robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

28 cze 2010, 11:54

ejustysia matko boska dobrze ze to sie tak tylko skonczylo....ja bym chyba zawalu dostala.... :ico_sorki: :ico_sorki:
my narazie w domku bo uplau niemilosierny pozniej wyjdziemy kolo domu , sarka w basenie sie popluska narazie nie idzie wysiedziec....

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

29 cze 2010, 06:13

ja oczywiscie juz pospalam, nie mog m spac wiec s zwleklam z lozka bo po co mam sie mczyc, maz za uszami chrapie...tymbardziej sie przekonuje ze jakos dam rade te moje nocki, zwlaszcza ze tam troche pospie :ico_wstydzioch:

pochwale wam sie ze moj m wczoraj zrobil sobie swoj wymarzony tatuaz, mowi ze bolalo ale zadowolony, a mnie sie tak strasznie podoba ze szok ja sobie raczej pewnie nigdy nie zrobie bo ja cykor ale u kogos to nawet fajnie wyglada, tymbardziej ze on ma na ramieniu, jak zalozy koszulke z krotkim rekawem to nawet nie widac... ale narazie mowi ze ma dosc tatuazy...hahaha na troche mam spokoj

a jego urodzinki fajnie nam minely, znaczy w sobote, zrobilam szaszlyki z rybki, serniczek, amelka wygadala sie przez telefon wczesniej ze zrobilam ciacho ale tudno, amelka spiewala mu ze mna sto lat i moj maz byl przeszczesliwy, popoludniu poszlismy na dlugi spacerrek po plazy, amelka bez pieluchy , wczoraj zreszta tez :ico_szoking: , poszlismy moczyc stopy a amelka tak szalala z tata ze bylamokra po same pachy a ile bylo smiechu szkoda bo mam zesputy aparat i nie mam fotek,. ale smiechu bylo co nie miara.... moj maz zadowolony mowil ze spedzil swietny dzien, wiec wszysyc szczeliwi :ico_brawa_01:

u nas pogoda tak dopisuje, ja jestem tak opalona ze szok, i to nawet sie tak nie opalam ale jak sie gdzies idzie to lapie slonce, a wczoraj posidzialam na lezaku moze z pol godziny amelka od dwoch dni w basenie na dworku bo tak cieplutko

aha i byl czas ze jakos nie wyczuwalam ruchowi i jakos tak nie czulam sie taka w ciazy, ale jakos od dwoch dni zaczelam czuc takie mocniejsze pojedyncze kopniaki, a nawet raz moj mezus poczul jak sie przekreca, czuje ze chyba dzidzia juz urosla i te ruchy juz sa calkiem inne oczywiscie nie wystawiam brzucha na slonce i bardzo uwazam, ale nie da sie go calkiem uniknac a opalona mama to szczesliwa mama oczywiscie amelka ja murzynka, rece to ma tak brazowe i stopy od sandalkow opalone :-D

no to sie rozpisalam, najgorsze ze i tak mi sie nie chce spac

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

29 cze 2010, 08:35

witam i ja:)
Sara jeszcze spi...
Karolina to super Wam sie dzionek udal, wazne ze mezus zadowolony:) :ico_haha_01:
ja wczoraj i dzis w nocy czulam takie mega ruchy jak nigdy az sie poplakalam bo wcesnije sie martwilam ze moze cos nie tak ale bąbel ruszal sie cudnie.... :ico_brawa_01:
u nas z pogoda tez super az mogloby byc troszke chlodniej....jak dla mnie za goraco juz...
my dzis pewnie kolejny dzien lenistwa przed domem zrobimy :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 cze 2010, 09:19

ale bąbel ruszal sie cudnie....
zazdroszcze - ja dalej nic nie czuje, gdyby nie to usg ostatatnie martwilabym sie ze cos nie tak

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

29 cze 2010, 12:17

ejustysia i niby mowia ze drugie to szybciej sie czuje , bzdura totalna .....fak jest taki ze kazda ciaza jest inna i pewnie gdybysmy 3 raz byly w ciazy to daje sobie reke uciac ze znowu byloby inaczej... :-D
ale widzisz ja tez dopiero niedawno zaczelam czuc wogole ruchy takze pewnie na dniach cos sie i u Ciebie zacznie dziac;)

[ Dodano: 2010-06-29, 12:19 ]
dziewczyny jest u nas taki upal ze siedze z Sarka w domu klima od rana chodzi na full bo na dworzu pieklo!! nawet do basenu nie mozna wyjsc bo za goraco i zaraz mi slanbo jest a i po Sarce widze ze nie chce sie bawic w takim upale tylko marudzi...nawet nie mam koncepcji na obiad dzis , co dzis dziewczyny macie na obiad moze cos od Was podlapie:)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 cze 2010, 15:25

robak, oj racja kazda ciaza inna, widzisz ja tez z przebiegu ciazy bylabym pewna ze dziewczynka bo z wikiem to tylko ostre jadlam od slodkiego mnie odpychalo zero mdlosci a teraz tylko slodycze i na poczatku ciagla wymioty :)

co do tych ruchów to ja juz nie wiem moze ja czuje tylko nie wiem, czasem cos mam tak jakby strasnie delikatnie ale zaraz tlumacze sobie ze to żolądek bo z Wikiem to odrazu tak mocno strasznie czulam - no chyba ze z Wikiem tez czulam wczesniej takie delikatne ale nie wiedzialam :-D :-D :-D :-D :-D no a tu już polowa ciązy i 20 tydzien wiec stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ale jedno musze przyznać - w 2 ciazy przy malym dziecku czas leci jak szalony :-D :-D :-D :-D

poza tym wydalam kuuupe kasy w ogrodniczym na nawozy doniczki i na allegro na kwiatki , K. powiedzialam ze tylko 100 zl a wyszlo okolo 600 ale nie musi wiedziec - to taki prezent sobie juz na urodziny zrobilam:)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

29 cze 2010, 15:34

ejustysia, gratuluję połóweczki :ico_brawa_01:
w 2 ciazy przy malym dziecku czas leci jak szalony
potwierdzam :ico_sorki: ale fajnie że tak jest bo poprzednie ciąże mi się baaaardzo dłużyły :ico_sorki:
.....fak jest taki ze kazda ciaza jest inna i pewnie gdybysmy 3 raz byly w ciazy to daje sobie reke uciac ze znowu byloby inaczej...
DOKŁADNIE TAK JEST!!!!! :ico_sorki: Z Madzią całą ciąże super przechodziłam od poczatku do końca, z Mają już od samego początku kiepsko i słabo sie czułam, a teraz dopiero od połowy ciąży właśnie zaczeły sie dolegliwości (ból krzyża, senność, zawroty głowy).
Co do ruchów to np. - Madzie czułam tak książkowo w zasadzie, ale jeszcze przed 20tc, Maje baaaardzo wcześnie, a teraz tak pomiędzy :ico_haha_01: Wiele zależy od ułożenia dziecka w micicy, od grubości powłok brzusznych itd... :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-06-29, 15:36 ]
Maja jest straszna marudka bo jest przeziębiona (zresztą jak i Madzia) i strasznie kaszle :ico_placzek: a miała iść na szczepienie 8 lipca... :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

29 cze 2010, 16:25

ejustysia :ico_brawa_01: za polmetek :-D
to zes ładnie zaszalala z kwiatkami tak lubisz kwiaty? ja tez lubie miec sporo kwiatow bo wtedy tak przytulnije mi sie robi... :ico_haha_01: ale na kwiatach wogole sie nie znam :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 cze 2010, 21:54

to zes ładnie zaszalala z kwiatkami tak lubisz kwiaty?
o kurcze - uwielbiam, ja zawse powtarzam że bym chciala w domu dzungle miec , no tyle ze sie lubuje w tych zadkich okazach - nie koniecznie drogich z tym ze te zadkie to i trudne w utrzymaniu są trzeba wiedziec co i jak i no i odzywki odpowiednio używaż :) ja na dworzu tez mam pare - z wlasnej szklarni z wlasnych sadzonek nio i nie chwaląc sie mam reke do tego bo mi kwiatki rosna ladnie :)

zreszta wam sie pochwale jakie teraz kupilam :)

jak poprzesadzam to wam oryginalne focie wstawie :)

Obrazek

Obrazek

i perelka moja :)
Obrazek

wszystkie kupilam duże już kwitnące dlatego dość drogo ale tlumacze sobie ze na urodziny :)

Ania oj ja tez senna jestem ostatnio - w niedziele nawet mi sie przysnelo na godzinke a Wiktorek sam sie cicho bawil

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

29 cze 2010, 22:02

ejustysia noo bardzo ladne, te pierwsze to mam bardzo podobne tylko mniejsze, ale tez puszcza biale kwiaty i pieknie one pachna.... :ico_haha_01:
oj mi tez nieraz sie na chwilke przysnie, ale jak sobie pomysle co by moglo sie stac w takiej chwili , jednak dzieci w tym wieku jeszcze sa nieprzewidywalne...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość