Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

12 lis 2009, 17:54

A JA NA SZCZESCIE WLASNIE DZIEKI MOJEMU MEZOWI TAK NIE URODZILAM.
ja nie urodziłam w parku i nie uwazam tego za czyjakolwiek zasługe :ico_puknij:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 lis 2009, 21:15

laurunia20 Wybacz, ale nie rozumiem na jakiej podstawie stwierdziłaś, że mój mąż mnie nie kocha i dlaczego mam się z nim rozwieść i nie jest mnie wart :ico_szoking: Napisz mi to, wyjaśnij bo nie kumam za bardzo ... :ico_noniewiem:
Mój Tomek podczas pierwszego porodu był za mną cały czas-tyle, że w takim pokoju dla tatusiów czy innych asystentów- mógł wchodzić kiedy chciał, ale ja sobie świetnie dawałam radę, opieka wspaniała, poród sprawny więc nie czułam potrzeby wołania go do siebie.
Przy drugim porodzie miał być tak samo w tej poczekalni i jak coś się miało dziać to miał wejść-tak byliśmy umówieni i byłam zadowolona. Niestety położne zabroniły mu wejść na oddział, wyrzuciły za drzwi widocznie im nie pasował bo chciały spać. Byłam spokojna bo rodziłam już w tym szpitalu i opieka była świetna więc nie miałam podstaw wszczynać awantur. Gdybym była wróżką i wiedziała co mnie czeka..no ale nie jestem ani mój kochany Tomuś.

....hm... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-11-12, 20:17 ]
No to się nam watuś zrobił off top :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 lis 2009, 22:05

laurunia20 Nie obrażaj się bo to dziecinne ...

Jeśli możesz to odpowiedz na moje pytanie ( PW)dlaczego tak sądzisz, chętnie podyskutuję ale nie tu bo to nie ten temat.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

12 lis 2009, 22:36

Wiem że to nie na temat ale muszę to napisać: Małgosie i Tomka znam osobiście i w 100% do siebie pasują kochają się i są ze sobą szczęśliwi, no i są wspaniałymi rodzicami dla Martusi i Wojtka. Buziaki Małgoś :-D :-D :-D

Ps: Nie osądzaj jak sam nie chcesz być sądzony.

lilo

13 lis 2009, 09:29

bo mam lepsze rzeczy do zrobienia w zyciu, to jest zlodziej czasu
Mądry człowiek wszystko potrafi pogodzić :ico_oczko:
Nie osądzaj jak sam nie chcesz być sądzony
Dokładnie tak - laurunia20, potrafisz wydawać ostre sądy a sama się obrażasz to krytykę wobec siebie.
co znaczy wywazone?
Znaczy że mamy dbać o to żeby forum było przyjaznym miejscem dla wszystkich i nie wolno nikogo obrażać - można się z kimś nie zgadzać ale trzeba to przekazać w cywilizowany sposób.

Przykro mi Małgorzatka, że twój wątek tak odbiegł od tematu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 lis 2009, 12:09

można się z kimś nie zgadzać ale trzeba to przekazać w cywilizowany sposób.
Jezeli ja sie wyrazam w sposob niecywilizowany to chyba nie do konca wiemy co ten zwrot oznacza.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

13 lis 2009, 18:29

JA BYM NA TWOIM MIESJCU ZASTANOWILABYM SIE DWA RAZY ZANIM BYM OBRAZILA KOGOS TAK, BO MOZESZ TO ZROBIC I W ZYCIU PRAWDZIWYM I WTEDY.... MALE WYPADKI MOGA SIE ZDARZYC, YOU KNOW WHAT I MEAN?
NO, TEGO SIE NIE SPODZIEWALAM, ROZDWOJENIE JAZNI.... TO PO PROSTUO WIELE ZA DUZO :ico_placzek:
PO DRUGIE, APROPO OBECNOSCI MEZA, W PRZYPADKU MALGORZATKI BYLAM PO PROSTU OBURZONA TYM, JAK SIE ZACHOWALY TAMTE POLOZNE, BO JAKBY ON BYL, TO NIE BYLOBY MOWI O ODBIERANIU PORODU SAMEMU... ALE... MOZE TAK JEST W POLSCE, MOZE TU RZECZYWISCIE KOBIETY RODZA W PARKU.. A JA NA SZCZESCIE WLASNIE DZIEKI MOJEMU MEZOWI TAK NIE URODZILAM.
NO I TYM ZAKONCZE, BO RZECZYWISCIE NIE TYLKO NA SIERPNIOWKI NIE BEDE ZAGLADAC, TU TEZ, ALBO... NIGDZIE, BO NIE WARTO... OGROMNA STRATA CZASU, LEPIEJ SWOIM DZIECKIEM LEPIEJ SIE ZAJAC I WZIAC SIE ZA ROBIENIE KOLEJNYCH ORAZ PRACOWAC DALEJ, BO OSTATNIO DUZO MAM :-D

pisanie dużymi literami oznacza krzyk ,nie szkoda Tobie glosu

Znaczy że mamy dbać o to żeby forum było przyjaznym miejscem dla wszystkich i nie wolno nikogo obrażać - można się z kimś nie zgadzać ale trzeba to przekazać w cywilizowany sposób.

Przykro mi Małgorzatka, że twój wątek tak odbiegł od tematu :ico_sorki:


[ Dodano: 2009-11-13, 17:37 ]

Jeśli możesz to odpowiedz na moje pytanie ( PW)dlaczego tak sądzisz, chętnie podyskutuję ale nie tu bo to nie ten temat.
bardzo proszę o nie odbieganie od tematu założonego przez Małgorzatka :-) :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

06 lip 2010, 23:44

:-D :-D :-D :-D Dalej podtrzymuję :-D i zapraszam serdecznie. :ico_brawa_01: U mnie po drugim porodzie to będzie już 2 lata obserwacji:-D

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość