Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

22 sie 2010, 20:32

witajcie :-D

ja tez po weselu
było super :ico_brawa_01:
ach.... jak ci młodzi na siebie patrzyli podczas pierwszego tańca...nie mogłam sie nadziwić jak oni sie kochają
na wesleu grał dj
ale zaczęłam za ostro z tańcami i od 21.00 do 2.00 nie mogłam sie ruszyć bo mnie strasznie brzuch bolał, tzn kolka
oj wystraszyłam sie troche bo nie mogłam kroku zrobić

a dzisiaj u nas były dożynki
ale poszliśmy troche za późno i musieliśmy uciekać bo burza przyszłą i rozgoniła wszytskich

ale mnie nogi bolą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

22 sie 2010, 21:43

Ania-R my mamy łóżko 180 (szerkość) x220 (długość) i mamy nadzieję że się we trójkę pomieścimy, bo my jesteśmy duzi ludzie
a myslisz że w 5 da sie na takim spać? :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 sie 2010, 10:57

czesc dziewczyny. Wpadlam sie odmeldowac :-)
Rozpisywac sie nie bede bo cos u mnie weny brak :ico_noniewiem:
Ide smazyc nalesniki na obiad bo dzis serwuje z bialym serem.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 sie 2010, 14:48

hejka
ja tez na chwilke zaraz ide drozdzowca ze sliwkami piec :-D
unas wczoraj niedziela na lenistwie zleciala :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

23 sie 2010, 14:54

a myslisz że w 5 da sie na takim spać?
myślę że takie 200 cm na szerokość to powinno wystarczyć :-D

Ja tez wpadłam sie tylko odmeldować, bo jestem nadal kaszląca i kichająca. :ico_placzek:
i zastanawiam sie czy sie jutro nie wybrać do lekarza, że by mnie osłuchał bo przyplątał mi się jeszcze straszny kaszel i martwie sie że za bardzo wytrzesę dzidziusia.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

23 sie 2010, 19:50

robak, ja właśnie pieke swoje pierwsze w życiu drożdżowe ciasto (na pizze piekłam ale typowego drożdżowego nigdy) ale chyba nie wyjdzie bo nie wyrosło zupełnie :ico_placzek: Miałam przepis na świerze drożdże a miałam tylko suszone i przez to wszystko inaczej musiałam zrobić :ico_noniewiem:

sylwiab0000, lepiej przedź sie do lekarza niech chociaż osłucha Cię :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 sie 2010, 00:57

czesc dziewczyny, ja znowu w swojej sprawie, przepraszam z góry, ale ostatnio brak czasu no a teraz siedze po nocy i glupoty dostaje. Pisalam wam kiedys ze mam chyba jakąś infekcje pochwy czy coś. Trwa to już 2 miesiace, lekarz stwierdzil ze nic nie widzi dal mi jakas masc, nie zadzialalo, poszlam znów dalej twierdzil ze on nic nie widzi i mi nic nie jest ale ze sie uparlam to dal mi globulki dopochwowe i jakąs silniejsza masc - tez to nic nie dalo. Mnie piecze jak nie wiem, swedzi ze najchetniej bym sobie tam wszystko wydrapala malo tego nieraz mi wargi sromowe puchna i sa na nich jakby guzki male, zrobilam badania prywatnie bo skierowania mi dac nie chcial - cos widze po nim ze chyba on mysli ze ja zmyslam :ico_szoking: no i szok bo dzis odebralam wyniki - brak jakich kolwiek bakterii czy grzybów wiec zglupialam bo bylam pewna ze cos wykarze, teraz spac nie moge bo mnie swedzi jak nie wiem, dodam ze o higiene oczywiscie dbam, myje sie tylko lactacydem, uzywam wkladek a bielizne to zmieniam teraz już 2 razy dziennie no i nadal nic nie przeszlo - czy któras z was spotakala sie z czyms podobnym, zaczynam sie bac ze to zaszkodzi dziecku, no bo wiadomo wszelkie infekcje moga wywolac poród a tego bym nie chciala poza tym jest to straszny dyskomfort i po 2 miesiacach mam juz serdecznie dosc !!! moze powinnam wykonac jeszcze jakies badania czy cos? no ja juz nie wiem co mam zrobic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

24 sie 2010, 07:13

ejustysia, ja wcale nie watpie, że sie nie dbasz o higiene :ico_oczko: ale kochana musze przyznać że miałąm takie coś ale nie w ciąży
można by było sie zadrapać ale i tak nic nie pomagało :ico_noniewiem:
wiem że wtedy poszłam do gina no dał skierowanie na mocz, wyszło że cos tam jednak jest i dał antybiotyk-ale jaki to ja nie pamiętam bo było to dość dawno. Nawet mężowi mojemu zapisał clotrimazolum bo on sie odemnie zaraził i też go piekło i miał zaczerwienionego siusiaka :ico_wstydzioch:
także nie wiem jak ci pomóc
może jeszcze raz trzeba iść, no nie wiem.......

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 sie 2010, 08:36

Czesc dziewczyny.
ejustysia

jakich wkładek uzywasz?? jakichs perfumowanych, a papier toaletowy jaki, zapachowy, kolorowy czy bialy??
Wiem, ze wyda Ci sie to smieszne, ale ja w pierwszej ciazy tak mialam, non stop swedzenie, jakies krostki i pieczenie. I lekarz tez zadnej infekcji nie stwierdzal. Okazalo sie, ze to reakcja alergiczna na wkladki i papier kolorowy zapachowy :ico_szoking: Sama do tego doszlam. W ciazy czesto uczulamy sie na cos na co nie bylysmy uczulone, jak urodzilam przeszlo. Ale w ciazy przestalam uzywac jakich kolwiek wkladek, trudno nie raz majtki zmienialam 5 razy dziennie ale wkladek nie stosowalam, i papier kupowalam tylko delikatny bialy. I po kilku dniach przeszlo jak reka odjal. Sprobuj moze to i u Ciebie w tym lezy problem.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 sie 2010, 10:40

ejustysia co do "guzków" to sa miękkie czy twarde? Bo jak miekkie to może to po prostu są żylaki na wargach sromowych - ja takie mam i to mega duże (a ginek mnie "pocieszył" ze do porodu jeszcze sie powiekszą :ico_szoking: ) więc to może to. A co do swędzenia to tak jak pisze MoniaM może to po prostu reakcja alergiczna na wkładki np. Ja np. nie moge używaż żadnych wkładek i podpasek firmy Always bo zawsze właśnie dostawałam po nich swędzenia i pieczenia! Sprawdź najpierw to zmieniając wkładki (albo znich zupełnie rezygnując), zmień płn do higieny i ew. proszek czy płyn do prania bielizny a jak to nie pomoże to skonsultuj to wtedy z innym lekarzem :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość