kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

12 sie 2010, 11:10

gaga22, ja caly czas sobie tlumacze ze moze Malutka sie jakos tak ulozyla ze moze gdzies cos wcisnela... bol sie zmniejszyl... zobaczymy jak wstane troche co bedzie...
wczoraj w dzien tez bylo lepiej... tzn prawie caly czas czulam ale byly momenty ze nie bolalo wcale... najdziwniejsze jest to ze bol nasila sie wieczorem i w nocy gdy ja juz w zasadzie odpocywam... wczoraj wieczorem nie moglam podniesc prawej nogi do gory...
Na szczescie Malenka kopie i to czesto wiec troche mnie uspokaja...

[ Dodano: 2010-08-12, 11:12 ]
aniaj84 no ja cala noc sie stresowalam... i zastanawialam co robic... dzis jest troche lepiej ale boje sie co bedzie wieczorem...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

12 sie 2010, 12:52

kruszynka05, ja też nie uważam żebyś panikowała wszystko co wydaje nam się dziwne powoduje obawy i jeśli jesteś pewna,że to nie więzadła to nie ma na co czekać,idź do lekarza i nawet jeżeli to nic poważnego oby tak było...to po prostu cię uspokoi.A może zrobi usg i sprawdzi wszystko i te nerki itd...

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

13 sie 2010, 10:18

Witajcie.
Wczoraj bylo troche lepiej w ciagu dnia ale i tak zadzwonilam do lekarza. Okazalo sie ze jest na urlopie za granica i przyjac mnie teraz nie moze. na szczescie wraca w niedziele wiec w poniedzialek jakby co bede mogla isc sprawdzic co sie dzieje.
Kazal brac nospe 3x2tabl i bardzo duzo pic. No i mam zrobic badanie moczu. W razie czego kazal dzwonic no i zadzwonic powiedziec jakie wynika badania moczu. a poza tym gdybym odczuwala bol mimo brania nospy i gdyby bol sie nasilal to kazal jechac do szpitala no i w razie czega tam sprawdza co i jak...
No wiec powiem Wam ze wczoraj w ciagu dnia jak wzielam nospe bylo ok... ale wieczorem lezalam na prawym boku i jak wstalam to znowu zlapal mnie dosc silny bol... co prawda cala noc spalam ale jak wstawalam do toalety to caly czas czulam i rano tez. Teraz po malu sie uspokaja... rano wzielam nospe wiec moze dziala... Caly czas mysle od czego to moze byc...
No dobra bo troche sie rozpisalam... a co u Was? jak samopoczucia???
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2010-08-14, 11:37 ]
Witajcie.
Jakies pustki sie zrobily...
milego weekendu wszystkim!!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 sie 2010, 23:17

Ojjjjj :ico_placzek: chcialam popisac a ta cholerna zgaga mnie dopadla i nawet po Renie nie daje spokoju :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ojjjj, jak piecze :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 sie 2010, 23:55

dobry wieczór jej jaki tu pustostan :ico_haha_01:

kruszynka05, nawet jak ci przejdzie to w poniedziałek idź do lekarza niech lepiej sprawdzi co i jak :ico_sorki:

kasi.k, biedna ty...mi jedynie mleko ciepłe z miodem pomaga na zgagę ale i to nie zawsze choć ja bardziej mam taką nadkwasotę w ustach a w przełyku już nie. :ico_sorki: ale i zgaga mnie czasem dopada :ico_zly:

no a tak w ogóle ok :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

15 sie 2010, 17:37

Mnie też męczą starszne zgagi wieczorem. Od paru dni nasila się u mnie dziwny ból brzucha. Ten ból nadchodzi wieczorem jak się kładę albo w nocy jak się przebudzam przy przewróceniu się na drugi bok.
Również czuje, jak maleństwo kopie, ale niepokoi mnie ten ból.
Może to po prostu od tego, że źle się ułożyłam do snu? W kazżdym razie to jest dziwne, bo czy leżę na prawej czy lewej stronie ten ból jest taki sam.
Badania moczu mam ok, ostatnio lekarz nic nie zauważyła niepokojącego.

kruszynka05, nie przejmuj się bo nie jesteś sama...

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

16 sie 2010, 12:37

Witajcie!
spadlamznieba, no u mnie to praktycznie to samo bo w dzien jest w miare ok ale wiecorem zawsze gorzej mimo brania nspy caly czas odczuwam ale u mnie to niezmiennie prawa strona. Dzis bylam na badaniu moczu a jutro ide do lekarza. Zobaczymy co powie. Mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje ale to juz praktycznie tydzien i niestety troche mnie to martwi...
kasi.k, zgaga... jak ja tego nie lubie... narazie na szczescie nie dopada mnie zbyt czesto... aczkolwiek wspolczuje bo to naprawde nieprzyjemne...
Milego dnia wszystkim zycze;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 sie 2010, 12:39

dzień dobry :-D

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

16 sie 2010, 12:49

a dzien dobry;) zubelek, ;)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

16 sie 2010, 17:29

cześć dziewczynki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość