Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 sie 2010, 19:34

pewnie po tej apetycznej fotce z Mają...???
żebyś wiedziała :-)
Ja wróciłam z wyprawy do centrum z... urządzeniem do gotowania na parze
jednak :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

01 sie 2010, 19:34

no a z tymi urodzinami ja mam termin na 17, 19 ja mam urodziny a 20 moja mamusia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 sie 2010, 19:43

troche nam bylo bidnie ostatnio i juz wyczekiwalam wyp;laty, wszystkie przekaski si pokonczyly a ja akurat wtedy mialam takie zachcily
ech skad ja to niestety znam........
wazylam sie wczoraj i niby 4 kg
u mnie ostatnio bylo 8 kg na plusie, teraz az sie boje wejsc, ale podejrzewam, ze 10 juz jest mnie wiecej :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-08-01, 19:45 ]
maz pojechal do tescia po flaki bo tesc ugotowal caly kociol, a moj maz uwielbia flaczki swojego taty, wiec pojechal po garnuszek :-D ja nie lubie blehhh :-D
gotuje sobie kukurydze a co tam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-08-01, 19:46 ]
no a z tymi urodzinami ja mam termin na 17, 19 ja mam urodziny a 20 moja mamusia
no to istnieje duuuze prawdopodobienstwo, ze wlaniesz komus ladny prezent :ico_oczko:

Moj syn urodzil sie w urodziny swojej prababci czyli mojej babci :-)
teraz moge urodzic w nasza rocznice slubu, choc musialoby to nastapic sporo przed terminem, bo rocznica 4 listopada a ja mam termin na 20.

[ Dodano: 2010-08-01, 19:50 ]
ciekawe gdzie sie podziewa nasza justysia????????????????????

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

01 sie 2010, 20:03

a ja jestem tak dzis objedzona że szok, właśnie wciągłam tak na szybko kiełbaske z keczupem z wczorajszego grilla

na wieczór kupiłam sobie dużego loda koktajlowego, ale zjem sobie na spokojnie jak młody pójdzie spać, ale pewnie koło 22.00 bo spaliśmy dziś w południe 2 godz

a co do calzone to bede robiła chyba w tym tyg bo juz mi sie znudziły te "normalne obiadki"
tylko że młody ma podniebienie francuskie i nie zje mi wszystkiego
karolina-ch napisał/a:
troche nam bylo bidnie ostatnio i juz wyczekiwalam wyp;laty, wszystkie przekaski si pokonczyly a ja akurat wtedy mialam takie zachcily


ech skad ja to niestety znam........
no ja tak samo
juz odliczam na kalendarzu dni do 10, a mamy jeszcze 21 sierpnia wesele i musze sobie cos kupić bo w nic nie wejde
....no i wesele 11 wrzesnia i w pażdzierniku :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ciekawe gdzie sie podziewa nasza justysia????????????????????
eeeeee no własnie................

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 sie 2010, 20:21

młody ma podniebienie francuskie i nie zje mi wszystkiego
to tak jak i moj mlody :ico_oczko: to co je to na palcach jednej reki mozna by bylo zliczyc :ico_zly:
juz odliczam na kalendarzu dni do 10
to tak jak ja :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

01 sie 2010, 21:09

załapałam doła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

moja siostra od miesiąca mieszka w ustce bo szwagier ma tam jakąś budowę-tzn jest kierownikiem budowy
własnie rozmawiałam z nią 20 min
gadałyśmy co tam u nas, co u nich...
mówiła że teskni za nami,rodzicami i za domem tzn tym swoim domem w poznaniu :ico_placzek: :ico_placzek:
bylismy u nich tydz czasu, i obiecałam jej że jak krzysiu bedzie jechał do słupska to na tydz jeszcze do niej przyjadę
ale chyba nici z tego bo nic nie pasuje
....bo moja wizyta u lekarza, bo fryzjer, bo wesele........
ja moge sobie jechać do mamy nawet codziennie a ona tam umiera z tęsknoty
bo my wszyscy tzn rodzeństwo jesteśmy bardzo zżyci ze soba i chyba dlatego
smutno mi jak diabli :ico_placzek:
ehhhhh
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

01 sie 2010, 22:56

wazylam sie wczoraj i niby 4 kg na plusie
jak ty to robisz? Mi już przybyło ok. 10 kg :ico_szoking:
mam termin na 17, 19 ja mam urodziny a 20 moja mamusia
to może uda ci się i będziecie razem świętowac urodzinki

Ja mam termin z USG na 5 listopada a 3 listopada mam imieniny tak więc jak dzidzius sie pospieszy to będzie super prezent imieninowy
mamy jeszcze 21 sierpnia wesele i musze sobie cos kupić bo w nic nie wejde
no to poszalejemy 21 sierpnia bo ja też tego dnia bedę na weselu :-D
Dzisiaj przymierzałam swoja sukienke no i sie w nia mieszczę, bo jest odcinana pod biustem i ma z tyłu wiązania tak więc trochę poluźniłam i pasuje.

ania-84 mam nadzieje że jednak dojdzie do spotkania z siostrą. Głowa do góry. Trzymaj się

No własnie gdzie sie podziewa ejustysia mogła by wpasc na chwilunię i się odeldować. :ico_nienie:

Jutro z rana mam wizytę u ginka na NFZ ale usg bedę miała dopiero pod koniec sierpnia.
Dobra oczki mi się kleją wiec zmykam do zobaczenia jutro wieczorkiem :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 sie 2010, 23:16

aniaj84, zazdroszcze Ci takiej wiezi z rodzicami, rodzenstwem....zazdroszcze Ci nawet tego, ze teraz tesknisz.
Ja niestety mam strasznie kiepskie relacje z rodzicami i rodzenstwem....z rodzicami bylo ok do momentu az rodzenstwo nie zaczelo mieszac....
zreszta szkoda gadac, tylko przykro jak cholera, bo to najblizsza rodzina i nawet to, ze jestesm teraz w ciazy i potrzebuje wsparcia jakos ich nie zmiekcza....ale mowi sie trudno i zyje sie dalej.
A Tobie kochana zycze byscie sie jak najszybciej spotkaly, Głowa do gory bedzie dobrze, dacie rade!!!!
usg bedę miała dopiero pod koniec sierpnia.
ja usg nie wiem kiedy, ale 31 sierpnia mamy to echo serduszka naszej Maji i az cala sie trzese jak o tym pomysle :ico_chory: :ico_chory: bardzo sie boje o nasza malenka :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-08-02, 08:03 ]
czesc dziewczyny :-) pobudeczka :-D :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
ja musialam rano wstac :ico_zly: :ico_zly: choc moglabym jeszcze pospac bo synu spi, ale coz czekam na hydraulika...
ktos nam lazienke od wczoraj zalewa i nie mozna dojsc kto, bo to nie ten ktos nad nami tylko to jakos po skosie podobno leci, niby nie wiele, ale sufit do skrobania i malowania :ico_zly: a w lutym remont byl :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

02 sie 2010, 08:21

czesc:)
Sarutka jeszcze spi, kurcze kawy nie mam a ledwo patrze na oczy...czekam az wstanie i do sklepu trzeba leciec:))
Monia to przykra sprawa z rodzinka...wspolczuje ja na szczescie mam super kontakt z najblizszymi...
dziewczyny co na obiad dzis macie? matko nie mam zupelnie pomyslu.....

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

02 sie 2010, 09:00

witam sie poniedziałkowo :-D
Monia M, szkoda, że tak wam sie poukładało
nas jest pięcioro i każdy za każdym w ogień by skoczył
najśmieszniej jest z moją siostra bliźniaczką bo najlepiej sie dogadujemy na gg, bo jak sie spotkamy to zaraz o coś sie pokłocimy :ico_haha_01:
Monia ale może nie wszystko jeszcze stracone....?

ja właśnie zjadłam śniadanie
1,5 bułki
zaraz wybuchne :ico_noniewiem:
musze sie wziąść dziś za sprzątnie bo nie sprztałam w sobote bo nas nie było i mam dzis kupę roboty :ico_noniewiem:

a co do obiadku to mam dziś barszyk zabielany + ziemniaczki i jaja sadzone

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość