Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 lip 2010, 09:11

dziewczyny na 100% juz wiem ze to mikolajek , ale kreci sie bardzo czesto bo wczoraj po 18 potem po 22 i rano tez mnie obudzil , i tak jakbym 1 kopniecie czula - moze tak puźno czuje ze faktycznie kopie już mni :ico_noniewiem:
Nie martw sie wagą, bo nawet w ciązy z tego co widziałam na fotkach jestes super laska. :-)
oj tak oj tak :-D :-D :-D :-D dobry żart - szczególnie jak na twarzy spuchne :)
ziewczyny piszecie że w kolejnej ciazy czas szybko leci, a mi też szybko leci,
oj to szczesciara jestes :) mi to z Wikiem tak czas lecial ze myslalam z cale zycie w ciazy jestem tak mi sie nudzilo i to od samego początku
dzisiaj bede piekłą bułeczki z jagodami.

podeślij nam 2 :) wiko sie ucieszy bo lubi :)
Oglądał ktoś?
ja widzialam zapowiedz ale program to nie koniecznie bo my wstajemy ostatnio o 9 :)
Dzisiaj wybieram się na wizytę do endokrynologa, żeby skontrolowac swoja tarczyce i sprawdzić czy w ciazy za bardzo mi nie szaleje.
oby wszystko dobrze bylo - 3 mamy kciuki :)

ok teraz ide na śniadanie :)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

01 lip 2010, 10:30

witam :ico_ciezarowka:
ejustysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ruchy :ico_brawa_01:
sylwia ja niestety nie widzialam...

kolo 12 jade z sarka i sisterka moja nad jeziorko bo wdomu na leb idzie dostac:) do pozniej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 lip 2010, 10:31

Dziewczyny piszecie że w kolejnej ciazy czas szybko leci, a mi też szybko leci, nawet po mimo tego że cały czas na zwolnieniu lekarskim i nie opiekuję sie jeszcze żadnym szkrabem.
szczęściara!!! :ico_brawa_01: Mi z Madzią się straaaaaaasznie ciągneło, no bo 1 ciąża, siedziałam w domu i sie nudziłam maksymalnie, a znów z Mają tez siedziałam w domu od poczatku a Madzia była już w szkole więc sie tez nudziłam strasznie i sie ciągneło potwornie! Teraz za to przy Maji leci czas jak oszalały :ico_olaboga:
Wczoraj byłam w lesie i nazbierałam 3 litry jagód a dzisiaj bede piekłą bułeczki z jagodami.
zazdroszcze!!!! Uwielbiam!!!! Począstowałabyś nas??? :-D :ico_sorki: U nas nie ma tu jagód :ico_placzek: Są tylko borówki amerykańskie :ico_noniewiem:
Oglądał ktoś?
ja nie mam PL TV :ico_placzek:
Dzisiaj wybieram się na wizytę do endokrynologa, żeby skontrolowac swoja tarczyce i sprawdzić czy w ciazy za bardzo mi nie szaleje.
trzymam kciuki :ico_sorki:
i tak jakbym 1 kopniecie czula - moze tak puźno czuje ze faktycznie kopie już mni
napewno!!! Teraz spokoju już nie będziesz miała od kopniaczków :-D mi sie dzieciaczki zawsze raczej ruszały niż kopały, ale za to tak teraz maleństwo sie wierci że gołym okiem widać jak leże :-)
ok teraz ide na śniadanie :)
a ja coś nie mam apetytu :ico_noniewiem: Zrobiłam wczoraj wieczorem sałatke ze świerzyw warzyw z fetą, ale nawet nie spróbowałam :ico_noniewiem: teraz próbuje ją w siebie wmusic bo znów jak nie zjem czegoś będzie mi niedobrze :ico_noniewiem:

Maja dziś troche lepiej, ale dalej mega katar i kaszel ją męczy z tym że juz tak nie gorączkuje i noc w miare przespała :ico_sorki: Żeby wybrać się z nia do szkoły z Madzią to ją ubierałam na śpiąco, nawet porzewijałam i dopiero sie obudziła jak do wózka ją wkładałam :ico_szoking:

No i musze sie pochwalić że dzis Madzia kończy 2 klase i będe mieć już 3 klasistke :ico_brawa_01: Szkoda tylko że oni nie mają tutaj takiego uroczystego zakończenia i poczatku roku szkolnego :ico_noniewiem: Dzis kończy ostatni dzień szkoły o 12:00 i miały dzieci sobie dziś przynieśc gry do szkoły :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-07-01, 10:32 ]
kolo 12 jade z sarka i sisterka moja nad jeziorko bo wdomu na leb idzie dostac:) do pozniej
zazdroszcze!!!! :ico_brawa_01: Baw się dobrze!!! :ico_sorki: U nas dzis pada a chciałam pranie zrobić :ico_zly:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

01 lip 2010, 17:32

no i jestem z powrotem :-D
bylo fajnie , Sarutka oczywiscie caly czas w wodzie...sloncze nie palilo zbyt mocno takze dalo sie wysiedziec :-)
teraz szybko piersi usmazylam kurczaka i z chlebem zjedlismy bo nawet sie jesc nie chce przy tym upale...

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

02 lip 2010, 07:32

oj tak oj tak dobry żart
to nie żart-naprawdę pododały mi się twoje fotki.
podeślij nam 2 :) wiko sie ucieszy bo lubi :)
nie ma sprawy-już się robi :-D
zazdroszcze!!!! Uwielbiam!!!! Począstowałabyś nas??? U nas nie ma tu jagód
pewnie że tak
kolo 12 jade z sarka i sisterka moja nad jeziorko
ale wam fajnie. W taką pogode to nie ma jak wypoczynek nad wodą.

U endokrynologa wszystko ok. Tarczyca dobrze znosi ciazę i wyniki wychodża prawidłowe. Nastepna wizyta na koniec wrzesnia.
Wczoraj miałam okropny dzień. Po południu byłam nie do zycia-dosłownie zcieło mnie z nóg i zrobiłam sobie godzinną drzemkę i od razu było lepiej. Wczoraj wieczorem tez czułam dosyć wyraźne ruchy-fantastyczne uczucie. Szkoda, że mój mąz nie moze jeszcze ich poczuć.
Życzę miłego dzionka

[ Dodano: 2010-07-02, 07:35 ]
A ha miałam jeszcze napisać, że moja siostra jest w ciaży - 7 tydzień. Bedzie to jej drugie dziecko, bo pierwsze ma już 7 lat. Fajnie by było gdyby jeszcze najmłodsza siostra zaskoczyła, bo czekają na dziecko już 4 lata.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

02 lip 2010, 08:25

melduje sie i ja :-)
sylwia super ze wszystko dobrze z tarczyca :ico_brawa_01: ale fajnie beda u Was dwie nowe dzidzie w rodzinie :ico_brawa_01: a co do najmlodszej sisterki to biedna, moze jak to mowia jesli badania wychodza oki wystarczy zupelnie odpuscic psychicznie starania sie a rezultaty sa niespodziewne :ico_haha_02: u nas tak bylo z Sarka ponad rok szallam bo nie udawalo sie juz chcialam badania robic , lekarz mi kazal zupelnie odpuscic i po 3 miesiacach zaszlam w ciaze;)
u mnie zauwazylam od jakiego czasu ze hormony szaleja i bardzo szybko mnie zdenerwowac, przedwczoraj tak sie poklocilam z moim Adamem ze szok , ale on dzieki bogu cierpliwy ejst i widzi ze tez nie jest mi latwo ze zmiana nastroj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

02 lip 2010, 10:58

A ha miałam jeszcze napisać, że moja siostra jest w ciaży - 7 tydzień. Bedzie to jej drugie dziecko, bo pierwsze ma już 7 lat
o kurcze, ale fajnie :-) pozdrowienia i uściski dla Marty w takim razie :-)
Fajnie by było gdyby jeszcze najmłodsza siostra zaskoczyła, bo czekają na dziecko już 4 lata.
super byłoby, może niedługo się uda

sylwiab0000, cieszę się że wszystko dobrze u Ciebie. Jedziecie nad morze tego 8.07? Do Karwi czy w inne miejsce?

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

02 lip 2010, 14:33

u mnie zauwazylam od jakiego czasu ze hormony szaleja
no u mnie czasami tez dają znac i sobie i zdaża sie że jestem bardzo drażliwa
pozdrowienia i uściski dla Marty
oczywiście że ją uściskami i pozdrowię od was
Jedziecie nad morze tego 8.07? Do Karwi czy w inne miejsce?
Wszysko się zgadza jedziemy 8.07 i do Karwii. Miejsce już zarezerwowane i mam nadzieję ze pogoda bedzie nadal dopisywała.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 lip 2010, 15:12

nic nie pisze tylko sie odhaczam ze zyje choc ledwo ledwo - pogoda psia oddychac sie nie da

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

03 lip 2010, 08:49

witam z :ico_kawa:
Sarka jeszcze moja spi, dzis grillujemy musze skoczyc zakupy zrobic jakies , matko dopiero ta godzina a juz jest goraco..... :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość