Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 sie 2010, 22:28

mnie dzisiaj Hania rozbawiła
rano wstała,siedzi w łóżeczku i krzyczy :
- mam tu dziurkę!
- a ja się pytam : gdzie?
- a ona : na dupce!
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
heheh dobbre!!!

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

18 sie 2010, 16:42

mnie dzisiaj Hania rozbawiła
rano wstała,siedzi w łóżeczku i krzyczy :
- mam tu dziurkę!
- a ja się pytam : gdzie?
- a ona : na dupce!
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
niezły tekst

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sie 2010, 14:51

hejka
mąż już do pracy pojechał,obiadek zjedzony,grzybki do słoików się gotują,więc mam chwilkę przerwy bo później dalej będę latać,a jeszcze posprzątać trzeba :ico_noniewiem:
i jeszcze deszcz leje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 sie 2010, 14:59

u nas pogoda w kratkę, raz leje raz się przejasnia. Na spacer wyszłam jak słonko przygrzewalo, burza nas taka złapała, ze do suchej nitki wszyscy przemoczeni

[ Dodano: 2010-08-19, 23:32 ]
u nas jutro wielki dzień - pierwszy raz w Klubie Maluszka

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

20 sie 2010, 08:53

u nas jutro wielki dzień - pierwszy raz w Klubie Maluszka
powodzenia :-D trzymam kciuki :-D

U nas nic nowego. Chłopaki razem maszerują do przedszkola. Adaś jest zadowolony i chętnie idzie do przedszkola. Jest tylko problem z jedzeniem, Adaś nie umie się przekonać do jedzenia w innym miejscu, no chyba że jest to kanapka z nutellą lub naleśniki :-D
W środę odbyły się takie małe zawody dla przedszkolaków i ich rodziców. Było super Adaś świetnie sobie radził. Był najmłodszym uczestnikiem a radził sobie czasami lepiej od starszaków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wszyscy byli zachwyceni i pełni podziwu dla niego :ico_brawa_01: Na koniec każdy mały uczestnik dostał nagrodę :-D

Mam życiowy dylemat. Niedługo dostaniemy spory zastrzyk gotówki. Mój małżonek od zawsze marzył o budowie domu. I właśnie te pieniądze chce przeznaczyć na rozpoczęcie budowy. Ja nie jestem do tego 100% przekonana. Pieniędzy może starczy na stan surowy bez okien i drzwi. A mamy jeszcze duży kredyt do spłacenia. I ja wolałabym część kredytu spłacić, bo jest na hipotekę mieszkania. I w dodatku planuję w tym roku studia zacząć, więc kolejny wydatek... ech...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 sie 2010, 10:03

u nas jutro wielki dzień - pierwszy raz w Klubie Maluszka
to opowiedz jak wrażenia :ico_sorki:

Agnieś81 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adasia :ico_brawa_01: co do pieniędzy to ja na waszym miejscu wolałabym spłacić kredyt,a dom jeszcze zdążycie wybudować :ico_oczko: ale to wasza decyzja :ico_sorki:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

20 sie 2010, 10:35

Agnieś81, ja bym też wolała spłacić kredyt

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 sie 2010, 09:56

Agnies ja tez bym najpierw kredyt splaciła

No więc wczoraj - bylo średnio... Kuba radził sobie niexle, bawił się z dziećmi ladnie, jak babka zaczynała zajęcia to chwię posiedział po czym szedl się czym innym bawić po cichutku :-D ale póxniej przyszedl chłopiec - no po prostu koszmar krzyczał, piszczał, cąly czas rządził dziieciakami, ganiał i wymyslal zabawy z gier komputerowych (same strzelanki a ma 4 lata), bil, ciagał itp inne dzieci po katach się pochowały a Kuba po prostu idola sobie znalazł! Latał za nim cąły czas, papugował, jak mu tamten przylał to oddał, wrzeszczeli razem... nie wim jak to dalej będzie. Chłopiec ma powiedziane że jak do końca misiąca się nie poprawi to nie będzie mógł dalej chodzić ale co uba uz od niego przejmie przez ten czas to inna sprawa.
W każdym razie Kubuś wrócił wykonczony.
Inna sprawa, ze nie było pedagoga tylko sama właściiwielka prowadziła zajęcia - beznadziejja!! 0 tematu, bez ladu i skladu. 4godizny dziieciiakki prrzeganiały same praktycznie
Nie podobalo mi sie

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sie 2010, 12:42

witam
my w sobotę poszaleliśmy a w niedzielę był odpoczynek i powrót do domku :-D
był upał a dzisiaj już deszcz i zimno :ico_chory:
tak myślę o @ i albo niech przyjdzie w piatek albo w poniedziałek :ico_sorki: :ico_sorki:
jutro idę pazurki do bratowej zrobić :ico_brawa_01: ,a dzisiaj do fryzjera jadę się zapytać czy w czwartek lub piątek znajdzie dla mnie czas żeby mi włoski pofarbować :ico_sorki:

kilolek to początek się ładnie zapowiadał to pewnego czasu :ico_sorki:
a pedagog jeszcze będzie na zajęciach w ogóle??

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 sie 2010, 22:24

a pedagog jeszcze będzie na zajęciach w ogóle??
no pedagog powinien te zajęcia prowadzić, tak mialo być, a jak będzie nie wiem i w tym tygodniu się nie dowiem, bo Kuba chory, dostal antybiotyk

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość