Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 lip 2010, 08:22

my własnie z Rodos wrócilismy, bylismy 2 tygodnie i było super. bajka poprostu. a w sierpniu jedziemy na 3 tyg nad nasz bałtyk, żeby dzieciaczki jodu nawdychały ;) troszkę będę z mężem,troszkę z mamą.mały mój teraz taki wiek ma że odpoczynek przy nim w ciągłym ruchu, w domu sie tak nie naganiam bo wszystko znane i zabezpieczone, no ale może mi tam mąż czy mama pomogą i uda się wypocząć troszkę.

a jeślio upały chodzi to my do 16-17 w domu siedzimy, pomimo że ogródek mam. bo i tak młody nie usiedzi w cieniu tylko by latał po największym słońcu. rano tez nie dam rady wyjśc, bo dzieciaki śpią do 9, zanim im dam śniadanie, poubieram to się 11 zbliża i upał największy. samej mi też na taki skwar nie śpieszno, chociaz lubie ciepło.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

15 lip 2010, 08:53

Magdzinka, a gdzie sie w tym roku wybieracie na urlop???

My mieliśmy jechać na Chorwację,ale nic z tego,mąż nie bedzie miał wolnego :ico_placzek: :ico_placzek:

Beatris60, Ty szalejesz za to z wakacjami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mój Piotrek w największy upał nie chce wyjść na pole,mówi,że "goloncio" :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

15 lip 2010, 12:07

hej dziewczynki :ico_oczko:
dzisiaj dyrektor skrócił nam dzień pracy do 7 godzin do odwołania, ze względu na upały :ico_brawa_01:

BeataW, ja w tym roku w to samo miejsce się wybieram - czyli pod namiot do Jastarni

za to w przyszlym roku już się ze znajomymi umówiliśmy do Chorwacji właśnie :ico_haha_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 lip 2010, 13:28

i mnie sie chorwacja marzy, nie spotkałam jeszcze negatywnej opinii, każdy zachwycony....

ja szaleje, szaleje, poki moge to szaleje :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

15 lip 2010, 14:34

czyli pod namiot do Jastarni
A jak Asi mieszka się w namiocie??? :ico_oczko:
za to w przyszlym roku już się ze znajomymi umówiliśmy do Chorwacji właśnie
macie już upatrzoną miejscowość????
i mnie sie chorwacja marzy, nie spotkałam jeszcze negatywnej opinii, każdy zachwycony....
ja szczerze polecam, raz tam byłam i zakochałam się na zabój :-) Cudne widoki,wspaniała atmosfera i fantastyczni ludzie,bardzo otwarci,mili,uczynni,dla mnie-bajka :ico_haha_02:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość