NICOLA_1985

sklep z asortymentem dziecięcym mający podpisaną umowę z NFZ

03 sie 2010, 18:54

Czy ktoś ma wiedzę na temat istnienia sklepów z asortymentem dziecięcym , które mają podpisaną umowe z NFZ????
dostałam recepte na wózek dla córki od neurologa, dofinansowanie jest w wysokosci 1800 zł, upatrzyłam sobie wózek za 800 zł i dowiedzialam sie od rehabilitanta ze moge reszte pieniazków wykożystac i dobrac jeszcze cos po za wozkiem z tego sklepu (a mojej wiedzy tylko sklepu medycznego) (dla dziecka), zebym sie nie dała zrobic w bambuko ze kupie wozek za 800 zł a sklep sobie zinkasuje 1800 zł i 1000 zł ktory sie nalezy mojej corce pojdzie do kasy sklepu medycznego np. jako prowizja za sprowadzenie wózka :ico_puknij: bo teoretycznie moga sobie naliczyc np. 100 % wartosci wozka za sprowadzenie :ico_noniewiem:
jesli ktos miałby takie informacje byłabym wdzieczna za pomoc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mogłby to byc nawet sklep internetowy... ale sprawdzony.. jesli takowsy istnieje.. ja szukałam w googlach juz wpisywałam cuda niewidy i nie umiem znaleźc.. :ico_noniewiem:
po za tym sklepy medyczne chyba raczej nie mają w ofercie nic fajnego dla dzieci??? a raczej proteza nogi czy cewniki to nie jest zabawka dla 3-latki :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 sie 2010, 21:09

NICOLA_1985 Zajdz sobie do PEFRON'U i tam cię powinni pokierować do odpowiednich sklepów, podać strony na jakich możesz coś kopić.

[ Dodano: Wto 03 Sie, 2010 21:10 ]
Na Pw wysyłam Ci stronę.

NICOLA_1985

03 sie 2010, 21:24

dziękuję :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

03 sie 2010, 22:49

właśnie miałam Ci to samo napisac o tym pfronie ale zauwazylam ze gosia juz napisała :ico_haha_02:
nie wiem jaką ci stronke na pw napisala czy to strnka pfronu czy jeszcze cos innego? bo jak nie to Ci wysle link na pw :ico_haha_02:

NICOLA_1985

03 sie 2010, 22:51

nie trzeba dziękuję mam tam nawet e-mail na tej stronce do pefronu działającego na terenie śląska wiec do nich napisze maila albo zadzwonie.. ale dzięki za zainteresowanie :ico_sorki: :-)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

03 sie 2010, 22:53

no juz wysłałam sorki :ico_sorki:

NICOLA_1985

03 sie 2010, 22:57

dziekuję :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 sie 2010, 05:27

wiem że można kupić taką wkładkę z hydromasażem do wanny bo kiedyś mówiono o tym mojej mamie :) ale musisz się dowiedzieć z pewnego źródła, ja zapytam mojej mamy ponieważ że mam trójkę niepełnosprawnego na tle ruchu rodzeństwa to moja mama korzysta z takiej pomocy :)jak coś będę wiedziała dam znać :)

NICOLA_1985

04 sie 2010, 16:15

ok dzięki Tynusz :-)

darcio12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2010, 21:24

08 sie 2010, 21:49

Witaj NICOLA_1985,musze Cię zasmucić bo za 1800 zł w sklepach z refundacją nic ciekawego jak nie dopłacisz ,to nie kupisz.Tam pieluchy kosztują 90 zł -60szt.Z czego ty płacisz 30%.Żadnej reszty pieniędzy z wózka nie wykożystasz,niema takiej możliwości.Jeżeli masz dziecko z orzeczeniem niepełnosprawności to zapraszam również do link usunięty przez obsługę forum Szanowni Państwo!
My, rodziny dzieci niepełnosprawnych prosimy o przyłączenie się do naszego protestu w walce o prawo do godnego życia.

Planowany termin w dniu 09 września 2010 o godz. 11.00 przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.
Warszawa Al. Ujazdowskie 1/3
Będziemy protestować przeciwko decyzjom rządu, które dyskryminują rodziny dzieci niepełnosprawnych oraz skazują je na życie w ubóstwie.
Domagamy się:
Podwyższenia kwoty świadczenia i zasiłku pielęgnacyjnego;

Podwyższenia podstawy wymiaru składek emerytalno - rentowych i wydłużenia okresu ich odprowadzania;

Zlikwidowania wymogu całkowitej rezygnacji z pracy przez osoby pobierające świadczenie pielęgnacyjne;

Wsparcia rodzin w opiece nad osobami niepełnosprawnymi;

Wprowadzenia rozwiązań prawnych ułatwiających nam powrót do pracy, w tym możliwości uznania opieki nad osobami niepełnosprawnymi za pracę zawodową.


Legalność pikiety
Pikieta będzie legalna. Legalność pikiety zostanie potwierdzona (załącznik „Potwierdzenie zgłoszenia”. Pikieta przewidziana jest zarówno dla rodziców (opiekunów) osób niepełnosprawnych jak i samych osób niepełnosprawnych.
link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 09 sie 2010, 07:24 przez darcio12, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość