margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 cze 2010, 12:39

poleciłybyście mi jakieś dobre wkłądki laktacyjne??
polecam wkładki johnsona o takie Obrazek u mnie sprawdzaja się do tej pory :)
trzymamy z Igim kciuki za nierozdwojone mamusie :)

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

30 cze 2010, 14:14

Heloł ...
My dzisiaj znowu męczymy się z cieżką upalną pogodą :-(
Krzyś znowu marudny, spać nie chce tak jak mówi mmarta81 tak jak Twoja Amy cały dzien najchętniej na cycusiu by wisiał. Wiem ze duszno, pić sie maluszkom chce, więc dostawiam go o wiele częściej ale chociaż jedna dłuższą drzemkę mógłby sobie bidulek zrobić..... Byłam dzisiaj z Krzysiem na kontroli z tym katarkiem, no i praktycznie jest już zdrowy, małe szmerki w nosku mu zostały.... Poza tym pytałam czy jeszcze jest szansa ze załapie ten rumień od nas to Pani doktor stwierdziła ze nie ma już szans, że jakby miał go mieć to już by go miał.... Więc jestem happy :-D

Za Samantę trzymam mooocnoooooooooooo kciuki, żeby poród szybko przebiegł, poza tym ma jeszcze dzisiaj caaały dzionek na to żeby może skurcze same ruszyły więc jeszcze jest szansa ;-) Czekamy na wieści o nowym naszym forumowym dzidziusiu :-)

Dziekuje wam za podpowiedź o wkładkach, czytałam trochę w necie na ten temat i większość dziewczyn właśnie poleca Johnsona. Wczoraj zamówiłam sobie dwie paczuszki bo coś mi tam świta że karmiąc Karola też ich używałam i chyba nawet zadowolona byłam....

Wogóle mój małżonek dostał propozycję wyjechania do Szwecji do pracy..... Trzymajcie proszę ze mna kciuki zeby mu wyszło!!! Bardzo bym chciała żeby wyjechał, bo tu i tak go nie ma w domu nigdy a tak przynajmniej pożytek finansowy by z niego większy był.... :ico_haha_01:

A wogóle ktoś wie kiedy Julia ma wyjść ze szpitala z maluszkiem?? Już jakoś powinni ja wypisać prawda?? Czekamy z niecierpliwościa!!!

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

30 cze 2010, 15:45

slooowgirl, po cesarce to dłużej trzymają, więc jeszcze troszkę Jula pewnie poleży w szpitalu. Skoro taka Twoja wola, to trzymam kciuki by Mąż dostał pracę za granicą :-) Ja akurat sobie nie wyobrażam, żeby mój Mężuś pracował poza domem...

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

30 cze 2010, 15:50

karo-22, taka właśnie moja wola... Jego i tak wogóle nie ma w domu, a lipa straszna z pracą jest, bo nie ma stałej pracy, dorabia sobie gdziekolwiek, dużo pracuje, mało zarabia, dlatego nasza sytuacja finansowa jest bardzo niestabilna... Dlatego chciałabym żeby wyjechał, może jakoś nasze życie by się ułożyło...

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

30 cze 2010, 16:48

slooowgirl, no pewnie, w takiej sytuacji to zrozumiałe. No i przy okazji może zatęskni za Rodziną i zda sobie sprawę z tego, że jesteście dla Niego najważniejsi! :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 cze 2010, 19:51

ale dzis jestem jaks wymeczona :ico_olaboga: pewnie dlatego ze sie nie polozylam z dziewczynkami po pokudniu :/
dzis bylam z Amy u lekarza dostalysmy taki proszek- jakby cos na zgage dla malych dzieci i po jedzeniu mam jej dawawc jak nie pomoze dalej bedziemy co innego sprawdzac ...
zobaczymy ...

[ Dodano: 2010-07-01, 09:22 ]
a tu cisza :ico_noniewiem:
stawiam poranna kawke bezkofeinowa na rozgrzeweczke :-D :ico_kawa:
u nas nocka w miara 2 pobudki o 1 i kolo 5
co tam u Was dziewczyny jak samopoczucie ???
ciekawe jak tam Samanta i Julia
Karo jak Ty sie czujesz ????

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 lip 2010, 13:16

cześć dziewczyny,pozwoliłam sobie zajrzeć z ciekawości co tam u Samantymacie jakieś wieści? Byłabym wdzięczna :ico_sorki:

i wam życzę szybkiego rozwiązania :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lip 2010, 15:45

zubelek, chyba nikt nic nie wie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

01 lip 2010, 17:03

mmarta81, czuję się bardzo dobrze:) Dziś byłam z Mamą u położnej, bo uparła się żeby wziąć Ją na poród, bo jest przełożoną i dobrze jest mieć w kimś doświadczonym oparcie...Babeczka przesympatyczna, zbadała mnie, mówi, że brzuszek nisko i już tuż tuż do porodu :-) Mam przyjechać do szpitala w poniedziałek ok. 9-10 rano i zrobi mi jakieś badania, bo przewiduje, że jeszcze jakieś 4 dni, no i jeśli się to sprawdzi i szyjka przed te dni dojrzeje to zostawi mnie już w szpitalu :-) Więc czekamy do poniedziałku :-)

Rzeczywiście cisza jak makiem zasiał...A Martalka jak się długo już nie odzywała..??

NICOLA_1985

01 lip 2010, 18:07

hej
mnie ostatnio na forum nie ma bo mężu ma urlop i razem spędzamy czas ale wpadłam zobaczy co u Was bo sie stęskniłam a po za tym pisała dzisiaj o mnie Martalka sa z Milenką od wtorku w szpitalu... :ico_noniewiem: malutka dostała antybiotyk i poleża jeszcze co najmniej tydzien..
biedna malutka... ze tak ją zpałalo to choróbsko :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-07-01, 18:07 ]
ide bo młody sie obudził....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość