mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

13 sie 2010, 14:00

Jagna30, podaj na pw o jakie tematy chodzi i zobacze co da sie zrobic ,moze uda mi sie scalic te tematy

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

14 sie 2010, 15:59

Witam, jak dzionek leci?
ja dziś miałam sprzątanie...i kupca na ciuszki po małym :ico_haha_01:
Mój synuś wyjechał z chrzestną na wycieczkę do Torunia, Ciechocinka i Aleksandrowa...i wróci wieczorkiem dopiero...
Mężuś na grzybach...zobaczymy czy coś przyniesie...
a ja sobie w końcu usiadłam i piję :ico_kawa:
Z tym połączeniem to może nawet i fajnie - będzienas więcej...może forum w końcu odżyje :ico_haha_01:
Mam pytanko: czy któraś ma ciuszki na 2,5-3 latka dla chłopca sprzedać TANIO??? Chętnie bym kupiła...
Wczoraj byliśmy na zakupach takich ciuszkowych - przedszkolnych...to trzeba mieć majątek!!! A ja mam prawie całą garderobę do wymiany...normalnie ceny przerażające...kupuję tak na raty, bo odrazu to bym musiała chyba z 1000zł mieć...
A jak mąż szybko z grzybów wróci to idę sobie w końcu kupić krzesła do kuchni :-D
Wczoraj widziałam takie, jakich od prawie 2 lat szukam...w końcu znalazłam!!! Fakt, że za sztukę 100zł...chciałam 4, ale chyba mi się nie zmieszczą do stołu i chyba wezmę tylko 2...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

14 sie 2010, 21:10

aniulka8503, ja ciuszkow nie mam ,ale popatrz w auchan na sali ja tam nieraz kupuje malej ciuszki naprawde nie drogo mozna kupic

kupilas krzesla :ico_oczko: pewnie jak wymierzylas to i 4 sie zmieszcza :-) stol i krzesla to jednak wygoda jest :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

14 sie 2010, 22:21

kupilas krzesla pewnie jak wymierzylas to i 4 sie zmieszcza
Kupiłam krzesła...ale tylko 2...stwierdziliśmy, że jednak weźniemy 2...i tylko 2 takie były jak chcieliśmy :-D
popatrz w auchan na sali
Właśnie wczoraj tam patrzyłam i trochę kupiłam...
Dziś kupiłam w carrfur 3 pary rajstopek...
Wszędzie się rozglądam też za plecaczkiem do przedszkola...takim małym...ale albo szajs albo cena z kosmosu...dziś w smyku cena plecaczka, który nawet nie był za ładny 69,99...no chyba trochę przeginają...
na wyprawkę przeznaczyłam 1000zł, ale zaczynam się obawiać czy to wystarczy...bo przecież dojdą jeszcze kredki, plastelina i takie duperelki...
no nie wiem...na pewno długo będę się zastanawiać zanim zdecyduję się na drugie dziecko...zwłaszcza, że Kryniuś wszystko niszczy...wczoraj kupiliśmy mu już drugą hulajnogę...pierwsza na śmietniku...miał taki fajny motorek - na śmietniku...tyle zabawek co ja już wyrzuciłam to się w głowie nie mieści...
Jak to mój ojciec mówi: "taki rasowy rozpieszczony jedynak..."

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

15 sie 2010, 12:26

.bo przecież dojdą jeszcze kredki, plastelina i takie duperelki...
do przedszkola takie rzeczy kupujesz :ico_szoking: a gdzie on bedzie chodzil? ja mojej nigdy nic nie musialam kupowac ,no teraz to jakies ksiazki na pewno beda bo ona juz bedzie w "0"

plecak chyba tez zbyteczny jest ,przeciez nie bedzie tego nosil co dzien a i papcie dzieci zostawiaja w przedszkolu ,lepiej zadzown do pkola i dowiedz sie, po co masz forse marnowac :ico_oczko:
i tylko 2 takie były jak chcieliśmy
super :ico_brawa_01: i wam sie udalo kupic to co zamierzaliscie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 sie 2010, 15:45

do przedszkola takie rzeczy kupujesz
Jeszcze tego nie kupuję - czekam aż powiedzą żeby kupić...tak słyszałam, że gdzieniegdzie chcą, żeby dzieci miały kredki i te ine rzeczy...ja czekam aż powiedzą, ale kasę lepiej mieć przygotowaną...
a gdzie on bedzie chodzil?
do ELF-a
plecak chyba tez zbyteczny jest ,przeciez nie bedzie tego nosil co dzien
A majtki, rajstopki, husteczki, ...to będzie nosił...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

16 sie 2010, 17:29

aniulka8503, Zuzka chodzi do Elfa i wierz mi ze nie musialam nic kupowac a chodzi jak tylko skonczyla 3 latka na caly dzien :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-08-16, 17:33 ]
A majtki, rajstopki, husteczki, ...to będzie nosił...
w razie wpadki siuskowej masz na zmiane we woreczku one na pewno tak powiedza :ico_haha_01: husteczki to rodzic na zmiene kupuja aby dzieci na sali mialy ,nawet jakby co to paczuszka zmiesci sie w szatni dziecka :ico_haha_01: woreczka nie tyrzeba co dzien brac , jak sa suche to zostaja i nikt tego nie wezmie :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

16 sie 2010, 21:41

mal, narazie nie bede zaprzatała Ci tym głowy,dziewczyna z innego watku rzucila haslo i sie nie odzywa... :-/

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

16 sie 2010, 22:25

Zuzka chodzi do Elfa
A właśnie, czy Elf jest w wakacje też otwarty? czy jest miesiąc przerwy?

No ja właśnie dzisiaj kupiłam plecaczek...ale taki z tych tańszych - znalazłam za 13zł...
A to jak nie będzie potrzebny to będzie miał do zerówki :)

[ Dodano: 2010-08-16, 22:28 ]
w razie wpadki siuskowej
no właśnie obawiam się, że te wpadki będą miały miejsce 5 razy dziennie...mały zaczął popuszczać...za późno woła i uważa że tak jest dobrze...im bliżej przedszkola tymbardziej moje dziecko dziecinnieje... :ico_olaboga:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 sie 2010, 10:59

aniulka8503, jest caly rok otwarty,aby dziecko nie chodzilo w wakacje do pkola to trzeba to zglosic i jeden miesiac sie wcale nie placi ,na okres wakacjio dzieci laczone sa w jedna albo dwie grupy w zaleznosci ile dzieci jest
za późno woła i uważa że tak jest dobrze...
nie przejmuj sie tym wcale ,tam panie maluchy przebieraja w papmersy ,dasz tyle ile trzeba iych pampkow i tyle :ico_oczko:

Jagna30, ok to wiesz gdzie mnie szukac :-D :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość