Awatar użytkownika
ewaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 30 kwie 2010, 14:02

30 cze 2010, 11:02

uwielbiam pracować w ogrodzie.
oj ja też lubie prace ogrodowe..lubię siedzieć na działce ....dla mnie prace na działce to relaks .... ja mieszkam w domu wielorodzinnym ale na szczęsie mam działeczkę i ogródek...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 cze 2010, 11:14

Witam

ulamisiula to brawo dla synka ze taki dzielny na fotelu u frycka :ico_brawa_01:

Co do tej podusi pod plecy to ja wogóle starm się nie spać już na plecach, tylko na boku, i bardziej chyba pomaga mi jak położę poduszkę miedzy nogiwtedy ie ma takiego przeciążenia. :ico_oczko:



ewaa musisz skopiować link tam gdzie masz napisane "forum" zaczynający się na [url]...
wtedy zadziała.

Ja zaraz lece z synkiem do przedszkola troszkę dzisiaj u nas chłodniej...oby tak juz zostało...bo mi te upały nie służą. :ico_olaboga:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

30 cze 2010, 11:22

Ja zaraz lece z synkiem do przedszkola troszkę dzisiaj u nas chłodniej...oby tak juz zostało...bo mi te upały nie służą.
U mnie dziś pogoda straszna.30stopni w cieniu i najgorsze jest to ciękie powietrze.Juz 3 razy brałam prysznic by sie troszke ochłodzić i w mieszkaniu też nawilżam ale to nic nie daje.A podobno teraz ma przyjsć duza fala upałów, większa od poprzedniej.

Awatar użytkownika
ewaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 30 kwie 2010, 14:02

30 cze 2010, 11:26

jakie wam się imiona podobają dla chłopców...bo u nas trochę brak pomysłów ...no może są 3 typy i to nie pewne...
Mikołaj, Dawid, Daniel...

[ Dodano: 2010-06-30, 11:30 ]
U mnie dziś pogoda straszna.30stopni w cieniu i najgorsze jest to ciękie powietrze.
u nas tez upał...takze z synem nie wychodzę w takie gorące dni wcześniej jak o 17.00...także dziś wyjdziemy po 17.00 pewnie jeszcze będzie upalnie...no ale syn musi trooszkę poszaleć na dworze a ja swoje porobie...a póżniej odpoczynek w cieniu...

[ Dodano: 2010-06-30, 11:32 ]
a jeszce basenik małego jest dziurawy a szkoda by się wychlapał..muszę zakupić nowy...
ewaa musisz skopiować link tam gdzie masz napisane "forum" zaczynający się na [url]...
wtedy zadziała.
ok dzięki zaraz zrobię... :-)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

30 cze 2010, 11:38

u nas tez upał...takze z synem nie wychodzę w takie gorące dni wcześniej jak o 17.00...także dziś wyjdziemy po 17.00 pewnie jeszcze będzie upalnie...no ale syn musi trooszkę poszaleć na dworze a ja swoje porobie...a póżniej odpoczynek w cieniu...
Ja z Benkiem wracam z przedszkola ok 16 wiec od razu idziemy do domu , prysznic i jesli wieczorem jest jeszcze znoścnie czyli jest mało robactwa to wychodzimy na plac zabaw.
Ale czasem przyznam sie bez bicia poprostu nie daje rady z małym wyjsć jeszcze raz.
Zabawe na podwórku ma 2 razy w przedszkolu , potem długi spacer do autobusu, powrót do domu.Gdyby małżonek wracał o normalnej porze do domu to moz by było inaczej a tak Benek jest skazany tylko na mnie.
a jeszce basenik małego jest dziurawy a szkoda by się wychlapał..muszę zakupić nowy...
Ja nie mogę sie doczekać weekendu.Fakt bedę w szkole a potem prosto na wesele ale wcześniej mąż zawiezie małego na wieś do tesciów a tam będzie już czekac na małego jego basen.Bedzie miał mały radochę.Ja może po egzaminach(ostatnich) troszke pochlapie sie z nim w niedzielę.

Awatar użytkownika
ewaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 30 kwie 2010, 14:02

30 cze 2010, 11:41

Magdalena_82 napisał/a:
ewaa musisz skopiować link tam gdzie masz napisane "forum" zaczynający się na [url]...
wtedy zadziała.
chyba je jestem jakaś niekumata ale nie wiem nadal jak to zrobić...wcześniej robiłąm na swoim profilu ...jestem zielona..

[ Dodano: 2010-06-30, 11:47 ]
le czasem przyznam sie bez bicia poprostu nie daje rady z małym wyjsć jeszcze raz.
Zabawe na podwórku ma 2 razy w przedszkolu , potem długi spacer do autobusu, powrót do domu
ale chociąz w przedszkolu ma zabawy na dworze no i spacer to już dużo...
ja to wsześniej wychodze z synem tylko co do sklepu czy na pocztę...
a my jak w takie dni wychodzimy to po 17.00 i do 20.00..a w domku kąpiel kolacja i mały idzie lulać...
zawsze w lato przetrzymuje go dłuzej do 21 a nawet do 22.00 wkońcu długi dzień...a tak reszte pory roku to mały już o 20,00 śpi...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 cze 2010, 14:58

ulamisiula, rety 30 stopni w cieniu, ja bym juz nie dała rady, nie znosze takiego skwaru...
u nas dzisiaj jest ok 25 niewiem dokładnie, ale da się żyć, bo sa chmurki na niebie.

ewaaa, z tych trzech to Mikołaj i Dawid mi się podoba, Daniel juz nie za bardzo :ico_oczko:
Ale czasem przyznam sie bez bicia poprostu nie daje rady z małym wyjsć jeszcze raz.
nie dziwię się naprawdę i ja poprostu się nie zmuszam...
my mamy ogródek, więc jak nie zdołam to Antek bawi się naogródku a ja sobie na kocyku leże albo w domu coś robię ...jednak taki ogródek dużo daje.

ewaaa, c do zdjęcia, to jesli Ci bardzo zależy to wyślij mi na pocztę a ja Ci wkleję i podeślę link.
mój adrews magdakar@o2.pl

[ Dodano: 2010-06-30, 15:00 ]
A co z Rybką?
i reszta dziewczyn które niedawno dołaczyły?

Awatar użytkownika
ewaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 30 kwie 2010, 14:02

30 cze 2010, 18:06

u nas sie troszkę rozpadało i wróciłam...
ulamisiula
mamy dzieciaczki prawie w równym wieku... :ico_oczko:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

30 cze 2010, 18:08

ewaaa, z tych trzech to Mikołaj i Dawid mi się podoba, Daniel juz nie za bardzo
Mi też sie te dwa podobają.

Wróciłam z małym z przedszkola i od razu pod prysznic.Niestety musiałam wziać no-spe bo brzuch mnie po drodze rozbolał.to chyba od tej pogody.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 cze 2010, 18:09

Ja padnięta, ale dzisiaj nie miałam czasu nawet żeby się połozyć na chwilkę .
Może wieczorkiem się uda :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość