Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

13 lip 2010, 08:26

Witam!
Noc koszmarna :ico_szoking: U mnie wszyscy domownicy nie wyspani :ico_olaboga: Tak by sie przydalo troszke deszczyku dla ochlody :ico_sorki: A mnie juz glowa boli od tego wiatraka :ico_placzek:
zuzab wspolczucia z gosciami :ico_sorki: Mi teraz tez by sie nie chcialo latac przy nich, chociaz czas szybciej leci.
Ja tez na jutro mam wizyte-kolezanki z pracy chca przyjsc mnie odwiedzic ze swiomi dzieciaczkami. No wtedy trzeba bedzie posiedziec na dworzu co bardzo mi sie nie usmiecha :ico_noniewiem:
my dzis tez wizyta, chyba o 18, nie pamiętam bardzo się denerwuję. wczoraj znów poxnym wieczorkiem swędziały mnie ręce i stopy, ajkos jednak zasnęłam. natomiast dziś moj W. powiedział,ze naopowiadałm mu w nocy o tej cholestazie,ze on nie mógł zasnąć
Dona zobaczysz bedzie ok!!! Na pewno to tylko zbieg okolicznosci. Trzymam mocno kciuki!!!!!!!

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

13 lip 2010, 08:35

ello
ja juz na nogach i nawet wyspana, musze sie zebrac i isc zrobic zdjecie do nowego dowodu, mam zaledwie 10 minut spacerkiem ale jak widze ten skwar to sie odechciewa, a musze pojsc to zrobic
my wizyta usg jutro (o tej godzinie bede pewnie juz po)strasznie ja przezywam , ciekawe ile moj maluch wazy i mierzy, no i czy nadal jest chlopcem :-D
Magda super ze mam a przyjechala , na pewno bedzie ci razniej, no i zawsze to pomoc przy Antosiu
dziewczynki trzymajmy sie dla naszych maluszkow :-) , moj wczoraj dawal czadu przez caly dzien ale to chyba przez salatke grecka z sosem czosnkowym, musze czesciej ja robic

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

13 lip 2010, 11:53

czesc dziewczyny
ja umieram :ico_szoking: leje sie ze mna ciagle , masakra dzis kreci mi sie w glowie i duszno mi jest
zuza jeszcze chodzi i mowi ze cos ja boli :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_placzek:

ja sie wykoncze przez te upaly.

brzuszek mi zjechal znow mocno w dól :ico_olaboga: a moze i dobrze tak jeszcze 4 tygodnie i moge rodzic bo juz mam serdecznie dosc.

moj skerbek tez aktywny o swoich porach a tak ogolnie to bardzo mnie juz boli jak sie rozpycha :ico_oczko:
milego dnia trzymajcie sie

[ Dodano: 2010-07-13, 11:55 ]
w nocy u nas bylo 23 stopnie ja spac nie moglam rozebralam sie do samych majtek i jakos zasnelam okna wszedzie otwarte i nic.

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

13 lip 2010, 12:15

ja wrocilam od fotografa ,wykapalam sie i znowu ze mnie leci, poddaje sie :-) , mialam jeszcze jechac do tesciowej ale nie potrzeba mi podniesionego cisnienia, bylam w aptece , kupilam zaledwie 6 rzeczy a rachunek 75 zl, normalnie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

13 lip 2010, 13:34

brzuszek mi zjechal
Dzis tez u siebie to zauwazylam, ale nie tak mocno ale tak trochę i czesciej mi sie chce siku :ico_sorki:

U nas w nocy w pokoju bylo 26 stopni :ico_szoking: Calą noc wentylator chodzil :ico_olaboga:
kupilam zaledwie 6 rzeczy a rachunek 75 zl,
Sylwia co takiego kupilas???

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

13 lip 2010, 13:55

kupilam wkladki poporodowe, majtki poporodowe, paracetamol w syropie, frida,sol fizjologiczna, bephanten(nie wiem czy dobrze napisalam nazwe)
Dona ja mam liste co potrzeba do porodu i szpitala w Wejherowie, dostalismy od naszej poloznej, jak chcesz moge ci wyslac
poza ty wczoraj dostalismy dyplomy ukonczenia szkoly rodzenia,kazdy po ksiazce
+po wielkiej siatce gratisow
rozlozylismy tez ostatnio lozeczko ,zeby wywietrzalo ,oczywiscie nasz kot pierwszy, najlepiej mamy ubaw bo lezy na dolnym pozomie, a dziecko bedzie na gornym i mamy lozko pietrowe :-D

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

13 lip 2010, 15:16

musze sie zebrac i isc zrobic zdjecie do nowego dowodu
ja tak sie zbieram od roku :-)
ja spac nie moglam rozebralam sie do samych majtek i jakos zasnelam okna wszedzie otwarte i nic.
ja zrobiłam tak samo, w ciagu dnia tez chodze w majtasach i koszulce, chyba się niedlugo rozpłynę :ico_zly:

[ Dodano: 2010-07-13, 15:19 ]
ja mam liste co potrzeba do porodu i szpitala w Wejherowie,
a to jest to samo, co na stronie szpitala?

[ Dodano: 2010-07-13, 15:24 ]
majtki poporodowe
a kupilas te z flizeliny czy siatkowe? przypomniao mi się teraz,ze u nas polozne mowily,zeby unikac tych z flizeliny , bo skóra nie oddycha :ico_noniewiem: A, i przypomniało mi sie jeszcze, jak moja siostra mówiła,ze w "jej" szpitalu to w ogole nie można było nosic majtasów poporodowych, tylko z samym podkładem trzebabyło lazic, normalnie jak kaczka :ico_puknij:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

13 lip 2010, 15:46

sprawdze pozniej co jest na stronie szpitala i ci napisze
a majtki siateczkowane bo takie mam na liscie ze szpitala i polozna nam o takich mowila
kurcze niby wiaterek wieje ale tak jakby chcial a nie mogl, wlasnie wciagnelam zimnego arbuza i misezke lodow i maly szaleje, jest tak goraco ze moj kot cale dnie siedzi w lazience w kabinie prysznicowej i jak chcemy sie wykapac to az zal go wyganiac

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

13 lip 2010, 19:29

A, i przypomniało mi sie jeszcze, jak moja siostra mówiła,ze w "jej" szpitalu to w ogole nie można było nosic majtasów poporodowych, tylko z samym podkładem trzebabyło lazic, normalnie jak kaczka
_________________
to prawda u nas w tym szpitalu gdzie rodzilam zuze tez nie mozna "niby" ale ja nosilam sciagalam tylko jak byl obchod lekarzy i potem zakladalam, dajcie spokoj bez tego to ja bym ta podpaske co chwile gubila :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2010-07-13, 19:31 ]
misezke lodow
mniammmmm mam kasata w lodowce zaraz sobie zjem
kupcie sobie dziewczyny te jednorazowe majtki z siateczki sa super, rozmar lepiej duzo wiekszy ja kupila sobie z zuza M i mnie cisnely XL sa super bo miesci sie wkladka i jest ok

[ Dodano: 2010-07-13, 19:32 ]
dobija mnie ze na kazdej stacji podaja inne temperatury :ico_nienie: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-07-13, 19:33 ]
rozlozylismy tez ostatnio lozeczko
ja rozkladam w sierpniu, materac i przescieradlo tez wloze a reszte jak wrooce z filipkiem ze szpitala

[ Dodano: 2010-07-13, 19:34 ]
wykapalam sie i znowu ze mnie leci, poddaje sie
witaj w klubie :ico_oczko:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

13 lip 2010, 19:41

ja po wizycie
szału nie ma, najważniejsze,ze mały ok, choć waży juz 1500g :ico_szoking: cholestazy nie ma, za to ten cukier... :ico_olaboga: DIETA mnie czeka, raczej taka do końca życia, bo jestem w grupie wysokiego ryzyka cukrzycy nieinsulinowej , po ciąży musze robic badania, kontrolowac cukier, generalnie mam uważać, bo inaczej beda leki :ico_olaboga:

a teraz ide zrobic sobie jakąs sałtkę
kurczę, musze założyć jakis zeszyt z przepisami dietetycznymi :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość