anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

20 sie 2010, 14:14

starszy to niebieskooki blondynek a Kacper brązowe oczy i ciemne włosy:D
rodzeństwo i brak podobieństwa :ico_brawa_01:
dorotaczekolada, zdolniacha z Lenki,wklej jakies fotki :ico_brawa_01:
koniecznie

a moja chyba nie bedzie raczkowac, paniusia nie bedzie sie brudzic :-D

ale zaczela z pozycji lezacej siadac :ico_szoking: malo mi nie fiknela wczoraj bo sie nie spodziewalam ze ona to potrafi, oczywiscie nie zawsze jej wychodzi bo jest leniwa i jak za 1 razem sie nie uda to ryczy :ico_olaboga: coraz gorsza sie robi zlosnica

a ja znowu zla bo 1 cyc ok a 2 jakby cos sie robilo, tak mnie boli :ico_olaboga: chyba musialam na nim spac bo jak sie obudzilam to koszmar, mam zwiekszyc dawki lekow i brac antybiotym, mam juz dosc, niby pokarmu bylo malo a pozbyc sie go taki problem :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-08-20, 14:16 ]
a glupia jestem ze szok, pow dla szefa ze zostane dluzej w pracy bo zapomnialam ze urodziny syna dzisiaj robimy :ico_puknij: tak mi glupio teraz do niego dzwonic ale co zrobic musze naszykowac jedzenie dla dzieciakow :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-08-20, 14:18 ]
zapomnialam napisac ze wczoraj stwierdzilam ze juz z mala spac nie bede i jak zasnela polozylam ja do lozeczka, ona spala a ja bez niej nie umialam zasnac :ico_placzek: 2 godz jak glupek lezalam az ze zmeczenia padlam a jak wkoncu padlam to ona sie obudzila z placzem i tak musialam ja wziasc :ico_wstydzioch:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 sie 2010, 14:39

iw_rybka napisał/a:
dorotaczekolada, zdolniacha z Lenki,wklej jakies fotki
koniecznie
jak ja zlapie to wkleje :ico_oczko:
ale zaczela z pozycji lezacej siadac
no moja jak lezy na brzuchu to sie potrafi podniesc do siedzenia :-D
niby pokarmu bylo malo a pozbyc sie go taki problem
wspolczuje :ico_chory:
musze naszykowac jedzenie dla dzieciakow
milej i spokojnej imprezki :ico_oczko:

lilo

20 sie 2010, 14:52

A myslicie o 3 dziecku?
Nie myślimy - oprócz spraw finansowo-lokalowych trzeba mieć do tego jeszcze dużo czasu, cierpliwości i sił :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 sie 2010, 15:10

tak mnie boli :ico_olaboga:
- to dorze,ze masz antybiotyk,bol to pierwszy symptom zapalenia piersi,nastepny krok,to rumien w miejscu bolacaym :ico_placzek:
ona spala a ja bez niej nie umialam zasnac :ico_placzek:
- mialam to samo,jestem od 5 dni na odwyku,bo mala juz sie tak wiercla,ze balam sie,ze spadnie mi w nocy,mimo,ze spi od sciany.

Ona nie raczkuje tak typowo,ale umie sie jak foczka jakos tak na boki przekrecac i dojdzie gdzie chce :ico_szoking:

lilo, ha,ha - no tak :ico_sorki:

A ja dzis przegladalam zdjecia synka i powiem wam,ze on w wieku Zuzu juz siedzial bardzo ladnie bez podpurek i mial wiecej zebow :ico_wstydzioch:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

20 sie 2010, 15:46

mialam to samo,jestem od 5 dni na odwyku,bo mala juz sie tak wiercla,ze balam sie,ze spadnie mi w nocy,mimo,ze spi od sciany.
Marcel nigdy z nami nie spal(no chyba ze rano) a ja czesto mam takie jazdy/sny ze wydaje mi sie ze on lezy z nami i boje sie ze go przygniote albo ze spadnie :ico_noniewiem:
nie wiem skad to sie bierze :ico_puknij:


bylismy z Marcelkiem na spacerku i na malych zakupach, trzeba bylo zaopatrzyc malego w czapke bo teraz juz coraz chlodniej bedzie no i wietrzniej takze bez czapki sie nie da
kupilam dwie, bo nie wiedzialam jaka wybrac :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:
i do tego takie smieszne butki/skarpetki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 sie 2010, 16:37

nie wiem skad to sie bierze :ico_puknij:
- mysle,ze troche tu karmienie piersia namieszalo,jak sie karmilo,czy karmi to czlowiek przysypia i podswiadomie jakos sie obawiasz,ze cos dziecku zrobisz :ico_oczko:

Chyba :ico_wstydzioch:

ZZakupy fajna sprawa,mi kolezanka paczke dla Zuzki przyslala,wiec nie chodze ale za to mam teraz tyle ciuchow,ze szok :ico_brawa_01: A tak sie martwilam,ze nie bede miala ubranek,a regularnie od kogos dostaje :ico_brawa_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 sie 2010, 17:39

A tak sie martwilam,ze nie bede miala ubranek,a regularnie od kogos dostaje
ja ostatnio od kuzynki dostalam po jej corce,wiec mam rozowe sukieneczki :-D

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

20 sie 2010, 20:02

leona, ja też mam takie sny, że Justynka jest ze mną w łóżku i że ją niechcący przygniotę, mimo, że nie sypia z nami. Czasem mam takie "fazy" że zrywam się w środku nocy i nerwowo szukam Niuni koło siebie. Nie raz już tym męża obudziłam :ico_wstydzioch: A nie zdarza mi się z nią przysypiać, więc nie wiem od czego to zależne :ico_noniewiem:

anetka607, ojejku aby tylko się Ci zapalenie nie zrobiło :ico_szoking: :ico_olaboga:
ale zaczela z pozycji lezacej siadac :ico_szoking: malo mi nie fiknela wczoraj bo sie nie spodziewalam ze ona to potrafi, oczywiscie nie zawsze jej wychodzi bo jest leniwa i jak za 1 razem sie nie uda to ryczy :ico_olaboga: coraz gorsza sie robi zlosnica
zdolniacha :ico_brawa_01: no i typowa kobieta Ci rośnie ;-)
o moja jak lezy na brzuchu to sie potrafi podniesc do siedzenia :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lenki
ja ostatnio od kuzynki dostalam po jej corce,wiec mam rozowe sukieneczki :-D
ja też od bratowej - takie śliczne sukienusie, że aż miło popatrzeć :-D
Zakupy fajna sprawa,mi kolezanka paczke dla Zuzki przyslala,wiec nie chodze ale za to mam teraz tyle ciuchow,ze szok :ico_brawa_01: A tak sie martwilam,ze nie bede miala ubranek,a regularnie od kogos dostaje
no to super, zawsze to trochę kaski zaoszczędzone :ico_sorki:
Ona nie raczkuje tak typowo,ale umie sie jak foczka jakos tak na boki przekrecac i dojdzie gdzie chce :ico_szoking:
a gdzie jest powiedziane, że każde dziecko musi raczkować? Najważniejsze że Zuzia osiąga swój cel i dociera gdzie chce :-)
zapomnialam napisac ze wczoraj stwierdzilam ze juz z mala spac nie bede i jak zasnela polozylam ja do lozeczka, ona spala a ja bez niej nie umialam zasnac :ico_placzek: 2 godz jak glupek lezalam az ze zmeczenia padlam a jak wkoncu padlam to ona sie obudzila z placzem i tak musialam ja wziasc :ico_wstydzioch:
no przyzwyczaiłaś się, więc stopniowo trzeba się odzwyczajać :ico_sorki:

Patrycja.le
i jak było na imprezce??? Nigdy nie słyszałam o takiej tradycji łuczenia butelek na szczęście :ico_wstydzioch: Ale wiem że np w Grecji tłucze się talerze. U nas namiastką tego jest chyba tłuczenie przez Młodych kieliszków przed wejściem na salę weselną.

iw_rybka , nieciekawie skończył się ten wypad dla Andrzejka :ico_olaboga:

U nas dziś ładniejsza pogoda. Spacerek zaliczony :-) Ostatnio mamy z mężem taki rytuał, że w ciągu dnia kładziemy się z Justynką na naszym łóżku a ona szaleje, wstaje, raczkuje, siada i specjalnie się przewraca, by się lekko od materaca odbić. A śmieje się przy tym. Po kilkunastu minutach jest tak zasapana, że grzecznie potem bawi na podłodze :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 sie 2010, 20:10

Najważniejsze że Zuzia osiąga swój cel i dociera gdzie chce :-)
0 fakt,czasem tylko nam przykro jak jej ta reka uwieznie pod brzuszkiem,bo niestety nie umie jej wyciagnac jeszcze :ico_zly:
że grzecznie potem bawi na podłodze :-D
- hehe,moja lubi latac,smieje sie przy tym ogromnie :ico_brawa_01:

No i Zuzia robi papa :-D :-D :-D :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 sie 2010, 20:17

No i Zuzia robi papa
a Lenka posyla buziaczki,tzn cmoka buzia :-D i daje czesc i daje zabawki jak sie ja prosi :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość