Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

27 lip 2010, 18:35

Sylwia mi tez tak leci. Czasem malo co, a czasem wiecej.

jolaaa.81
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 23 lip 2010, 17:59

27 lip 2010, 19:38

Hej, ale mam doła dzisiaj, czyżby to ta pogoda ? już nie wiem co ze sobą zrobić, a zresztą co tu robić jak mam leżeć :ico_sorki:

Dona ja na kolcje tą drugą tak ok 22 jem zazwyczaj kanapkę z chlebkiem chrupkim (zresztą tylko takie mogę), masło,szynka i pomidor albo ogórek i mam ok 80.
Chociaż wczoraj usmażyłam sobie kotlety z białego sera z przepisu z neta i dziś miałam tylko 77

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

27 lip 2010, 19:42

madzens, no to super ze wszystko oki po wizycie :ico_oczko:

mi nic nie wycieka z piersi mam je tylko na przemina czasami bardziej takie pelne a czasami nie, z zuza mi leciala siara

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

27 lip 2010, 20:43

zresztą co tu robić jak mam leżeć
Basiu, a zuzia co na to leżenie twoje? marudzi?

madzens, ty juz w blokach startowych, fajnie,ze wszystko oki :-)

jola, też chyba kupie wasę do jedzenia, generalnie juz sma nie wiem, co jesc, echo w lodówce...a małz wpracy dzisiaj...no nic, zrobie sobie kanapke...a dziewczyny na innym forum napisały mi,ze na noc zalecaja jesc więcej białka niz weglowodanów...spróbuję :ico_noniewiem:

a mi to dzis zbiera się do płaczu, rano juz sie wkurzyłam, troche pochlipałam sobie, a teraz łaze po domu jakas taka niespokojna,jakis dół mnie ogarnia :ico_zly:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

27 lip 2010, 21:04

od 17 mam skurcze co 5 minut, strasznie boli mnie krocze do tego plecy i głowa, czekam jeszcze bo nie chcę jechać za szybko do szpitala, poza tym nie mam spakowanej torby i nie kupiłam jeszcze kilku rzeczy... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

27 lip 2010, 21:56

Ojej Tweety123, nie za szybko??? Moze to tak chwilowe? Oby wszystko dobrze bylo :ico_sorki:
madzens, ty juz w blokach startowych
Chciala bym, ale juz mam takie przeczucie, ze przechodze jeszcze tydzien po terminie :ico_noniewiem:
Dziewczyny Ja tez juz mam coraz czesciej takie doły :ico_sorki: Okropne to uczucie :ico_placzek: Ale musimy to przetrwac :-)

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

27 lip 2010, 22:09

myslalam ze tylko u mnie z humorami cos nie tak ale widze ze wy takze nie najlepiej sie macie :ico_olaboga:
maz mnie omija szerokim lukiem :ico_haha_01: , oby nie nadepnac mi na odcisk a dzieci tez chyba wyczuwaja bo chodza jak zegarki :ico_sorki: , dzis ich nawet do spania nie musialam zapedzac 10razy jak zawsze :ico_sorki:

tweety daj znac czy ci przeszlo...mam nadzieje ze tak, trzymam kciuki

basia, zuzab za wasz ostatni miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

28 lip 2010, 07:28

heloł
ciekawe, jak tam tweety, mam nadzieję,ze to jakis fałszywy alarm :ico_olaboga:
a ma któras z was tel. do niej?

a mnie moja mala od samego rana :ico_zly: :ico_zly: jeszcze z zamkniętymi oczami:mamusiu, chce zjesc snaidanko, kamapke z miodkiem, a jak jej zrobiłam to nie je... :ico_zly: :ico_zly:
I w dodatku dokropnie pada, zatem nici z pojscia do sklepu... :ico_zly: :ico_zly:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

28 lip 2010, 08:50

Raczej za wcześnie te skurcze u Tweety
Znajoma trafiła ze skurczami do szpitala to trzymaja ją już tydzień poleży do porodu,jeszcze ok3tygodnie.
Mi w nocy ręce drętwieją lub mam skurcze łydek,mam dosyć

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

28 lip 2010, 09:06

Hejka!
U nas pogoda do bani, pada dosc mocno. Ostanio noce dla mnie sa okropne :ico_sorki: Nie moge spac :ico_noniewiem: Wszystko mnie juz boli :ico_sorki:
jak tam tweety, mam nadzieję,ze to jakis fałszywy alarm
a ma któras z was tel. do niej?
Wlasnie co z nia??? Ja nie mam nr. Dziewczyny ja tak myslalam, ze powinnismy sie wymienic nr tel jak by co, wtedy kazda bedzie wiedziec co sie dzieje :-)

A i stawiam za kolejny tydz. :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa:

Dla Madzi i Sylwi za Wasze kolejne tyg. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A wlasnie Madzia tez ostatnio cos sie nie odzywa???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość