mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

09 sie 2010, 07:27

NICOLA_1985, wykasowany link przeslalam Tobie na pw

darcio12, prosze najpierw zapoznac sie z regulaminem forum :ico_oczko:

NICOLA_1985

09 sie 2010, 08:52

darcio12 dzięki za link na forum :ico_sorki: :-) zarejestrowałam się, przeczytałam w Twoim profilu, że sam równiez masz niepełnosprawne dziecko :ico_noniewiem:

co do wypowiedzi w Twoim poście... wiem , że wszystko jest drogie w tych sklepach.. kazałam już sprawdzic jedej z pań pracującej w sklepie medycznym wózek z maclarena ale zobaczymy co z tego wyjdzie... jesli dzisiaj nie zadzwoni sama to ja znowu będe dzwonic bo ile można czekac. jak będzie trzeba to dopłacimy... na stronie maclarena wózek który wybrałam kosztuje 1500 zł a mamy do wykorzystania 1800 jak pisalam wcześniej...
myślisz że będzie ostatecznie kosztował duzo więcej???

darcio12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2010, 21:24

09 sie 2010, 13:38

Nie chcę Ciebie wprowadzić w błąd ale ceny wózków refundowanych bez dodatków zaczynają się od 1800zł.Jeżeli będziesz musiała dopłacić to zgłoś się do PCPR-u tam uzyskasz dopłatę na resztę kwoty ,pod warunkiem ,że nie przekroczysz limitu zarobków na jedną osobę w rodzinie .W moim przypadku nie przekraczałem limitu 1200 zł na osobę i dostałem dopłate,czyli1800 z NFZ +PCPR= 4500 ZŁ. Wózek COMFORT MAXI.Moje dziecko ma już 11 lat, podejrzewam że zachorował po szczepionce 3w 1,którą dostał w 3 mc. życia.Mam jeszcze dwójkę zdrowych dzieci.Pozdrawiam i witam na RMW.

NICOLA_1985

09 sie 2010, 18:04

Jeżeli będziesz musiała dopłacić to zgłoś się do PCPR-u tam uzyskasz dopłatę na resztę kwoty ,pod warunkiem ,że nie przekroczysz limitu zarobków na jedną osobę w rodzinie .W moim przypadku nie przekraczałem limitu 1200 zł na osobę
no takiej kwoty na ososbe to na pewno nie przekrocze :ico_oczko: mamy dużo mniej ale nie na tyle mało zeby załapac sie na coś wiecej po za zasiłkiem pielęgnacyjnym ale i tak dla rządu jestesmy wybitnie bogaci :ico_puknij:
czyli1800 z NFZ +PCPR= 4500 ZŁ.
no to za taka kwote to bede juz chyba mogła zakupic jeszcze lepszy wózek..
a miałaby prośbę czy mógłbys w swojej rzyczliwości polecic mi jakies stronki z wózkami (tylko ze mi chodziło by o wózki w stylu maclaren mx3 - jeśli wiesz o czym mowa... moja córka chodzi samodzielnie tylko dłuższe spacery sa dla niej udręką bo boli ją nóżka i wtedy musze ją nosic :ico_noniewiem:
stronki możesz mi wysłac na pw bo tutaj linków wklejac nie można - jeśli byś mógł :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
podejrzewam że zachorował po szczepionce 3w 1,którą dostał w 3 mc. życia.
no niestety ale osobiscie opiekowałam się dziemi ktore urodziły sie zupełnie zdrowe a po szczepionce utrata kontaktu z nimi i autyzm albo inna choroba :ico_noniewiem: moja Karolina na pewno po szczepionce nie zachorowała ale lekarze po porodzie nawet słowem sie nie odezwali ze z nią jest coś nie tak.. dopiero w domu po jak przeglądałam ksiązeczke zdrowia zobaczyłam ze nie dostała 10 pkt tylko 8, ze była podduszona i po dłuzszej obserwacji zaczęliśmy zauwazac ze z Karolinka nie wszystko jest w porządku... :ico_noniewiem:

z góry dziękuję za już okazana pomoc :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: pozdrawiam :-)

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość