Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 lip 2010, 08:36

Qanchita, a obudzi się? mój by to pewnie przespał!
No obudziła się z płaczem o 23.30, dostała czopek i zasnęła. Ale ogólnie cała noc do d... :ico_olaboga: Budziła się co godzinę i w końcu po 1 wzięłam ją do łóżka no ale też masakra bo ścierpłam strasznie. Kruszynka wojowała od 7 i teraz robi już pierwszą drzemkę, tym razem po nurofenie.

A z wagą ładnie. W ubiegłym tygodniu było 5700 a teraz 5900 więc 200 g do przodu :ico_brawa_01:

zborra, Jolka też zjada tak po 2 łyżeczki obiadku czy deserku. Wczoraj nie miałam jabłuszka do starcia więc dałam jej morele ze słoiczka. Ani łyżeczki nie przełknęła... kwasiła się i pluła. Z soczkiem jabłkowym było to samo więc bliźniaczką wciąż podrzucam prawie pełne soczki i deserki, niech laseczki jedzą.

Pogoda dziś znów piękna a my w domu posiedzimy, bo mała jeszcze gorączkuje :ico_chory:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 lip 2010, 11:55

hej!

Qanchita, a czym szczepisz, że tak gorączkuje?
mój też zawsze ma podniesioną tempkę, ale nie aż tak...
no ja mam słoiczek na 2dni, a resztę wyrzucam...albo dojadam owocki :-D
współczuję nocki..
mój za to o 22 jadł pierś......spał caaaałe 2godziny! :ico_zly: jadł pierś...spał aż godzinę! :ico_zly: i potem dostał butlę....spał 3godziny! ja nie mogę.............normalnie padam na twarz! a tu od rana wojujemy dalej....
dziś już mamy sinlak z jabłuszkiem na boku...a na obiadek w zapasie jakaś jarzynowa...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 lip 2010, 15:07

a czym szczepisz, że tak gorączkuje?
Infanrix hexa. No tak reaguje niestety. Teraz już ma 37 więc przechodzi.

Widzę, że Ty cały czas się męczysz :ico_olaboga: Może rzeczywiście czas odpuścić bo szkoda się męczyć. No ale trudno jest komuś radzić.
Trzymam kciuki za Was!

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

01 lip 2010, 16:46

pochwalę się wam,ze mój diabeł mały spał jednym ciągiem 7 godzin :ico_szoking: no,ale to pewnie jednorazowy wybryk :ico_noniewiem: jaka ja wyspana byłam o tej 5.40 :ico_brawa_01: super sie spało :ico_oczko: zjadł z obu piersi i kimał sobie 7 godzinek :-) modlę się aby mu tak zostało,ale sie nie nastawiam,bo to łobuziak mały :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 lip 2010, 21:03

karmelka, pięknie :ico_brawa_01: dla Filipka!!!
No i dla Ciebie też, za to że się wreszcie wyspałaś :ico_brawa_01:

Nasz wróbelek właśnie zasnął :ico_sorki: Ciekawe jak długo :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 lip 2010, 22:06

Qanchita, dzięki...
postanowiłam go nie zmuszać..w nocy będę proponować pierś, ale jeśli się nie naje, to butla...i tyle...
ja też tym szczepię...8.07mamy, ciekawe jak będzie...
karmelka, :ico_brawa_01: życzę wielu takich nocy!!!

ja sobie czytam o mojej córci...cholerka, ona miała 3miesiące to spała całe noce!!! czasem się budziła nad ranem....no i przede wszystkim-miała jakiś plan dnia....codziennie wstawała o tej samej mniej więcej godzinie, godzinka zabawy, jedzenie, 2godz spania, jedzenie, zabawa , 2godz spania...o 20-21kąpiel, mleko i lulu do 5-6! tęsknię za tym...
bo teraz to amba! co prawda spać chodzi prawie tak samo zawsze, czyli 18-19, ale raz się obudzi o 1, a raz o 22, raz o 23....potem albo śpi 3 godziny,albo 4, albo budzi się co godzinę....a w dzien to już w ogóle kosmos i ja nic nie wiem....każdy dzien inaczej...

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 lip 2010, 22:15

no dziewuszki trzymajcie za mnie jutro kciuki bo mam egz licencjacki ale niestety wyniki za tydz

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 lip 2010, 07:22

wisnia3006, trzymam kciuki
zborra, na pocieszenie powiem ci, że może to i moje dzieci jakiś rytm mają ale ani Jaś ani Lenka nie przesypiali całych nocy, Jaś pierwszą przespał jak maiał rok, więc ja też marzę o tym, żeby Lenka pospała a tu lipa, ale przynajmniej ta to je a nie to co tamten :ico_oczko:
karmelka, gratuluję tych 7 godzinek i powiem szczerze zazdroszczę :ico_oczko: oby ich więcej było :ico_sorki:
Qanchita, jak tam gorączka minęła już całkowicie? m też tym szczepimy ale nie mamy gorączki.

[ Dodano: 2010-07-02, 07:23 ]
no i za skończony 4 miesiąc :ico_tort: :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 lip 2010, 08:46

Dzień dobry:)

Gorączka minęła i niunia w dobrym humorze :-D

Zborra Ty to medal dostaniesz za te cierpienia :ico_sorki:
A Hania rzeczywiście kochana dziewczyna była... od 3 miesiąca całe noce :ico_brawa_01:
Ja ostatnio nie mogę narzekać, bo jak zasypia ok 21 to budzi się na jedzonko ok. 4 i później dopiero przed 7 (pomijając noc po szczepieniu). I nie płacze rano tylko podnosi główkę do góry i patrzy na łóżko czy śpię :-D A jak się odezwę to uśmiech od ucha do ucha :-) Rytm dnia też mamy dzięki Bogu :ico_sorki:

wisnia3006, trzymam kciuki!!! Połamania języka życzę!
no i za skończony 4 miesiąc :ico_tort: :-D
Buziaczek dla Lenki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 lip 2010, 15:39

Obrazek
stawiam za zęba bo wystukałam :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość