Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

27 cze 2010, 20:42

yoanna, Maja do tej pory nie może się przyzwyczaić że ja pracuje, jak ją odbieram od niani to młoda nie odpuszcza mnie już na krok, wykapać mogę tylko ja i położy też muszę tylko ja. Męczy mnie to szczerze powiem, ale co zrobi :-/

[ Dodano: 2010-06-27, 20:44 ]
aha no i my nadal bez pampersa, Maja ładnie woła nawet na dworze czy spacerze, nie mamy żadnych problemów z siusianiem ;-)
Na noc jeszcze zakładam, muszę kupic ceratkę i podłoży na materac i będziemy się uczy woła w nocy. Ciekawe ile razy obsika łóżko i pościel :ico_noniewiem: - ale bez tego się nie nauczy. I tak uważam to za mega wielki postęp - niecałe dwa latka a ona już woła :-)
jeszcze tego dida :ico_zly: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

27 cze 2010, 22:07

margarita, szczerze bardzo dumna jestem z Waszej Maji na prawde zdolniacha :-) A ze smokiem tez sobie dacie rade, zobaczysz.. U nas ze smokiem tez się nie do końca udało, bo Jasiek dostaje go do zasypiania na noc, w dzień potrafi zasnąć bez, wieczorem niestety nie po 4 dniach wycia po 3-4 godziny dalam sobie spokój, cieszy mnie to że w dzień potrafi sobie poradzić bez, bo do tej pory dyduś był z nami wszedzie, a teraz spokojie moge wyjsć i Mały juz bez kołka w buzi..

Dziewczyny mam problem.. mam nadzieje, ze doradzcie.. Ostatnio nie moge wyciszyc jasia przed snem, wszystko jest tak jak zawsze, między 19-20 kapiel, mleczko na kolacje i jeszcze 2 tygodnie temu zasypiał najpóźniej o 21, s teraz jakbym mu pozwolila, to wojowałby do 22-23 az sam by gdzieś padl.. Nie wiem, czy to kolejny skok rozwojowy, czy ząbki bo zostało otatnie 5 do przebicia, czy ma focha, czy może brakuje mu taty, albo wszystko to na raz.. Staram się z nim nie bawić w szalone zabawy wieczorem, raczej spokojnie, zeby wyciszyć, ale i tak to guzik daje, jak go wykapie to jakby ożył, znówma sile na zabawe, może biegac bawic się autkami nawet ze 2-3 godziny od kąpieli..

W dzień spi raz między 12-15, czasami 13-16 wiec wg mnie ma sporo czasu na to, zeby się zmęczyć..
Jak uWas wygląda zasypianie??

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 cze 2010, 22:11

Aniu :) moim zdaniem Jasiu baaardzo dlugo spi w dzien. Do tego jeszcze spi dlugo rano - dla porownania Nina wstaje po 6 rano. Idzie spac o 13 i spi dwie godziny a potem spac kolo 21. Wczesniej wstawala kolo 7 rano, nie miala drzemki w dzien albo bardzo krotka i chodzila spac 19, max 20 ...

Lece bo do kapania musze, a pozniej jeszcze szybkie sprzatanko i jutro znow do pracy ehh zycie studenckie bylo cudne!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 cze 2010, 07:44

yoanna, ja wiem, czy 2-3 godziny w dzień to dlugo, wstaje najpóźniej koło 15.. Wczoraj wykąpałam go szybciej o pół godziny i zasnął mi o 20.30, więc moze tu tkwił problem, zobacze jak to dzisiaj będzie, bo przez to że wczoraj wcześniej poszedł spać, wstał dzisiaj o 7. Ale wole to, niż szaleństwa do 22 i spanie do 9. Tylko ja teraz jestem półprzytomna, nie moge się obudzić..

[ Dodano: 2010-06-29, 07:46 ]
Jeszcze ze 2 m-ce temu spał 2x2 godziny i zasypiał o 21 max, więc to chyba nie to, chociaz puki mi nie powie co się dzieje, to moge sobie gdybać..

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

29 cze 2010, 20:34

witajcie
Aniu Maja wstaje podobnie jak Ninka miedzy 6 a 7, ma jedną drzemkę ok. 11 maksymalnie 1,5 godz. Na noc chodzi spa ok. 19,30-20,00.
Dzisiaj przebiłam jej uszki i ma cudne kolczyczki - jest śliczna :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 cze 2010, 21:34

Dzisiaj przebiłam jej uszki i ma cudne kolczyczki - jest śliczna

pokaz ,pokaz!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

a jak to zniosła...?i jak reaguje na kolczyki?

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 cze 2010, 21:39

margarita, a fotki??? Szkoda, że nie mam dziewczynki, bo od początku ciąży marzyły mi się kiteczki, wstażeczki, kolczyki, a zostały mi czołgi i traktory :-)

Dzisiaj Jasiek zasnął o 20.15, co prawda zasypiał 20 min ale na spokojnie, oglądaliśmy książeczki, bawił się autkiem, tzn kręcił w nim kułeczkami, ale jedno jest pewne, o 19 musi byc już wykąpany, a nie dopiero się szykować do kąpieli.

Dzisiaj wstał przed 7, jutro pewno też, bo w miare szybko zasnąl, więc i ja znikam spac, musze się teraz przestawić, bo przyzwyczaiłam się, ze ide spać koło 23 i brakuje mi kilku godzin snu, ale 2-3 dni i się przestawie i dojde do ładu z Małym ;-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

29 cze 2010, 21:52

hehe Maja była bardzo dzielna, w sumie tylko zamiączała :-/
nie dotyka kolczyczków, spi na boczku więc chyba wszystko gra :-) Fota jutro :-)
na razie ma te kolczyczki od kosmetyczki więc nie są rewelacyjnie, ale ślicznie wyglada :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 cze 2010, 21:55

margarita83, trzymam za slowo, dzielna dziewczynka :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 cze 2010, 22:03

Witam

ja na chiwlke, wpadlam powoedziec, ze zyjemy, u nas ok, podgoda dopsiuje wiec korzystamy, upaly niesamowite, az nie ma czym dychac.
Doczytam Was i postaram sie napisac wiecej.

Jejku jutro premiera trzeciej czesci Sagi, nie moge sie juz doczekac, tylko niestety nie zobacze jej jutro w kinie, bo u nas nie graja jutro nie wiem czemu, musze skombinowac z neta jak najszybciej, az mam motyle w brzuchu. Musze ksiazki przeczytac, juz szukam na allegro :-D

Buziaki Wam kochaniutkie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

margarita, brawa dla Majki :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość