bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

05 lip 2010, 08:35

To rzeczywiście też bym sikała ze strachu,dobrze że to tylko obtarcie.
Ja niedawno wstałam,wszamałam kanapki i teraz trzeba ciut posprzątać

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

05 lip 2010, 08:52

hejas
martaraz, a z siostra wszystko juz oki? postaraj się wypocząć choc trochę...

sylwia78, uff, ulga, ze to tylko otarcie :ico_noniewiem:

Magdalena, na :ico_placzek: i :ico_zly: ponoc najlepsze zakupy :-) albo spacerek :-)
teraz trzeba ciut posprzątać
no tak, u mnie to samo :ico_olaboga:

To teraz ja. dzis musze przerobić 26 koszykow ekologicznych truskawek :ico_olaboga: roboty więc mam sporo. Musze tylko pozyczyc od kogos jakis wielki gar do pasteryzowania, bo z moimi to tydzien te kompoty bede wekowac :-D Zazanczam,ze robię to wszystko pierwszy raz SAMA :ico_szoking:

a teraz mniej przyjemne wiadomosc. wczoraj na polu truskawkowym zaczęłam się drapac po rękach.
Przyjechalam do domu, umyałam się i dalej czuje ,ze cos ciało mnie swędzi :ico_szoking: Mam nadzieję,ze to nie początki tej wstrętnej cholestazy :ico_olaboga: Straszliwie sie martwię, staram się nie mysleć, bo , wiadomo, to jeszcze powiększa objawy...No i jeszcze poczytalam w necie i w głowie mam chaos. Jutro idę robic glukozę 75g, a we środę reszte badań. Boję się jak cholera :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

05 lip 2010, 09:06

Hejka!
Ja dzis mialam koszmarna noc :ico_olaboga: Bylo tak duszno, ze co chwile sie budzilam :ico_noniewiem: A na dodatek gryzly mnie komary :ico_zly:
Jutro mam wizyte u gina i tez zrobie usg dla pewnosci czy wszystko ok :-) No i powiem mu o tym spojeniu łonowym, ze mnie boli, bo tez sie naczytalam o tym :ico_olaboga:
Przyjechalam do domu, umyałam się i dalej czuje ,ze cos ciało mnie swędzi Mam nadzieję,ze to nie początki tej wstrętnej cholestazy Straszliwie sie martwię, staram się nie mysleć, bo , wiadomo, to jeszcze powiększa objawy...No i jeszcze poczytalam w necie i w głowie mam chaos.
Dona spokojnie. Moze od truskawek masz uczulenie??? Tylko nie daj sie zwariowac :ico_nienie: Ja juz tez prawie bzikowalam na punkcie zatrucia ciazowego ale :ico_puknij: sie ze to niemozliwe. Dla spokoju zadzwon do lekarza, to moze Cie uspokoi :-)

Sylwia dobrze, że to tylko obtarcie :ico_sorki: Tez bym w panike wpadla jak bym takie cos zobaczyla.

Marta wspolczucia, ze biedna sie nie wyspalas ale nocke sa odbijesz nie raz :-)

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

05 lip 2010, 10:14

Hej
Siostra w szpitalu, cały czas pod kroplówkami, złapała ją kolka nerkowa. Badania też ma nie za specjalnie, czyli coś nie tak ma z tą nerką. A ja siedzę teraz z dwójką dzieci, córka no i siostry synek. Ale na szczęście dziś już sobie trochę odespałam :-D
Przyjechalam do domu, umyałam się i dalej czuje ,ze cos ciało mnie swędzi :ico_szoking:
Może to nic poważnego, tylko spokojnie :-)
Sylwia mam nadzieję, że się szybko to otarcie zagoi.
A na dodatek gryzly mnie komary :ico_zly:
Oj mnie tak ostatnio całą noc gryzły komary, ąz mnie budziły. No i mam całe stopy podziabane :ico_noniewiem:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

05 lip 2010, 10:42

hej

ja oczyscie nie czuje sie znow dobrze, masekre mam z tym kreceniem w glowie, rano zawsze tam mam potem przechodzi, i odezwie sie od czasu do czasu w dzien i wieczorem juz oki, cala czas chodze taka zmeczona i bez sil, zejde po schodach z zuza na dwor i juz mysze przysiadac na lawce bo kreci mi sie w glowie i serce mi wali jak oszalale, ach mowie wam moja babacia co ma 83 lata lepiej sie czuje niz ja.
nie wiem chyba zaczne brac te moje witaminy odziennie moze to pomoze, teraz bralam 3 na tydzien jak mi sie przypomnialo.

wczoraj wypralam ostatnie ciuszki dla filipka troche tego jest teraz czeka mnie prasowanie i juz bede
szszczesliwa bo ty na

[ Dodano: 2010-07-05, 10:46 ]
bo to najgorsze chyba :ico_olaboga:
ogonie staram sie teraz ogarniac dom na bierzaco zeby potem nie miec za duzo do roboty, dobrze ze zuzanka chociaz grzeczna jest :ico_sorki:
Dona, ja jak zjadlam za duzo truskawek to mi takie czerwone krostki powychodzily na calym brzuchu i rekach, wiec mysle ze to uczulanie jakies, wypilam wapno i przeszo, myse ze to u ciebie to samo.

a mj synek grzeczny jakis dzis, biedny tylko sie rozciagac moze w brzuszku i tez jakis lenowy jest, i w nocy tez.

dobra lecec bo juz mi ciezko sie robi i duszno i zaczyna krecic w glowie :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

05 lip 2010, 10:51

Marta mam nadzieje ze siostra szybko wroci do zdrowia
Aldona na cholestaze trzeba zrobic proby watrobowe ale moze jak pisza dziewczyny to od truskawek, wiesz teraz nasze cialo jest wrazliwsze
Basiu dbaj o siebie , wszystko spokojnie , ja tam wole robic cos dluzej ale wolno
ja dzisiaj wzielam nospe,bo bolal mnie brzuch(tak mocno), mysle ze to nerwy, jakos do mnie doszlo ostatnio ze zostalo mi 10 tygodni ciazy, jakkos mnie to trafilo , zaczynam panikowac, poza tym maz zmienia pracy mialo byc lepiej(pod wzgledem finansowym bedzie)a znowu cale dnie nie bedzie go w domu, tesciowa mi dziala na nerwy, jakos tak mi sie kumuluje

[ Dodano: 2010-07-05, 10:56 ]
aaaaaaaa zapomnialam dopisac ze od 4 dni mam mega opuchniete stopy(kostki brak) i wszyscy mnie strasza zatruciem ciazowym, mam juz dosyc

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

05 lip 2010, 11:02

ja dzisiaj wzielam nospe,bo bolal mnie brzuch(tak mocno), mysle ze to nerwy
Na pewno to nerwy, nie denerwuj się, dużo wypoczywaj. Ja też mam strasznie wścibską teściową, niby nie chce się wtrącać, ale cały czas coś komentuje. Jak to dobrze, że w innym mieście sobie mieszka.
U mnie strasznie gorąco.
Basia ja mam tak samo, ostatnio stwierdziłam, że czuję się gorzej niż nie jedna starsza pani. Cały czas jestem zmęczona, leją się ze mnie siódme poty. Coś okropnego, najlepiej jak bym leżała cały dzień, ale tak oczywiście się nie da ja ma się już dzieci :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lip 2010, 14:19

WITAM :ico_haha_02:

Sylwia :ico_szoking: jejciu, to musiałas mieć stracha, ale aż tak dałas czadu z chodzeniem, uwazaj kochana :ico_oczko:

Dona jak tam wekowanie idzie?
Trzymam kciuki...to masz powera do tego :ico_sorki:

Marzena współczuję Wam tych komarów, u nas czasem jakis pajączek połazi, a dzisiaj miałam slimaka w domu...nieiwem skąd sie wziął :ico_szoking:
Dobrze że mnie synek uswiadomił ze jest bo bym nie upatrzyła :ico_haha_01:

Marta fajno że sobie odespałaś , a siostrze życze szybkiego powrotu do zdrówka!

Basia oby było lepiej, nie przemęczaj się.

Sylwia ja tez juz troche zaczynam sie troche denerwować...jak to będzie.
Ostatnio zdałam sobie spraweę z tego że dla mojego Antosia to będzie bardzo cięzki rok :ico_noniewiem:
nie dość że zaczyna szkołę...nowy rozdział w swoim zyciu to jeszcze przyjdzie na świat braciszek...bedzie mu sięzko...chociaz zrobimy wszystko żeby nigdy nie poczuł się zazdrosny , odrzucony itp :ico_nienie:
ale napewno to wszystko nie będzie dla Niego łatwe...
boję się czy damy ze wszystkim rade.
...no i sam poród oj i cała reszta :-)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

05 lip 2010, 15:06

Sylwia to tylko 10tygodni,nie strasz.
Ludzie nic dla małej nie mam poprane,dla siebie do szpitala tez sporo brakuje,no i coś dla małej potrzebne na wyjscie-zgroza,jak ktoś mi jeszcze przypomni że to tak mało czasu to trupem padnę-aaaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

05 lip 2010, 15:50

ja jestem w trakcie prania i prasowania , wlasciwie dla dziecka mam wszystko(moze poza kilkoma rzeczami z apteki)natomiast dla siebie prawie nic, zastanawiam sie czy tak juz bedzie zawsze, ja na samym koncu :-D
ja dzisiaj mam kiepski dzien , zdazylam sie poklocic z Seba, poplakac 3 razy , pogodzic z mezem i znow poklocic, czy to pogoda czy hormony? wogole jestem do niczego

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość