Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

02 lip 2010, 16:00

Przerażające, a ja głupia zaakceptowałam bez czytania


lilo to widzę,że nie tylko ja tak zrobiłam, ja nk usunęłam z innych powodów i teraz kilka tyg temu załozyłam na nową, i o zgrozo na takie coś zgodziłam się.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 lip 2010, 16:22

ja narazie usunelam fotki, bo tez sie bardzo przywiazalam do tego konta...
i sama nie wiem co robic dalej?
Czy znaki wodne aby napewno pomoga?

Ja kiedys na wielu forach wstawialam fotki,a teraz szukam i wykasowuje, albo wklejam je na watkach zamknietych.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

02 lip 2010, 17:31

Czy znaki wodne aby napewno pomoga?
Na 100% nigdy nie można być pewnym ,ale lepsze to niż nic nie robić :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 lip 2010, 19:19

Pozytywka, masz racje.... od pon bede miala urlop, wiec znajde pewnie troszke czasu na oznaczenie fotek... najlepiej to chyba jakos tak po srodku nie?
bo takie z boku to powycinac moga

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

02 lip 2010, 23:08

bo takie z boku to powycinac moga
usunac znak wodny to zaden problem ;-)

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

03 lip 2010, 07:17

Ello;-)
NowaSejana napisał/a:
bo takie z boku to powycinac moga
usunac znak wodny to zaden problem
ramonka, myślę ,że nie dla każdego to takie proste.
Trzeba mieć już jakieś pojecie ,a zapisać zdjęcie na dysku to chyba juz wszyscy z podstawą znajomością kompa potrafią? :ico_noniewiem:
A poza tym każde zdjęcie podane obróbce traci na jakości ,co też powinno zniechęcać tych ,którzy nasze zdjęcia chcą wykorzystać jako swoje prace na jakimś fotoblogu. :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 lip 2010, 07:25

hej
dostalam dzisiaj wiadomosc
Drogi Użytkowniku,
Informujemy Cię o zmianie Regulaminu Serwisu nk.pl, która nastąpiła 22 czerwca 2010r.
Jego ujednolicona treść dostępna jest pod adresem nk.pl/regulamin
i zaraz zabieram sie do czytania pkt. 6

[ Dodano: 2010-07-03, 07:32 ]
widze, ze ladnie to zmienili... mam nadzieje, ze to nie przykrywka dla tego co bylo wczesniej

ART. 4 pkt. 10

d. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez NK, przekazanych pierwotnie w formularzu rejestracyjnym oraz ewentualnie następnie zmienionych w trakcie korzystania z Serwisu, w celu prawidłowego świadczenia Usług określonych w Regulaminie Serwisu, jak również w celach operacyjnych i statystycznych związanych z prowadzeniem Serwisu;
e. zezwalam na wykorzystywanie mojego wizerunku umieszczonego w Serwisie w celu świadczenia przez NK Usług i dostarczania funkcjonalności Serwisu, jak również oświadczam, iż Osoby, których wizerunek umieściłem w Serwisie udzieliły takiego zezwolenia;

No i wreszcie ART. 6 PRAWA AUTORSKIE
Użytkownik poprzez umieszczenie Danych, w szczególności wizerunku, materiałów lub wypowiedzi na Koncie własnym lub innego Użytkownika udziela NK niewyłącznej licencji na wykorzystywanie, utrwalania w pamięci komputera, zmienianie, usuwanie, uzupełnianie, wykonywanie publiczne, wyświetlanie publiczne, zwielokrotnianie i rozpowszechnianie (w szczególności w Internecie) tych Danych.

Czyli nic sie nie zmienilo :ico_szoking:
a juz myslalam, ze zmadrzeli

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

03 lip 2010, 12:40

NowaSejana, to wlasciwie to nie wiadomo co o tym myslec :ico_olaboga:

czy oni nie zmadrzeja ?

a co im to da ze beda taki regulamin stosowac? nie do pojecia to jest :ico_szoking:

Kaszkaj
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2010, 20:19

09 lip 2010, 20:29

Ja usunęłam, chociaż pewnie chcą wprowadzić jakieś innowacje, ale uważam że to za duża ingerencja ze strony portalu, a będzie jeszcze gorzej pewnie.

ryszka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 10 mar 2010, 15:49

12 lip 2010, 10:04

Ja oczywiście podobnie jak większość zaakceptowałam bez czytania :ico_wstydzioch:
Ale jak się zorientowałam, co się dzieje, to zaczęłam usuwać zdjęcia i zamierzam usunąć konto na zawsze. I tak większość z moich znajomych przeniosła się już jakiś czas temu na Facebooka.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość