Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 sie 2010, 20:26

No i Zuzia robi papa
o jak fajnie :ico_brawa_01: to tylko ja nie mam sie czym chwalic - nie siada, nie raczkuje, nie robi papa :ico_oczko: za to podobnie jak Klarunia pokazuje charakterek :ico_haha_01:

Dzisiaj moj brat wraca z wakacji u nas do Polski, czasem bywa denerwujacy (jak to 16-latek), ale jakos razniej bylo razem wyjsc na spacer, pozajmowal sie troche Kiara, jak ja chcialam zrobic porzadki czy ugotowac itp. Teraz znow bedziemy z Kiara same przez spora czesc dnia. Ustalilysmy z kolezanka przez telefon, ze musimy sie spotykac chociaz raz w tygodniu, bo chociaz mieszkamy w tym samym miescie, to daleko od siebie i trzeba jechac z przesiadkami, dlatego nie widujemy sie za czesto, taki urok wielkich miast...

lilo

21 sie 2010, 08:13

to tylko ja nie mam sie czym chwalic - nie siada, nie raczkuje, nie robi papa
Moja też i zębów nawet nie ma - ale to nie zmienia faktu że jest dla nas najpiękniejsza i najmądrzejsza :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 sie 2010, 14:35

ale to nie zmienia faktu że jest dla nas najpiękniejsza i najmądrzejsza :-D :ico_oczko:
swieta racja :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 sie 2010, 16:54

a mojej Zuzce wylazi dolna dwojka,szok,ma jedna jedynke i bedzie jedna dwojka - smiesznie jakos,maly mial dwie jedyneczki dlugi czas :ico_oczko:

Wiem,ze to dwie rozne osoby ale jakos wciaz ich porownuje :ico_wstydzioch:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 sie 2010, 18:10

iw_rybka, ja moich tez porownuje...i roznia sie diametralnie :ico_szoking: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

21 sie 2010, 20:20

Ja dziś tylko na chwilę, bo dopiero wróciłam z wycieczki i padnięta jestem niesamowicie. Justynka była bardzo grzeczna, dopiero pod koniec (jakieś 18 km od domu zaczęła marudzić).

iw_rybka, zdolna Zuzia że papa umie zrobić :-) Naszej Nuni jeszcze nie do końca wychodzi, ale bardzo jej się podoba gdy ktoś to zrobi.

dorotaczekolada, to musi słodko wyglądać takie cmokanie :-D
Moja też i zębów nawet nie ma - ale to nie zmienia faktu że jest dla nas najpiękniejsza i najmądrzejsza :-D :ico_oczko:
w zupełności się zgadzam :ico_brawa_01:

Helen, szkoda że brat już wyjeżdża, ale najważniejsze że choć trochę czasu razem spędziliście :-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

21 sie 2010, 21:51

a mojej Zuzce wylazi dolna dwojka,
smiesznie bedzie wygladac
ie rozne osoby ale jakos wciaz ich porownuje :ico_wstydzioch:
to chyba normalne

moja tez robi papa i podaje zabawki ale jak chce sie wziasc ta zabawke to chowa za plecy i sie smieje :-D

zaczela sie podnosic troche na kolanach i na siedzaco krecic w kolko wiec moze zacznie sie sama poruszac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 sie 2010, 22:55

,ma jedna jedynke i bedzie jedna dwojka
to mamy juz dwie krolewny z orginalnym uzebieniem :ico_oczko: :-D
bo dopiero wróciłam z wycieczki
a gdzie byliscie tym razem? fajne takie weekendowe wycieczki, ale mojego meza ciezko na takowa namowic :ico_noniewiem:
moja tez robi papa i podaje zabawki ale jak chce sie wziasc ta zabawke to chowa za plecy i sie smieje :-D
Klarunia od poczatku spryciara byla :-)

ja niedawno sobie usiadlam, troche zabiegana dzisiaj bylam... dodatkowo jutro ma przyjechac rodzina meza w odwiedziny - brat z rodzina, siora z rodzina i tesc, wiec chociaz salatke i ciasto zrobilam. Mam nadzieje, ze wbrew prognozie pogody nie bedzie padac i uda sie pogrilowac w ogrodku :ico_sorki: w przeciwnym razie bedziemy sie gniesc wszyscy w pokoju...
Kiara dzisiaj w ciagu dnia wogole spac nie chciala, zmeczona byla strasznie, oczy sie kleily, ale usnac nie chciala maruda... Dopiero kolo 19:00 usnela, na pol godziny :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 sie 2010, 23:52

dziewczyny byla u nas dzis ogromna burza z gradem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

23 sie 2010, 10:59

iw_rybka, u nas też :) I juz kwiatków na balkonie nie mam tak oberwały. A jak dzisiaj jechalam do pracy to jeszcze snieg leżał po drodze :D
Na imprezie fajnie było bo grala orkiestra to sobie potańczyłam.
To jeszcze sie Wam pokażę trochę :D
No i moje łobuziaki przed deszczem
Obrazek
Oto ja - zdjęcie zrobione przez Krystka
Obrazek
Moje maleństwo przy balkonie :D
Obrazek
Tak już umiem sam siadać i siedzieć.
Obrazek
Tak ślicznie było już po całej tej nawałnicy
Obrazek

A o nawalnicy jak wczoraj przeszła w Wejherowie można poczytać i obejrzeć filmiki o tu : http://kontakt24.tvn.pl/t...orze,11766.html

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość