wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

19 lip 2010, 09:27

no witam!!!

dawno mnie nie bylo ale jakos nie wiedzialam co pisac od 3 dni mamy cisze w domu z mezem a Zuzia spaceruje po dywanie przekreca s9e na wszystkie boki ale na plecy jeszcze sie nie przekreci ostatnio polozylam ja do lozeczka i przyszlam za 10min a ona lezy na wznak ochraniacz odwiazala nogi i sie cieszy:)

no narescie mama wychodzi dzis ze szpitala teraz czekac na wyniki beda za tydz

a co do usypiania Zuzia zasypia u nas na lozku sama bez bujania a pozniej ja przenosimy ale bede musiala nauczyc ja zysypiac w lozeczku

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 lip 2010, 11:45

wisnia3006, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzi za spacery po dywanie.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 lip 2010, 12:04

od 3 dni mamy cisze w domu z mezem
zycze żeby jak najszybciej rozwiązaliście problem
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla Zuzolka za wedróweczki :ico_oczko: :ico_oczko: zuh dziewczyna
i Dla Tobiaszka za przekręcanie na brzuszek :-D
u Nas zdecydowanie sie ochłodziło :-) :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 lip 2010, 13:16

U nas też chłodniej :ico_sorki: W końcu można odpocząc!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A oto cytat jaki wkleiła Martalka na czerwcóweczkach, spodobał mi się i wkleiłam też do naszego wątku, co by dodawał nam sił.

"Zmęczenie mieszało się z radością, że nareszcie jesteś.
Byłam dumna i szczęśliwa trzymając Cię w ramionach.
Wtedy myślałam, że dalej będzie już łatwo i prosto.
Jakże się pomyliłam.
Pierwsze dni z Tobą były przepełnione bólem i łzami
bo jestem tylko człowiekiem, ale serce rwało się do miłości.
I tak właśnie zaczęło się nasze wspólne wędrowanie."


[ Dodano: 2010-07-19, 13:18 ]
kaczorek, Tobie miałam wysłac wit. K, prawda? otóż dziś listonosz mi przyniósł przesyłkę spowrotem do domu :-/ Wysyłałam na adres który mi podawałaś, czyli ten w Piotrkowie Trybunalskim... Może wysłac na inny?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 lip 2010, 13:19

piękne słowa i oddają całą prawdę o macierzyństwie :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

19 lip 2010, 13:44

Hej kochane wpadlam na chileczke mam gosci i nie mam na nic czasu pelna chata normalnie :ico_szoking: u nas ok nasz wspolnik wraca do Pl lukasz zwalnia sie z pracy i bedziemy tylko sklep prowadzic bedziemy mieli wiecej czasu dla siebie :-D Huber rosnie jak szalony juz Kube przegonil :ico_szoking: w wieku 3m i jeden tydzien wazyl 7,900 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: masakra normalnie :ico_sorki: aniolkiem naadal jest i chyba najszczesliwszym dzieckiem na ziemi :-D chociaz jeden haha bo reszta to nerwusy jeden usmiechniety w rodzinie :ico_oczko: caluje kochane moje zagladne pozniej

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 lip 2010, 07:36

Witajcie
:-D :-D SANDRUSIA)), właśnie o Tobie myślałam co tam u was słychać a tu proszę
Huber rosnie jak szalony juz Kube przegonil :ico_szoking: w wieku 3m i jeden tydzien wazyl 7,900 kg
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale nono ale chłopisko Ci rośnie na skał
aniolkiem naadal jest i chyba najszczesliwszym dzieckiem na ziemi
hihi fajnie ze taki smieszek z Huberta koniecznie wklej fotki

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

20 lip 2010, 10:24

witam
my w sobotę ochrzciliśmy Jasia wszystko bylo super w kościele pięknie tylko Jasio płakał cały chrzest :ico_sorki: ale to strasznie nawet niewiedziałam że on wogóle może sie tak drzeć :ico_haha_01: przyjecie wyszło fantastycznie w pięknęj scenerii bardzo jesteśmy zadowoleni jak tylko będe miała już zdjęcia to napewno wrzucę :-)

Tibbi, strasznie cie przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: poprostu nie zdążyłam odebrać tej paczki z poczty :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: strasnie mi głupio ale czy mogła bym cie poprosić żebyś wysłała mi to jeszcze raz :ico_wstydzioch: na ten sam adres tylko może tym razem zwykłym listem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 lip 2010, 10:34

wszystko bylo super
no to fajnie że juz macie za sobą :-D
tylko Jasio płakał cały chrzest :ico_sorki: ale to strasznie nawet niewiedziałam że on wogóle może sie tak drzeć
może cos go wystraszyło :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: albo głosy w kościele
jak tylko będe miała już zdjęcia to napewno wrzucę :-)
w takim razie czekamy
A my zaraz będziemy zbierać sie na spacerek świeci słoneczko ale nie jest tak ciepło

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 lip 2010, 14:10

kaczorek, w takim razie dziś pójdę i wyślę list.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość