Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

11 sie 2010, 20:29

hej
Mam nadzieję że z Doną wszystko OK.
Marzenko trzymaj się i odpoczywaj.
Dziewczyny za wszae kolejne tygodnie :ico_tort:
Mi jutro zaczyna się 9 miesiąc (36 tydz.) i za to stawiam :ico_tort: :ico_kawa:
Dziś jestem strasznie szczęśliwa bo kupiłam dziś zmywarkę o której już od dawna marzyłam :-D jutro ją przywiozą. W końcu koniec stania i mycia garów 10 razy dziennie.

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

11 sie 2010, 20:35

Martaraz :ico_brawa_01: za twoj miesiac
ja ci powiem ,ze ja bez zmywarki to sobie zycia nie wyobrazam, kazdy mi odradzal a ja nie zaluje ani wydanej zlotowki

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

11 sie 2010, 20:37

Właśnie mnie wszyscy zachęcali do jej kupna, no i w końcu się udało :-D Wszystkie znajome co maja mówią że męża wolałyby oddać niż zmywarkę :-)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

12 sie 2010, 10:03

Też bym chciała zmywarkę ale jak coś to kupimy lodówkę bo stara się psuje,dobrze że becikowe dostanę bo tak tyle kredytów że następnego bym nie chciała.

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

12 sie 2010, 10:36

Hejka!
Dzieki dziewczyny za Wasze wsparcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja dzis jade do mamy-bo lezy w szpitalu nie u nas tylko w Starogardzie Gdańskim-bo u nas nie ma takiego oddzialu :ico_puknij: Masakra :ico_sorki: Wogole u nas sa dwie karetki asekuracyjne na taki duzy powiat :ico_szoking: A zreszta kumpela pisze artykuly na tcz.pl to jej o tym powiedzialam to opisala nasza sytuacje jak wygladala:http://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wi ... a-od-zaraz
Przeczytajcie sobie!

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

12 sie 2010, 12:29

Hejka
U mnie dziś znów gorąco :ico_szoking:
Marzenko artykuł przeczytałam, to jest wstrząsające, że tak jest. To jakiś koszmar aby były tylko dwie karetki. U mnie na szczęście nie ma takiego problemu.
Dziś weszłam w 9 miesiąc :-D i mam wizytę u gina na 18, zobaczymy co tam się dzieje.
Chyba się trochę położę spać bo jakoś ledwo siedzę.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 sie 2010, 12:47

Marzenko tragedia co się dzieje w tych szpitalach...no ale to właśnie jest POLSKA RZECZYWISTOŚĆ...nie wiadomo czy płakać czy się smiać :ico_noniewiem:

Oby Twoja mama szybko wróciła do zdrówka...a Tobie życzę spokoju, tak teraz jest Ci on potrzebny, chociaz wiem że w takiej sytuacji to bardzo trudne....

Mam pytanko czy Wasze maluszki tak po 33 tygodniu też tak mało się ruszają...raz na jakiś czas???

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

12 sie 2010, 17:29

Mam pytanko czy Wasze maluszki tak po 33 tygodniu też tak mało się ruszają...raz na jakiś czas???
Moja dzidzia w ostatnim tygodniu też mało się rusza. Zaczęłam się nawet martwić, mało ale czasem strasznie się wypycha no i KTG wychodzi ok. Z tego co czytałam to nasze dzidziusie śpią teraz nawet po 16 godz.
Ja już po wizycie. Wszystko ok. Dzidzia już ładnie ułożona do wyjścia. Za tydzień mam się zgłosić na KTG a za 2 tyg wizyta.

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

12 sie 2010, 17:40

Ja tez juz po wizycie. Synus juz wazy 3800 :ico_szoking: A jeszcze rosnie :ico_sorki: Jak ja takiego kolosa wypcham??? Szyjka sie skraca ale jest zamknieta czyli brak jak na razie akcji porodowej :ico_noniewiem: Sprawdzal lozysko czy sie nie starzeje i czy wody sa. Jak nie urodze do terminu mam sie zglosic do szpitala 20 sierpnia na KTG i na porod czyli kroplowa itp. :ico_sorki: W moim przypadku nie ma co czekac dlatego ze juz mialam poronienia :ico_noniewiem: Juz mnie ogarnal strach :ico_olaboga: A chcialaby mamie o tym powiedziec ale nie chce jej przeszkadzac bo pewnie spi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-08-12, 17:47 ]
martaraz, super ze u Was tez jest ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam pytanko czy Wasze maluszki tak po 33 tygodniu też tak mało się ruszają...raz na jakiś czas???
Madziu tak juz pod koniec ciazy jest. Malenstwa juz nie fikaja tak tylko jedynie sie przeciagaja i tak jak Marta pisala wiecej spia. Takze spokojnie-nic zlego sie nie dzieje tylko brak miejsca :-D

A co u Dony???
Wczoraj byla kumpela(ktora jest polozna) u mnie i rozmawialismy tak o wszystkim. I tak sie spytalam na temat tej cholestazy. To tak wlasnie jest, ze maluszki sie rodza male. Za to Dona na bank bedzie miala cc w 36 tyg. Pewnie teraz na lekach az do 36 tyg. Ale jedno jest pewne ze bedzie dobrze :ico_brawa_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

12 sie 2010, 20:26

hej
dziewczyny wszystko przeczytam jutro bo dzis nie mam sily, stawiam za moj 38 tydzien i czekam az cos sie zacznie :ico_szoking:
buzka dobranoc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość