Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 sie 2010, 19:27

Dziewczyny widziałyscie ten link który mam w podpisie? :ico_oczko:
Ta kołysanka jest cudna, ja wczoraj sie popłakałam jak obejrzałam :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-08-01, 19:28 ]
Wiadomo co z Tweety ?

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

01 sie 2010, 19:31

Hej
Madziu szkoda mi Antosia pewnie strasznie go swędzi. Wiecie co ja nie chorowałam jeszcze na ospę, nie udało mi się zarazić od siostry, a potem nawet córka nie przeniosła na mnie tego wirusa.
Ja dziś cały dzień w domku, wczoraj trochę się pogościliśmy z mężem i znajomą, więc rano sobie pospałam - do 10.30 :-D
Ja do szpitala też biorę ubranka w rozmiarze 56-62. Tylko ja nie mam jeszcze dla siebie koszuli i stanika do karmienia.
Moja Marysia strasznie się wypycha, szczególnie z lewej strony często łokieć albo stópka wychodzi albo boleśnie sobie przepływa ale mimo wszystko uwielbiam to uczucie :-D

[ Dodano: 2010-08-01, 19:41 ]
Madziu kołysanka bardzo piękna :-)

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

01 sie 2010, 21:31

Heja!
A ja nie dawno wrocilam z wycieczki-bylism u brata pod domkiem :-) A teraz juz padnieta jestem i zaraz ide w bety :-)
A z ta ospa nie chce mi sie wierzyc, ze mozna przejsc drugi raz :ico_olaboga: To juz dla mnie czysty przypadek. Chyba, ze wczesniej to nie byla ospa???
Moja Marysia strasznie się wypycha, szczególnie z lewej strony
moj synus tez tylko po lewej stronie bardziej wypycha :-D

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

02 sie 2010, 08:38

ello
Madzens mozna zachorowac 2 raz na ospe, ale jak pisalam zalezy ile masz przeciwcial w organizmie
moj synek troche w nocy poszalal ale to tego co bylo miesiac temu to naprawde niewiele, za to ja ostatnio spac nie moge , mecze sie do 2-3 w nocy , potem budze co chwila a rano jestem nieprzytomna i wieczorem to samo
Madziu ja te piosenke znam, zawsze przy niej placze, nie wiem czemu wywoluje we mnie takie emocje

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

02 sie 2010, 08:45

Heja!
Madzens mozna zachorowac 2 raz na ospe,
Juz o tym tez slyszlam ale dziwie sie bo to przeciez choroba wirusowa. Ja mialam dosc mocna ospe juz bym drugi raz nie chciala miec :ico_sorki:
U nas dzis bardzo cieplo :ico_olaboga: I chyba dzis sie nigdzie nie wybieram w taka pogode :ico_noniewiem:
Ja tez ostatnio zle spie. Zasne dosc szybko tylko co chwile sie budze, a jak juz jest widno to koniec dla mnie snu. Wtedy po obiedzie weznie mnie na spanie :ico_spanko:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

02 sie 2010, 08:58

Hej
U mnie też dziś już jest bardzo ciepło. Dziś w nocy budziłam się z trzy razy, a o 6 jestem już na nogach, albo tylko przewalam się w łóżku. Z jednej strony to dobrze bo człowiek już się przyzwyczaja do pobudek w nocy :-D
Jeszcze muszę dziś skoczyć na miasto opłaty porobić, choć strasznie mi się nie chce, ostatnio najchętniej w domu bym siedziała.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 sie 2010, 09:55

Ja też dziwię się bardzo że mozna przejść dwa razy ospę, mi tu lekarze mówią że jak przechodziłam i jestem tego pewna to nie ma mozliwości żebym zachorowała, no ale dzisiaj na 12 idę zrobić ten test na przeciwciała, dla spokoju.

Mój synuś strasznie płacze z bolu , i szczypią go te krosteczki, smaruje go, podaje syropki i płacze raazem z Nim :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-08-02, 09:58 ]
Jakbym zachorowała jeszcze na koniec na ospę, to bym sie już chyba na dobre załamała :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

02 sie 2010, 11:36

madziu nie ma takiej możliwości żebyś zachorowała 2 raz na ospę ja miałam w kwietniu kontakt z bratanica która miała ospę i jakoś sie nie zaraziłam a przechodziłam ospę jako dziecko ,więc nie masz powodu do zmartwień

a ja sie witam z wami poniedziałkowo, u nas upał sie zapowiada a ja muszę z kotką do weterynarza na zastrzyk jechac ,ale dobrze że klima w aucie działa to jakoś wytrzymam

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

02 sie 2010, 13:11

witam was moje kochane
ja dzis sie wzielam za sprztanie oczywisciwe powoli zeby nie zrobic sobie krzywdy i dopiero skonczylam umylam podlogi i troche ogarnelam dom michal mi duzo pomaga wiec jest oki, troche juz ze mnie zeszlo to "pilnowanie sie" i jakos tak nie stresuje sie ze moge urodzic w kazdej chwili.
ooo wlasnie mam skurcz, ale one szybko przechodza.
jutro ide na badnie moczu i krwi juz ostatnie w srode dzwonie do lekarza i umawiam sie na wizyte, moze kaze mi przyjechac w czwartek do szpitala na ktg :ico_oczko:
u nas dzis duszno bo ma padac i pewnie bedzie, ale ogolnie nie jest zle,
zupe fasolowa dzis gotuje zaraz pewnie bedzie glodna,

moj synek taki cichy od wczoraj penie jest juz bardzo nisko i ciezko mu sie ruszac, ale swoje tez umie pokazac.

Magdalena_82, bardzo mi zal twoje synka, spa jest okropna, ja mialam chyba 10 lat jak ja przechodzilam swedzilo okropnie :ico_zly:
trzymaj sie :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-08-02, 13:12 ]
tak wiec nadszedl ten upragniony SIERPIEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_szoking: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-08-02, 13:15 ]
kołysanka przepiekna :-D

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

02 sie 2010, 13:35

tak wiec nadszedl ten upragniony SIERPIEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Masz racje Basiu-ten wyczekiwany sierpien nadszedl :ico_brawa_01: Ciekawe teraz, ktora pierwsza urodzi??? :ico_ciezarowka:
Madziu-wspolczucia dla Twojego synusia :ico_sorki: Ciezko wytlumaczyc dziecku, ze ta ospa tak juz jest nieprzyjemna no i te swedzenie okropne :ico_zly: Ale pare dni jeszcze i po bolu. Najgorszy poczatek jest :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość