buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 sie 2010, 16:21

Zubelek dzięki za instrukcję już próbuję. Ciekawe czy się uda.
[img]P8050041.JPG[/img]

[ Dodano: 2010-08-17, 16:23 ]
No i nic z tego. Aż mi wstyd :ico_wstydzioch: . Wieczorkiem popróbuję jeszcze, bo teraz jest u mnie moja mama i troszkę z nią posiedzę, bo nie widziałyśmy się dość dlugo. Zubelek napisz mi jeśli możesz jeszcze czy to musi być jakiś konkretny rozmiar tego zdjęcia.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 sie 2010, 16:26

buzok14, widzę kochana ,że nie masz kodu...wejdź tu http://fotoo.pl/ tam wgraj zdjęcie i będziesz miała kody to ten BEZPOŚREDNI LINK DO ZDJĘCIA dasz w tą ramkę IMG

[ Dodano: 2010-08-17, 16:29 ]
Zubelek napisz mi jeśli możesz jeszcze czy to musi być jakiś konkretny rozmiar tego zdjęcia.
nie nie ,tylko ty podałaś nazwę swojego zdjęcia które jest w twoim kompie a nie w necie a to musi być w necie stąd wprowadzasz fotkę do tzw hostingu zdjęć ,tam ci robi odpowiedni kod (adres internetowy zdjęcia) i jego tu podajesz i widzimy fotkę.Pomieszane ale jak raz ci się uda to już będziesz wiedziała.To tak jak z suwaczkiem ,też generował się do niego kod tylko jego wklejałaś do profilu żeby pokazywał się cały czas a fotki nie muszisz pokazywać cały czas tylko jednorazowo i więc kod wpisujesz w tą rameczkę IMG :ico_oczko:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

17 sie 2010, 16:31

zubelek, to super obiad tak szybko się robi :-D ja też dzisiaj w pracy ciągle coś ktoś chce zresztą jak zwykle ale dzisiaj wyjątkowo mi się nie chce absolutnie nic, tylko bym sie do mojego ukochanego przytuliła przy nim jest mi najlepiej.
Chciałam się jeszcze Was o coś zapytać chodzi mi o piersi tydzień temu kupiłam sobie chyba już trzeci biustonosz w tej ciąży i okazuje się że po tygodniu już jest za mały (na początku nie powiem podobało mi się że tak mi urosły) ale teraz boję się że do końca ciąży będę wyglądać jak krowa dojna, Wam też już tak urosły?? bo może oczywiście zaczynam panikować bez sensu (to moja pierwsza ciąża) a moja mama mówi że ona w ogóle nie miała pokarmu ze mną w ciąży, ale to też może być inna historia bo moja mamusia (bardzo ją kocham) ale wygodna jest i wolała dawać butelkę po za tym 25 lat temu jeszcze nie było chyba takiej świadomości co do karmienia piersią wtedy chyba była moda właśnie na butelkę. Więc?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 sie 2010, 17:01

Agata86, ja zupkę pieczarkową robiłam to szybciutko :-D

kochana moja mama też wygodna była,nie wiem czy w ogóle nas karmiła jest nas troje ale nawet gdyby to bardzo krótko :ico_noniewiem: ja wiem czy to takie czasy były? :ico_noniewiem: teraz też są ,to wszystko zależy od kobiety :ico_noniewiem: Bo to że się nie ma pokarmu to jest na prawdę bardzo rzadko bardziej niż myslisz ,prędzej dziewczyny się poddają bo jednak to nie takie łatwe na początku.I dziecko może mieć problem i mamę boli...ale jak się przetrwa to później już jest git a ile kasy w kieszeni bo mleko za darmo,zawsze pod nosem i zawsze ciepłe :ico_haha_01: i zbędnych bagaży nie trzeba na spacery na butelki i mleko ...no tylko właśnie ten biustonosz :ico_haha_01:
A z piersiami to różnie bywa,myślę,że aż do końca ciąży ciągle rosły ci nie będą.Ja też mam większe i pełniejsze i teraz znowu musze kupić stanik,nosze teraz 70 lub 75 D no ale jak pójdę do sklepu kupić to przymierzę jaki następny brać :ico_haha_01: w obwodzie nie rosnę za bardzo tylko te piersi ale dla mnie są super :-D a później jak się karmi,pojawi się pokarm to dopiero są wielkie :ico_haha_01: jedyne co to te duże brodawki mi się za bardzo nie podobają no ale co zrobię :ico_oczko: najważniejsze żebyś bardzo o nie dbała,smarowała kremami każdego wieczoru,nosiła dobrze podtrzymujący stanik na szerszych ramiączkach.i jak będziesz karmiła to wyjmój pierś od góry nad stanikiem a nie pod bo wtedy stanik go przygniata i po długim czasie robią się brzydkie(przynajmniej tak moze być )chyba,że będziesz nosić staniki do karmienia których ja niestety nie znosiłam tylko w nich spałam ale w dzień nie.
Wiem,że czasem te cyce aż za bardzo rosną no ale na to chyba nie ma rady i żadnej reguły.Na prawdę dobrze mieć piersi pełne pokarmu :-D wygodnie...ja karmiłam dzieci baardzo długo a też jak pierwszą urodziłam to miałam 22 lata ,moje koleżanki nie karmiły,że na piersi im to szkodzi,że nie wystawią na dworze przy ludziach cyca...one leciały do domu w porze karmienia a ja siadałam na łąwce nakarmiłam i szłam dalej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

17 sie 2010, 17:59

Agata86 co do piersi w ciąży to tak jak już Ci zubelek napisała każdej kobiecie rosną, ale o ile to już sprawa indywidualna. Mi w ciąży z Młodym urosły co najmniej o jakieś dwa rozmiary, nigdy nie miałam za dużych nosiłam 70B lub małe C, a przed porodem to ledwo w 75D wchodziłam. Najbardziej urosły mi tak między 18 a 20 tygodniem, a potem to już wolniej. Teraz mam to samo, właśnie zaczęły mi błyskawicznie rosnąć.

Co do karmienia to moja mamuśka karmiła mnie jakieś 7-8 miesięcy, bo niestety wróciła do pracy jak miałam 4 miesiące i potem miała kilka razy problem z zapaleniem piersi. Ja młodego karmiłam prawie 13 miesięcy, a też wróciłam do pracy jak miał 8. Co do wygody, to cycowanie jest najlepszą rzeczą pod słońcem - ale pod warunkiem, że przyzwyczai się dziecko do smoczka i oprócz tego picia z butelki. Ja dawałam młodemu herbatkę z koperku do picia od kiedy skończył miesiąc i nie miałam najmniejszego problemu potem z podawaniem mu innych rzeczy niż cyc.
A poza tym byłam jedną z tych nielicznych szczęściar, które nie miały pogryzionych brodawek - Młody od razu pięknie ssał, nic mnie nie bolało.
A staniki do karmienia kupiłam sobie dość drogie z fiszbiną i były rewelacyjne, bo przy tych bezkształtnych workach na cycki to mnie szlak trafiał

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 sie 2010, 18:42

gaga22, no moja Zuzia była tą co butelki do buzi i smoczka nie wzięła więc jak już to jadła łyżeczką i piła z kubka no a tak to tylko cyc.Gabi już nauczyłam do smoczka więc jak w nocy coś kwięczała to wzięla smoka i był spokój ,Zuzia jednak musiała wisieć na cycu zanim zasnęła.Więc to fakt,że dobrze do smoczka nauczyć.
Ja też nie miałam pogryzionych brodawek za to jak zaczynała doić to czułam taki ból w środku w piersi aż w plecach przez pierwsza minute a później już ok .
A karmiłam Zuzię pełne 13 miesięcy a Gabi pełne 9 bo już sama nie chciała i wtedy zaczeły się butelki stąd wiem,że lepszy ten cyc :ico_haha_01:
teraz też zamierzam karmić najmniej rok więc lepiej,żeby małe samo nie rezygnowało zwłaszcza,że tu mleko strasznie drogie :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 sie 2010, 22:00

Chyba nie pochwale się Wam moim brzusiem. Zubelek ten link, który mi podałaś mi nie wchodzi, nie wiem czemu. Szukałam innych stron do hostingu zdjęć i też nic z tego. Nie wiem czemu, może dlatego, że mam kiepskiego neta. Popróbuje jeszcze jutro.
Aż mi głupio :ico_wstydzioch: .
Jakoś tak dziwnie sie dziś czuję, jutro może będę bardziej aktywna. A teraz zmykam spać, bo aż mi tak dziwnie, że o tej godzinie czuję się senna.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 sie 2010, 22:16

buzok14, nie przejmuj się ,lepiej żebyś nie wiedziała ile ja się uczyłam :ico_haha_01:
jutro spróbujesz :ico_oczko: a darmowy hosting masz jeszcze tu:

http://zapodaj.net/

http://www.hot.jpg.pl/ po lewej na czarnym polu dodajesz

http://www.fotoszok.pl/

http://www.fotosik.pl/dodaj_zdjecia.php

http://twojezdjecie.pl/

http://allegro.zapodaj.net/

no któryś na pewno zadziała :-D

ten co ci dałam sama używam ale właśnie go sprawdziłam i mi też nie wchodzi ale może jutro będzie :ico_oczko:
i na tych stronach szukasz PRZEGLADAJ tam przeglądasz fotki z komputera jakie chcesz dodać ,wybierasz je i klikasz na WGRAJ ZDJĘCIE albo ZAPODAJ zależy od strony :ico_noniewiem: i czekasz aż będą kody ,szukasz odpowiedniego zazwyczaj BBCODE albo jest napisane kod na forum no i podajesz tu w to IMG

No to już cię nie męczę :ico_haha_01:

a co ci głupio,że śpiąca jesteś? Teraz wszystko wolno :ico_oczko:
a ja właśnie nie jestem :ico_noniewiem: choć zmęczona i na nic nie mam chęci i siły to zasnąć nie zasnę :ico_noniewiem:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

18 sie 2010, 08:23

buzok14, no co Ty 22 to już późna pora dlaczego ma być Ci głupio, ja wczoraj padłam chyba o 20:30 to co ja mam powiedzieć?, ale pogoda wczoraj taka nijaka była. Dzięki dziewczyn, no nic muszę pokornie kupować kolejne rozmiary biustonoszy i tak nic na to nie poradzę, że rosną. :ico_sorki:
Dzisiaj też mi się nic nie chce jest po 8 a ja najchętniej poszłabym spać.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 sie 2010, 09:01

Dziewczyny właśnie się obudziłam. A wczoraj nie tak głupio mi bylo, że chciało mi się spać o 22 jak dziwnie, ponieważ do tej pory cierpiałam na bezsenność. A wczoraj jakiś dziwny dzionek był i padłam jak kawka.
Agata86 czym Ty się przejmujesz, przecież faceci uwielbiają duże biusty. I powiem Ci, że dziwna sprawa, ale ja od początku ciąży jeszcze nie zmianiałam biustonosza. Gdzie w pierwszej ciąży biust powiększył się o 2 rozmiary, i po urodzeniu i wykarmieniu pozostał mi dokładnie caly rozmiar i nie chciały się zmniejszyć. I może wlaśnie dlatego teraz mi nie rosną, ponieważ ja z reguły już mam duże piersi :-) .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość