Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 lip 2010, 17:58

Iwcia 33, zaglądaj do nas częściej, gratuluję wspaniałych synów :ico_brawa_01: i chwal się ile się da, bo miło tego słuchać :ico_brawa_01:
edulita, nie mogę się na was napatrzeć jakie śliczne z was dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chloe, no nareszcie choć troszkę odetchniesz od tych dzieciaków i od szkoły :-D
no a ja się też pochwalę mamy zęba dzisiaj wystukałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

04 lip 2010, 19:19

Hej!
riterko, gratuluję pierwszego ząbka Lenki. Mała ma już 4 miesiące?!?!

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 lip 2010, 08:18

witam a co tu tak cichutko?
wakacje macie czy jak :ico_oczko:
no i do kompletu wylazł 2 ząbek :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 lip 2010, 22:54

:ico_tort: dziewczynki stawiam torcik za roczek Iduni spóźniony bo to było w niedziele ale ostatnio mam mało czasu na cokolwiek :ico_wstydzioch:
riterka, - gratulacje zabków czas leci i dzieci rosna normalnie nie sposób zatrzymac tego cudownego okresu na chwilke ciągle nowosci tak szybko sie rozwijają te nasze pociechy :-)
My teraz całe dnie poza domem temperatura robi swoje i nie da rady wysiedzieć w nagrzanych czterech ścianach :-)

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

16 lip 2010, 08:41

Hej! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla Iduni z okazji roczku!
edulitko, wiem coś o tym, my też siedzimy ciągle na działce u dziadków. Mały ma tam basen, może się pochlapać...
I u nas dziś święto rocznicowe. Obchodzimy piątą rocznicę ślubu, kiedy to minęło? :-)
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. My dziś imprezujemy w plenerze, na działce, będzie trochę ochłody.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 lip 2010, 21:25

edulita, no to tutaj też buziaki dla Iduni :ico_tort:
chloe, gratulacje z okazji 5 rocznicy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 lip 2010, 21:19

chloe, - kolejnych wspaniałych rocznic :ico_brawa_01: my tez piąta w tym roku :-)
riterka, - jeszcze raz dziękuje :ico_sorki:
pusteczki bo te upały nie dają żyć ale dobrze że choć co kilka dni któras cos skrobnie :-)

[ Dodano: 2010-07-18, 21:20 ]
o riterka, wy też piąta rocznica gratulacje :ico_brawa_01:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

19 lip 2010, 21:37

Hej!
Dziękuję dziewczynki :-) Pięć lat to już sporo czasu. My ciągle się docieramy :ico_oczko: i zdarza się, że nie jest łatwo. Tak to jest jak muszę dzielić się mężem ze sportem :ico_zly: A wiecie, ta nasza impreza z okazji piątej rocznicy w zasadzie nie udała się :ico_noniewiem: Dlaczego? Cała impreza odbywała się na działce, ok. 19.00 babcia chciała zadowolić Maciusia i zgodziła się przewieźć go na bagażniku na rowerze, niestety mały był nieostrożny :ico_olaboga: i... w czasie jazdy jego nóżka utkwiła między szprychami a metalowym prętem roweru :ico_placzek: , ciężko było ją wydostać, nagięliśmy kilka szprych. Maciuś przerażony przez dwie godziny płakał wtulony w moje piersi :ico_noniewiem: , później zasnął. Nie byliśmy na prześwietleniu, nóżka jest zbita, robimy mu na noc kompresy, bo w dzień nie da rady, przecież Maciej bez biegania nie może żyć :ico_oczko: . Na szczęście nie boli go, dzisiaj mi to dobitnie oznajmił w czasie kąpieli, że jak skacze, biega i chodzi to nóżka go nie boli, ale jak się jej dotyka to i owszem. Ma potwornego siniaka i pewnie stąd ten ból, na szczęście opuchlizna już zeszła. Najedliśmy się niezłego stracha.I tak świętowaliśmy :ico_olaboga: Jak mały spał, to było już w porządku, ale niestety to zdarzenie zgasiło całą mają radość.

U nas dziś było dużo chłodniej, ale wiem, że zapowiadają znowu upały.A co u was?
riterko, ty to będziesz obchodzić już szósta rocznicę ślubu, nie??

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 lip 2010, 12:45

chloe, - oj to rozumiem że euforia z imprezy opadła na szczęście że skończyło się na siniaku - biedny Maciuś napewno musiał to przeżyć :ico_olaboga: nic straconego szóstą rocznice sobie odbijecie kolejna imprezką bez dodatkowych nieplanowanych atrakcji
U nas nadal upał może mniejszy niż był ale nadal smaży :ico_noniewiem:
riterko, ty to będziesz obchodzić już szósta rocznicę ślubu, nie??
tak żle spojrzałam na sówaczek zamiast miesiące odczytałam 5 lat i 10 dni :ico_wstydzioch: :-D :-D :-D
My dziś idziemy do babci na imieniny więc dziewczynki już szykuję i zaraz się zbieram po prezent a później na imprezke :-) miłego dnia

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 lip 2010, 19:00

chloe, o masakra biedny Maciuś, dobrze, ze tylko tak to się skończyło, no i mało fajny finał świętowania ale jeszcze sobie odbijecie
a rocznica faktycznie 6 i też się docieramy, choć przy 2 dziecku jest już łatwiej i czasem nie trzeba nic mówić :ico_oczko:
edulita, no to miłej imprezki życzę

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość