sie za gotowanie zupki i chcialam zrobic kopytka z twarogiem tylko nie wiem czy bede miala chec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

25 cze 2010, 09:15

ello
ja nie wiem co sie ostatnio dzieje , mam takiego lenia ze moglabym caly dzien w lozku lezec, po prost zero energii, nawet po bulki nie chce mi sie zejsc do sklepu to zadowolilam sie musli z mlekiem(za moment bede miala zgage)

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

25 cze 2010, 09:27

Sylwia nie tylko Ty masz lenia :-) Ja go mam cały czas :-D I cały czas sie zmuszam do roboty, bo inaczej nic bym nie zrobiła :-)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

25 cze 2010, 10:22

U mnie wczoraj było gorzej dziś mam więcej werwy.
Madzens lepiej nic nie mów bo piec był nie domknięty,ile nawalił do pieca nie wiem a potrafi sporo,poleciałam w koszuli to na piecu było 120c,ja strachliwa,zaraz sram po nogach,puściłam na dom ciut powaliło i spoko.A że mu pogadam to nic mu nie pomoże,on co raz tak robi co by nie było nudno.Kiedyś chciał brykiet wypróbować,nawalił pół pieca-latem-a potem to samo co dzis palił sie niesamowicie.Mój brat też tak potrafi wodę gotowac po parę razy dziennie.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

25 cze 2010, 11:22

hejka

bcian, no to milaś niezłą pobudkę. :ico_szoking: i niebezpieczną

Powiem Wam,ze ostatnio było takie smutne wydarzenie w okolicy. Mlody gosc rozpalał w piecu i zeby szybciej się rozpaliło ,to wlal chyba jakiejs benzyny. Nakopciło się, wiec chciał zrobić tzw. cug i otworzyl okno. No i bum, poparzenia straszne, nie przezył tego. a miał ze 30 lat i był młodym tatusiem.
Zatem z piecem nie ma żartów. :ico_nienie:
mam takiego lenia ze moglabym caly dzien w lozku lezec
a ja to bym tak chciała...

a ja jutro znów musze jechac do gdanska, wiecie co, dla mnie teraz to mega wyprawa :ico_olaboga: wczoraj, jak jechalam , to taka starsza pani ustapiła mi miejsca, głupio mi tak było, ale ona się uparła,przesiadla na inne miejsce. Milutko, prawda?

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

25 cze 2010, 12:36

Wiem i ja przeważnie sie boję.Wyobrażcie sobie mieliśmy wcześniej piec na miał to tak byłam zestresowana że aż chudłam-miał co raz strzelał i to sporo i głupio sie czasami paliło,najgorzej było zima,srałam po nogach a mąż akurat w tym czasie był za granicą,płakałam co raz ze strachu.
A co do wybuchu to ok9lat temu znajomy napalił po świetach w swoim sklepie po dużych mrozach,rury były pozamarzane i było jedno wielkie bum,pół roku sie leczył,był nawet w Śiemianowicach Śląskich na leczeniu.

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

25 cze 2010, 12:49

Hej laseczki
Moj brat tez ma urodziny 16 sierpnia
Moja mama jest z 16 sierpnia :-D
ja nie wiem co sie ostatnio dzieje , mam takiego lenia ze moglabym caly dzien w lozku lezec, po prost zero energii
Oj taki leń to i mnie trzyma już od dłuższego czasu.
miał co raz strzelał i to sporo i głupio sie czasami paliło

Mi w tym roku miał tak strzelał, podobno jak jest za such to tak robi bo jakieś gazy się uwalniały. Aż mi klapkę od komina wyrywało, ale potem kupiliśmy inny i już było dobrze.
Ja dziś już po zakończeniu roku. Córka odebrała świadectwo i zaczęły się wakacje. Jak ja się cieszę, chociaż dwa miesiące spokoju i zero zaganiania do lekcji :-D
Ja dziś na obiadek gotuję ziemniaczki z jajkiem sadzonym dla męża bo on w piątki :ico_tort: mięsa nie jada, a ja mam jeszcze mielone i udka pieczone to sobie pojemy z małą :-D

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

25 cze 2010, 13:14

hej laski

ja mam na obiad makoron zapiekany zaraz wyciagam z piekarnika.

u nas pogoda fajna bo jest cieplo ale nie ma upalu 23 stopnie ale wieje ekko wiaterek .
maly jak zwykle ciagle sie rozpycha i ciage ma czkawke :ico_oczko:

tez bym zjadla cos pysznego ale ostatnio jak zjem cos ostrego zaraz zoladek mnie boli a taka mam ochote na maka :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-25, 13:17 ]
Tweety123, to bawcie sie martaraz, wcale sie nie dziwie ze sie cieszysz ze corka ma 2 miesiace wone.Tweety123, bawcie sie dobrze i uwazaj na siebie

my tez nigdzie ni jedziemy ze wzgledu na ciaze :ico_wstydzioch: boje sie ze cos zacznie sie dziac a ja nie bede wiedziala co zrobic :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-06-25, 13:17 ]
stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za moj 8 miesiac :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość