Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

13 lip 2010, 20:05

Dona super ze po wizycie ok, a cukier coz ......., u mojego taty w rodzinie wszyscy maja cukrzyce, wiec pewnie i u mnie wyjdzie, Dona najwazniejsze ze wiesz jak dbac o siebie no i pomysl jaka laska bedziesz :-)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

13 lip 2010, 21:27

Ja też po wizycie,ja przytyłam tylko kilogram,mała waży 1750g

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

13 lip 2010, 22:30

Dziewczyny za Wasze wizyty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dona nie przejmuj sie cukrzyca z tym da sie zyc. Dobra dieta Ci wystarczy takze ominiesz leki :-)
bcian, No Twoja mała tez kawał baby jest juz :-D
A z ta bielizna w szpitalu tez u nas jest ze nie mozna :ico_sorki: Własnie tak jak Basia pisala-babki sciagaja jak jest obchod. Ja sobie kupilam z siateczki XL :ico_szoking:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

14 lip 2010, 07:46

hej
no i pomysl jaka laska bedziesz
tez o tym pomyslałam, najgorzej to chyba zaczac :ico_olaboga:
A z ta bielizna w szpitalu tez u nas jest ze nie mozna
dla mnie to bez sensu, pewnie nie mozna, bo dupsko ma sie wietrzyć, no ale przeciez i tak łazi się z tymi podkładami :ico_puknij: więc na jedno wychodzi :-D
,mała waży 1750g
o, a ja myslałam, ze moj maluch jest duuuży, a ty tylko tydzien wcześniej i zobacz, jaka różnica :-)

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

14 lip 2010, 08:43

Witam!
Dzis u nas troszke chlodniej. Ja zaraz biore sie za sprztanie i pieczenia ciasta, bo dzis kumplele z pracy mnie odwiedzaja :ico_brawa_01:
dla mnie to bez sensu, pewnie nie mozna, bo dupsko ma sie wietrzyć, no ale przeciez i tak łazi się z tymi podkładami więc na jedno wychodzi
Dla mnie rowniez jest to bez sensu :ico_puknij: :ico_puknij: Nie wiem w jaki sposob mam to pomoc??? Jeszcze bym zrozumiala jezeli chodzilo o zwykla bielizne ale takie majtki poporodowe im przeszkadzaja??? Dziwne :ico_olaboga:
A ja juz mam wszystko kupione do szpitala. Tylko mnie zastanawia czy kupic jakies kosmetyki dla dziecka do szpitala :ico_noniewiem: Dziewczyny, a moze wy cos podpowiecie??? Bo ja nie mam bladego pojecia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-07-14, 08:46 ]
Aaa stawiam za kolejny tydzien :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A to za kolejne tygodnie dla Madzi i Sylwi :-)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

14 lip 2010, 09:16

Mydełko-ja mam akurat Nivea,pampersy,możesz wziąść olivkę,może coś do pupy-u nas pupy sami czymś smarowali ale tylko po kąpieli no i myli swoim mydłem.Co do majtek to i u nas nie można nosić i sciagalismy przed obchodem,po pierwszym porodzie nie miałam takich majtek i chodziłam jak głupia.
Magdalenajak po wizycie?

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

14 lip 2010, 09:38

witam i ja

dzisiaj w domku większość czasu spędzę, ten upał jest niemożliwy, zrobiłam rano 2 prania i suszy się wszystko na balkonie, trochę odświeżyłam mieszkanie i jakoś przyjemniej jest, młody śpi już prawie 2 godziny a ja zaczynam się nudzić :ico_oczko:
Maleństwo szaleje w brzuchu a skurcze też czasemk miewam, szczególnie podczas wysiłku fizycznego

jutro usg prenatalne, mam nadzieję że wyniki się nie nie zmieniły... a w piątek wizyta u mojego gina kolejne zwolnienie, ach już bym chciała żeby był wrzesień... :ico_wstydzioch:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

14 lip 2010, 10:37

hej dziewczyny

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wsze wizyty, dzieci rosna i to najwazniejsze :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Dziewczyny, a moze wy cos podpowiecie???
ja nie musze nic zabieraz tylko chysteczki dla dziecka, jak juz kiedys pisalam oni daja pampersy i kremik, kapia dzieci codziennie wieczorem zmieniaja im opatrunek na pepuszku i zakladaja nowy kawtanik.
u nas goraco ale ja czuje sie dzis ok, oprucz tego ze poce sie ciagle to jest znosnie,
madzens, za twoj kolejny tydzien :ico_brawa_01: :-D

a ja bymchciala zeby byl juz sierpniej

acha dostalam wczoraj 4 reklamowki ciuszkow ok kolezanki i juz schna na balkonie mam teraz tyle tego ze nie wiem kiedy on to wszystko zalozy, z zuza nie mialam tak dobrze wszystko musialam kupic.
milego dnia jak bym juz dzis niedotara

[ Dodano: 2010-07-14, 10:38 ]
Dona, bedzie dobrze, musisz tylko zastosowac diete :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

14 lip 2010, 10:41

Pampersy mam, chusteczki do pupy tez mam. Mydelko musze kupic :-) A co do oliwki to slyszalam ze nie mozna uzywac, bo maluszki po tym dostawaja ciemieniuche. A do pupy??? Sudacrem???
jutro usg prenatalne, mam nadzieję że wyniki się nie nie zmieniły... a w piątek wizyta u mojego gina kolejne zwolnienie, ach już bym chciała żeby był wrzesień...
Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2010-07-14, 10:46 ]
a ja bymchciala zeby byl juz sierpniej
Oj Ja tez bym chciala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bo jest juz mi ciezko :ico_sorki: Nogi opuchniete i tak ogolem :ico_sorki:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

14 lip 2010, 10:50

A do pupy??? Sudacrem??
dobry jest, ja mialam linomag na poczatek a potem mialam sudokrem

[ Dodano: 2010-07-14, 10:52 ]
madzens, ja tak patrze na twoj suwaczek a tam 35 dni :ico_szoking: ale niby mamy tylko 2 dno roznicy w terminie, i moj maly tez o tydzien starszy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość