slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

03 lip 2010, 10:07

Dzień dobry...
Dawno nie zaglądałam, tzn zaglądałam i czytałam aloe brak weny twórczej był... Ostatnio jest u mnie o wiele gorzej jeżeli chodzi o relacje z mężem... Ale nie będe o tym pisać, bo szkoda forum.....
Z moimi maluchami już ok, Krzyś z katarku wyleczony, fika właśnie gołymi nóżkami w leżaczku bo duchota dzisiaj straszna.... Karol - weteran wojenny. Na wczorajszym spacerze zaliczył dwa zdarte kolana, dwie ręce i góza na głowie... Ręce mi opadały przy każdym jego kolejnym upadku. No ale nie wyrzyte dziecko jest więc gdzieś ta jego energia musi mieć ujście...

Samanta normalnie masakra, współczuję serdecnie takiego odsyłania do domu z brzuszkiem już po terminie.... Wiem ze to wykancza psychicznie bo też u mnie tak było, tylko zaparłam się rękami i nogami ze bez dziecka ze szpitala nie wychodzę i na szczęście trafiłam na miłą Panią doktor która poprostu mi w tym pomogła (przy wywoływaniu sama przebiła mi pęcherz płodowy)... Trzymam baaaaaaardzo mocno kciuki żeby coś samo ruszyło w trakcie weekendu i żebyś juz tuliła swoje maleństwo!!!!

I Martalka w szpitalu z malutką.... Normalnie szok.... Też dużo zdrówka dziewczyny wam życzę i żebyście jak najszybciej wyszły do domku!!!!

karo-22, Tobie gratki za 39 tydzien no i czekamy razem z Tobą do poniedziałku ;-) A dzisiaj ciesz się tymi wszystkimi cudeńkami, oglądaj, przymierzaj, czy jakoś tak i odpoczywaj ile się da w tych ostatnich dniach z brzuszkiem ;-) Miłego i przyjemnego dzionka ci życzę!!!!

Zmykam do moich małych gołych pytek bo muzyczka w leżaczku chyba przestała mu się już podobać :-)
Miłego dnia wam życzę!!!! :-D

NICOLA_1985

03 lip 2010, 23:50

hej
zaglądam tu do Was ale jakos brak czasu zeby cosik skrobnac...
Karolina spi u mojej mamy, jutro po nią jedziemy jak bedzimy jechac do babci od mojego S., młody śpi juz prawie 2 godziny ja tez zaraz sie kłade.
wczoraj bylam u ginka zalozył mi spiralke Mirene, bolało bo nie rodzilam naturalnie i musial mi rozszerzac szyjke ale jakos to przezylam :ico_sorki: nie bylo w zasadzie tak źle... ale nastepnym razem poprosze chyba o znieczulenie bo wolalabym nie miec stresa przed nastepnym zakladaniem spiralki za 5 lat.. :ico_oczko:
jutro postaram sie tu zagladnąc na dłuzej bo dzisiaj juz pozno i jestem zmęczona :ico_spanko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 lip 2010, 09:31

bidno Samanta :ico_olaboga:
Karo za 39 :ico_brawa_01:
slooowgirl, dobrze ze dzieciaki juz zdrpwe :ico_sorki:
NICOLA_22, ja wlasnie sie zastanawiam jaka antykoncepcje wybrac...narazie mam spokoj bo karmie no ale myslec juz trzeba...chyba jednak wczepie sobie tego chipa na 3 lata :ico_noniewiem: u nas to wszystko za darmo :ico_sorki: i jest w czym wybierac
my zaraz na w :ico_sorki: ycieczke ale najpierw po hulajnoge dla Igusi :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

04 lip 2010, 20:01

narazie mam spokoj bo karmie
W jakim sensie? :-) Bo podczas karmienia bardzo łatwo zajść w ciążę. Właśnie zaraz po połogu powinno się zabezpieczać, o ile się nie chce tak szybko kolejnego dzieciaczka :ico_oczko:

mmarta81, jak tam było na wycieczce?? Gdzie byliście? :-) Hulajnoga dla Igusi kupiona? :-)

My czynimy ostatnie przygotowania i pakowanie ostatnich rzeczy :-) Zobaczymy, czy już zostawią mnie w szpitalu, czy jeszcze parę dni zostanę w domciu :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 lip 2010, 20:48

karo-22, do 6 miesiecy jesli karmisz regolarnie to to raczej nie mozliwe zeby zajsc w ciaze- oczywioscie jsli nie dokarmiasz innym mlekiem.
ja przy igusi nie mialam owulacji 11 miesiecy.
jesli sie nie karmi to po 21 dniach od porodu moz na juz zajsc w ciaze :ico_chory:

hulajnoga kupiona :ico_brawa_01: teraz Ige trzeba uczyc :ico_haha_01: ale zabardzo nie chce bo ma inny pomysl na jazde hulajnoga :ico_olaboga:
ale pewnie kwestia kilku dni i bedzie smigac :-D
na wycieczce bylismy w oceanarium :-) Igusi bardzo sie podobalo :-D Amy tez byla b.grzeczna :ico_sorki:

no to torba dopieta i trzymam kciuki za szybki rozwoj akcji :-D :ico_sorki: :ico_brawa_01:
a co tam na ostatnia kolacje przewidujesz ????
ciekawe jak tam Julia,Samanta,Martalka ???????

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

04 lip 2010, 20:57

No też jestem ciekawa co u dziewczyn!

Właśnie po ostatniej kolacji, mieliśmy dwie sałatki warzywne od mojej mamy :-) Chociaż nie nastawiam się aż tak bardzo na zostanie w szpitalu, bo to zależy czy coś się ruszyło. Jeśli nie, to sama powiem, że wracam do domku, bo nie chcę żeby mi wywoływali poród jak jeszcze 5 dni mi zostanie do terminu. Do tego czasu może coś się samo zacznie dziać :-)

A odnośnie karmienia i płodności, to znam kilka przypadków, że kobitki zaszły właśnie podczas karmienia, więc ja już myślę o antykoncepcji i najbardziej by mi pasowała wkładka domaciczna, ale jest zakładana na 3 lata, a nie wiem czy nie zachce nam się drugiego dzidziusia :ico_oczko: No cóż jest jeszcze trochę czasu, to coś się wymyśli :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 lip 2010, 22:37

mmarta81, wybacz, ale śmiać mi się zachciało jak powiedziałaś o tym, że podczas karmienia nie można zajść w ciążę! :ico_haha_01: kto ci takich bezdur naopowiadał? oczywiście, że możesz! i to bez znaczenia jak karmisz!
ale tej darmowej antykoncepcji to zazdroszczę! :ico_sorki:

ja mam wizytę dopiero 30.07 u mojego gina! i niestety okres co 15 dni! :ico_olaboga: Czekam już na dzień, kiedy to się ureguluje. :ico_sorki:

karo, zmykaj już na porodówkę, bo ile można czekać na bobaska! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 lip 2010, 23:14

tibby, heheh no nie wiem czy bzdury :ico_oczko: jesli karmisz regoralnie i nie dokarmiasz niczym to niemozliwe jest ze bedziesz miec owulacje wczesniej niz po 6 miesiacach !!!!!!!
z Iga dopiero jak zaczela mi calutkie noce przesypaic to musialam sie o to martwic , licze ze teraz bedzie podobnie :ico_sorki: tylko Amy spi wiecej w nocy niz Iga no zobaczymy nie sposob nie wiedziec czy sie ma owulacje :ico_sorki:
tibby, a @ co 15 dni to wspolczuje :ico_sorki:
karo-22, no to dobra kolacyjka :ico_brawa_01: a co do wywolywania to mas racje 5 dni przed terminem bez sesu :ico_nienie: te 5 dni jeszcze mozna dac dzidzi i sobie :ico_ciezarowka:
ja najchetniej to bym nic nie stosowala :-D przez 8 lat z M tylko kalendarzyk i co 0 wpadek :ico_brawa_01: ale po porodzie moze byc @ bardzo nieregolarna a na mierzenie temperatury itd nie bedzie zabardzo czasu przy 2 dzieci :ico_noniewiem:
nie wiem jeszcze decyzji nie podjelam ale wkladka u mnie odpada :ico_noniewiem: bo sie naczytalam ze to moze dzialac wczesnoporonnie i chyba bym spac nie mogla :ico_haha_01: :ico_oczko:
co do tego implantu tez nie jestem pewna :ico_noniewiem:
niby wszystkie kumpele maja i chwala ale....

NICOLA_1985

05 lip 2010, 08:11

hej :-)
Martalka wczoraj do mnie pisala ze z malutką juz ok i gdyby nie antybiotyk to by juz wyszły.

co do karmienia naturalnego i antykoncepcji to z tego co ja wiem zeby przy karmieniu nie zajsc w ciaze najdłuzsza przerwa miedzy jednym a drugim cycaniem maluszka powinna maksymalnie wynosic 2 godziny jesli jest dłuzsza to mozna zajsc w ciaze :-)
ja bym nie zaryzykowala mimo wszystko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 lip 2010, 09:17

NICOLA_22, dzieki za wiesci :ico_sorki: przerwa nie moze byc wieksza niz 3h w karmieniu-teoretycznie ja tak Ige co 4 w nocy karmilam i tak owulacji nie mialam...wiec pewnie tez troche indywidualna sprawa :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość